Лъжите на страхливите мъже
Здравейте на всички! Аз съм семейна и преди известно време изневерих на съпруга си, но любовникът ми внезапно се отдръпна от мен! Причината за това, била, че имал малко проблеми и искал по-рядко да се чуваме, но не искал да си прекратява връзката с мен. Когато му звъня не ми вдига и затова просто престанах да го търся. Много ми липсва, как да го накарам да говори с мен? Толкова ли е трудно да кажеш "не ме търси"!?

Коментари

1.   Този е страхлив,а мъжа ти,ако не е защо му изнеряваш??? Гледай този,който е до теб,а не някой,който е с теб за едното и после бяга!!!

2.   Трудно е , разбира се...винаги е трудно да изречеш тези
думи, ако знаеш че няма да бъдат приети лесно.
Всъщност ,той го е направил, но не по най директния начин, не знам дали това трябва да те ласкае или обижда,
въпрос на гледна точка .

3.   Не изневерявай на съпруга си!

4.   Колко пъти правихте секс преди да се покрие. А някакви уговорки за продължаване на връзката? Има ги всякакви, явно си попаднала на сериен кръшкач или бъзльо. А секса добър ли беше,напиши малко подробности, така трябва да хвърляме"таро", за да ти отговаряме.

5.   О, това е поза "Лък" от Камасутра. Не я ли знаеш? "Опъваш" и бягаш. В последно време май доста хора я практикуват!

6.   и като ти каже не ме търси по добре ли ще ти стане ?ще спреш ли да го търсиш ?няма ли да ти липсва ? ти си се влюбила ..а този мъж или само те е използвал или е осъзнал че си семейна и не може да очаква нищо повече от теб от това което вече си му дала ..

7.   мъжете са си такива....зарязват всичко с лека ръка.любовника ти наи-вероятно се е отегчил вече от теб или си е намерил ново завоевание.не го тарси-не падаи толкова ниско все едно е единствения мъж на света.стягаи се,гледаи си мъжа и семеиството и не се занимаваи с такива несериозни истории защото наи-вероятно ще завар6ват така.... тео

8.   Естествено че ще се измъкне по най-безболезнения начин.
Или в къщи са го надушили и трябва да "замаже" там положението, но не иска да изпуска авантата, ако успее да му се размине или докато не го изгонят.

9.   А на теб толкова ли ти е трудно да кажеш на мъжа си: Пич,ми не ме кефиш, искам развод? Като си отговориш на тоя върпос, ще си отговориш и на твоя си... Дерзай794

10.   Да,трудно е!Мъжете предпочитат ние да се досетим,че вече не сме интересни!Ако тръгнеш да разговаряш,ще се изплаши,че ще има сълзи и обвинение,за това така е по-лесно!Не се унижавай!

11.   Сигурно на това е разчитал, да спреш да го търсиш. Ако той беше казал, че вече не иска да се виждате, щеше да питаш защо, а отговорът му може да на ти хареса.
А може и наистина да има проблеми. Представи си, че жена му (ако е женен или обвързан) е разбрала за вас и той иска да мине известно време, за да утихнат нещата, а после пак да те потърси.

12.   Хаха, а останалите мъже да не са безстрашни? На тях пък не им стиска и се прикриват зад морал. Иначе като цяло нацията ни е толкова деградирала, че си е......

13.   Не се унижавай. Не допускай никога повече такава тъпотия в живота си- някой да си играе с теб. Банално, но опитай да се върнеш към мъжа си.

Получава се огромен парадокс. Този, който е баща на децата ти и надявам се, добър съпруг, сега е в сянка, вече скучен и недооценен.
А някакъв използвач-женкар -страхливец и хитрец на дребно те кара да страдаш за него.

Кажи, така ли трябва да бъде.
Ако нещата с мъжа ти не се получават, не ти дава онова, което да те прави щастлива жена (секс, внимание, общи цели...), начинът е друг и той се нарича развод.

Ама това, което ти правиш е една голяма тъпня и страдащата си ти (косвено мъжа ти, защото със сигруност не получава вниманието и страстта, която даваш на хитреца)

14.   Да ти кажа, напров си нагла!

15.   Благодаря на всички за коментарите, най-вече на последният. Защо да съм нагла, грешно ли е да се влюбиш? С любовника ми не бяхме много време заедно, само месец, но и той беше много хлътнал, дори си правеше планове за по-нататък, но незнам какво се случи. Относно съпругът ми той ме предизвика да го направя, защото не получавам нищо друго освен секс, когато има нужда.

16.   Не осъждам никого за нищо, защото самата аз не съм безгрешна в много отношения, но исках само да отбележа, че не можеш да очакваш достойно отношение към теб в такава ситуация, когато ти самата постъпваш по сходен начин към съпруга си. Не мисля, че има мъж или жена, които да вземат някого насериозно, ако виждат, че той/тя мами човека до себе си без много да му мисли. Аз самата закратко имах връзка с обвързан човек и така и никога не повярвах, че ако се съберем официално, той няма на даден етап да ми причини същото на мен. Това е в общи линии, в такива ситуации отсъства уважението и доверието към партньора и рядко някой взима такива връзки насериозно, особено ако е мъж. Ако той е усетил, че у теб се зараждат чувства (което е типично за нас жените), той просто се е отдръпнал. Не иска да задълбочава нещата, но и не иска съвсем да се отказва от възможността когато му се прииска, да те привика.

