Втората в живота му!
Искам и аз накратко да разкажа за моята история. Аз съм на 22 а той е на 25 и ситуацията ни е следната. Почнахме да си пишем във ФБ естественно и тогава незнаех, че си има приятелка. Излязохме 1 път на дискотека ... после още 10 пъти така, на обяд на срещи и така....аз разбрах, че си има приятелка и мислех да се дръпна само че той ме убеди че те постоянно се карат и нещата много не вървяли.

Има и нещо друго, че аз незнам какво намирам в него, но страшно много ми харесва и точно такъв мъж искам. Виждаме се ве4е 2 месеца и половина ... идва няколко дена в седмицата да спи в къщи, понеже аз живея сама. Отначало идваше и първите пъти само се гушкахме, след 2 ... 3 седмици дойде чак секса. Спи и толкова силно ме гушка и така страстно ме целува. От нас тръгва за работа, когато остава. Една вечер той пак беше в нас и приятелката му звани и плаче и той и каза че ще си ляга говориха си и той затвори. Аз му казах да отиде при нея защото тя това искаше, но той категорично отказа понеже искал да е с мен. Говорихме си за нея и той каза'' ти си единственната която не говори лошо за нея, ти си единственната която не ми се прави на интересна и като дойда тук при теб само се смеем и се успокоявам''. Заедно е с приятелката си от шест месеца. Тази сутрин отново си тругна от нас и постоянно ми казва колко съм красива и се гушкаме, целуваме, а секса е невероятен-толкова е нежен и мил.

Искам да ми кажете има ли и други които са били на моето място. Искам със постоянство и със добрина да го спечеля - надявам се на това че той може неусетно да се влюби в мен и да остави оная малката, която незнае какво иска и как да се държи с него. Благодаря предварително мили момичета и момчета.

Коментари

1.   Блаженни са вярващите,че тяхно ще е царството небесно.....То не е лошо да ги имаме винаги по две,в някой момент и по три,и да се правим,че не можем да решим.Колко сме важни!Момиче,защо си губиш времето и чувствата?!

2.   ами според мене рано или късно ще се върне при приятелката, примери много.

3.   Аз бях в подобна ситуация, но знаеш ли какво стана аз го напуснах, защото разбрах, че той е бил скаран с приятелката си и с плод на нерви си е търсил друга с която да се позабавлява. Ти си знаеш най-добре за мен нищо не е грешно щом сърцето го иска :) . Успех

4.   споделям - скоро след 4-5 месеца ти ще бъдеш на нейното място. Наслаждавай се сега, когато е при теб:)

5.   Ами аз мисля, че изпитва по-голям интерес към тебе отколкото към приятелката си. Ако не беше така, нямаше да й изневерява, нямаше да спи при тебе и т н. Но в крайна сметка не разбирам защо не я зареже. Може би му е жал или какво? Не сте ли говорили на тази тема?

6.   Въпрос на време е ти да си нейното място. Дали ще се чувстваш добре???

7.   Незнам имам приятелка ей така тича след него и той си имаше приятелка от година и половина и накрая след 7 месеца тичане след него се отказа и си хвана ново момче и именно тогава той полудял като разбрал и оставил приятелката си и сега той е луд по тая където тичаше след него. Повали ми се че ще се женят, а той наистина е влюбен до уши в нея.

8.   Ами миличка,не знам защо ти е мъж,който няма доблестта да си признае на другото момиче,че е с теб и да се разделят,като самият той твърди,че не върви м/у тях??? Замисли се над това,защото любовта е сляпа,но до врме и накрая да не се окажеш ти в положението на приятелката му!!!

9.   Ами виж сега , има приятелка от 6 месеца , а й изневерява с теб .. Помисли , ако го спечелиш след време , дали след 6 месеца връзка с теб няма да си намери друга да гушка и да целува страстно ?

10.   Отрицателната частица "НЕ" СЕ ПИШЕ ОТДЕЛНО ОТ ГЛАГОЛИТЕ"!!!

НЕ ЗНАМ а не НЕЗНАМ
Хайде който не знае вече знае :-)