Изневери ми,а имаме дете на 1 год. И 4 месеца!
Здравейте! Ще ви разкажа съвсем накратко. С приятелката ми св запознахме преди 3 години и малко, тя бе от друг град по-голям и по-големи възможности. Живеехме във нас отначало, като се разбрахме след това да отидем да живеем в на баща й апартамента... предложих и брак, тя прие, но не сме имали свадби Тя роди дете от мен... Заобичах я още повече! След 1 година започнах да подозирам, че има друг... И за съжаление се оказах прав! Лъгала ме е някъде около година... Опитах хиляди неща заради нас 3-мата да оцелеем заедно... , но тя не осъзнава, че много е "сгафила". И прехвърля вина на мен... , аз правех всичко за нея и малкото ни... Слагах ги тях пред мен самия! Простих и но тя не направи нищо нещата да се променят! И се разделихме... вече месец! Не мога да си я избия от главата... Мисля постоянно за нея къде е, с кого е малката дали е с нея! Моля ви какво да правя!? Не мога да спра да мисля, тя ме търси! Ужас е! Живота ми е ад!

Коментари

1.   То е ясно, че не ти е весело, но в твоят случай важи с пълна сила поговорката "всяко зло за добро". Вместо фа се фиксираш върху случилото се, гледай си бъдещето, ново гадже итн. По-добре сега да страдаш, отколкото след, да речем, 17 години установиш например, че си е ходила по мъже, че детето не е твое ( бих проверил на твое място), итн. Сега все още можеш да се преориентираш към нова връзка, без да се вайкаш, че животът ти е минал с някоя, която не си заслужава...

2.   Днешните мъже нямат никакво себе уважение. Феминистките ги въртят на малкият си пръст. Колко жалко.

3.   Приятелю не искам да те разочаровам ама щом те е лъгала около година и ти е изневерявала от приблизително толкова значи има шанс и детето да не е твое. Позволил си й да ти се качи на главата за това е станало така.

4.   Търси си правата за детето!!!

5.   Един мъж, след като е разбрал че друг е навлязъл в периметъра му трябва задължително да постъпи като теб -РАЗДЯЛА. Търсиш друга, грижиш се за детето, ако ти се събереш с нея, нейното поведение ще е същото, ще си го слага с други и може да се окаже бременна с друго дете, кой е бащата, кой ще го гледа, живата ще ти е ад. Гледай само напред.

6.   Не и прощавай, ще съжаляваш. Тя няма да се спре, просто ще е по-внимателна. Не случайна е приказката за ръждата и.... жената. Детето е и твое и е нещо прекрасно, има нужда и от двамата си родители(поне докато поотрасне, за да разбира)затова си го гледай. Нея игнорирай, не е толкова страшно, свиква се. Хвани си и ти нещо. Успех!