17.   Мила, нещо подобно стана и при мен, само, че моята връзка датира от преди две години и половина. Бях полудяла по този мъж. Той е разведен, а аз съм тази, която е семейно обвързаната. От начало се виждахме по-два три пъти седмично, втората година започнахме по веднъж, най-много до два пъти седмично. А тук от няколко месеца срещите се разреждат все повече и повече, като през последния месец не сме се виждали нито веднъж.
Работата обаче е там, че той не спира да ми се обажда да ме чуел, обаче го преви, когато е на работа, а през почивните дни си се спотайва. Аз много се издразних от тази работа и изобщо престанах да му звъня. От начало, когато той се обаждаше не му показвах, че съм засегната по някакъв начин, но накрая ми писна и последния път го оставих да си звъни, звъни... и изобщо не му вдигнах телефона.

Това беше вчера...
Сега и аз се чудя от тук-нататък как ще се развият нещата.

Или ще разбере, че не може да се гъбарка с мен или ще прекъсна връзката, каквото и да ми коства...
Ако не се обади повече, това ще е краят. Няма да го търся по никакъв повод. Ако се обади, може да го оставя да позвъни на празно още веднъж-дваж и когато реша да му вдигна ще хвана директно бика за рогата. Като ме пита що не си вдигам тела и дали нещо му се сърдя ще му кажа, че след като за един месец време не е намерил нито един ден, за да се види с мене, аз защо трябва да се хАбя? Ще му кажа също, че не се сърдя, просто с всеки изминал ден ми става все по-безразлично.

Ясно ми е, че ще започнат оправдания от сорта, че е имал много работа, гонили са срокове на края на годината... Бля, бля... И тук ще го парирам и ще го попитам той вярва ли си на тези хуморески, защото аз не му вярвам и му го казвам, не защото съм засегната по някакъв начин, а защото не обичам да ме правят на абдал...
Те такива ми ти неща...

И аз не знам какво ще стане. Много го обичах, но след всичките помии, дето ми ги сипа, нещо взеха да ми охладняват чувствата...

Знам само, че когато даваш всичко от себе си, ти подават среден пръст, а когато ги ритнеш от зад - ти търчат по гъза и си най-хубавата...

18.   До 17 добър коменар, но ако обичаш не ме наричай "мила", лесбийско ми е!

19.   Хора, какво значи да дадеш всичко от себе си, когато си предложил само една авантюра на този човек?! Да не би да се разделихте със съпрузите си, за да бъдете с тях? Това не е даване на всичко от себе си - егоизъм се нарича! Да си запазиш облагите вкъщи, но и да искаш в паралелната връзка да те носят на ръце. Е няма как да стане, просто рано или късно на всеки му писва да чака и другия да се сети да даде нещо в тази връзка.

20.   Щом ти липсва вдигай си багажа и върви при него. Така ще е честно. Пък той ако иска ще те вземе.

21.   Алоооооо... мадамата да се съвземе!!! Човека винаги е до вас... просто трябва малко разнообразие... тройка, петица... суйнг, фетиш, садо-мазо и пак ще се събуди желание :) Всичко е временно... дори и живота.

22.   Странно ми е колко лесно набеждават някои дамата, написала за проблема си. А и съвети от рода на "върни се към съпруса си"... То щом се е стигнало до друг - няма връщане... или по-скоро не е ясно дали си сртуват усилията.
А моят съвет е - щом се е дръпнал остави го - насила тези неща не се случват. Ще намериш човека за теб рано или късно и няма да имаш нужда да поглеждаш друг :) Пожелавам ти го от сърце!

23.   Намерил си е друга, мъжете са такива. Като забрави жената и тръгва нова любов да търси. До следващия път.

25.   22, ама тя не си е тръгнала от съпруга. Кахъри се, че лИбовникът си е тръгнал.

26.   С извинение да се засегнете ама вие българските жени сте толкова зле, че повече няма на къде! Как ми се иска да срещна чужденка и с нея да си изживея живота. Явно този "демократичен" преход тотално деградира народа.

27.   Забавна история! Според жените смел е мъжът, който си грабне плячката безогледно и арогантно, независимо от последиците, порадва и се и... захвърли след време. Това е първичната природа, която прави мъжете номади в света на чувствата. вероятно екстаза на завоюваната жена се компенсира единствено с мъката при изоставянето... и следва равновесие.. до следващия сеанс..

28.   защо бе номер 26.. поне се обоснови за коментара си..

29.   до авторката:ама той ти го казва ясно, не с думи, а с поведение... ЗАРА 36

32.   Мен би ме е срам да пускам подобна тема изобщо, защото е нагло, след като имаш съпруг да се оплакваш тук от любовника си... засрами се!

33.   Жена съм, но оставам все повече изумена от наивното разбиране на повечето жени за живота. Явно започва да става масово явление омъжената българка да се оплаква от любовника си и да го нарича страхливец, защото скъсал с нея или защото не иска да се събират да живеят заедно. В очите на българския мъж всяко по тясно обвързване с любовницата носи проблеми. Приказки от рода от "аз чужди деца не гледам" до "След като изневерява на мъжа си един ден ще изневери и на мен".
Мъжете са доста по прагматични от нас, извличат на макс ползата си от една връзка и слагат край, други в момента, в който усетят, че започват сълзливи истории бягат и забравят.
Извънбрачното връзка е за забавление, а не за решаване на проблемите в брака. Проблемите в брака се решават с партньора отсреща или в съдебната зала. Друг път няма.
Няма мъж, който да гледа сериозно на жена, която само доброволно му е предложила тялото си. Насища и се и отива към следващата, защото знае че тя някъде го чака.
Знам, че много трудно да се намери подходящ партньор, но и да се самоунижава един човек в името на това да бъде с друг също на е редно. Аз самата си омъжих на 35. На 37 родих първото си дете, на 40 второто. И чакането повярвайте ми се струваше.

34.   Добре де, ти на любовника си, освен секс какво друго му предлагаш? Естествено е, че е до време. Обичал те бил? ! Ами, защо тогава не се събрахте?