Един мъж може ли да има успех при такъв характер?
Здравейте на всички читатели на Spodeli. net. Имам един интересен въпрос към младите и към улегналите жени в сайта. Ако един мъж е малко темерут и не се заглежда по вас и околните, ако не е от тия дето ще направят първата крачка, но предизвика интерес и ви се стори симпатичен, интелигентен и мъжествен ще се пробвате ли? Дали ще го харесате за сериозна връзка или само за неангажиращ секс, или пък просто ще го отсвирите? Какви са шансовете на един симпатяга темерут?

Коментари

1.   Зависи как ще се държиш при задълбочаване на отношенията, в началото щом имаш външност и правиш първите крачки ще успеш да привлечеш внимание. Но нямаш ли уважение към жената, рядко някоя стойностна дама да се увлече по теб, така че знаеш какво не трябва да правиш.

2.   Аз харесвам такива мъже/момчета. Да, бих се пробвала! Някак си обичам да се боря за мъжа, може би защото съм силна и не обичам много романтилката, както и това мъжа да ме сваля.
Късмет!

3.   Абсолютно никакви. Ако не прояви интерес, не бих се занимавала.

4.   Как може да си едновременно темерут и да предизвикаш интерес, не ми стана ясно. Ако не показваш на жената, която ти допада, че имаш някакви желания към нея с поглед, с думи, с поведение, ако нито я гледаш, нито даваш сигнали, че може да се започне някакъв разговор, не очаквай тя да си каже: О, колко е мистериозен този, веднага искам да го опозная. Нали трябва да я привлечеш с нещо. Не става дума винаги ти да правиш първата крачка и да сваляш жените наред, ами просто да си имаш някакво самочувствие. Смятам, че отминаваме времето, в което от мъжа се искаше да преследва "плячката" си, да свърши цялата работа, а жената да пърха свенливо с очивки и да чака да бъде ухажвана. И все пак, ако някоя мацка може да те заговори и да те покани да се видите, защо да не можеш и ти да го направиш? Това че се определяш като темерут, не е оправдание. За да можеш да й се сториш интелигентен и мъжествен, както казваш, трябва да има контакт между вас, как иначе да стане? И ако тя те сметне за такъв, то в нейните очи няма да си темерут.

5.   Харесвала съм многократно "темерути", но понеже си падам и аз малко темерут... нещата не се получават. На такива мъже и жени им е нужен някой инициативен, търпелив, спокоен човек, за да има някакъв шанс връзката.

6.   Шансовете ти не са големи! Просто защото не само жените, но и хората като цяло не харесват темерутите и затворените хора, просто защото не ги разбират, зад един потаен/ затворен човек не се знае какво се крие, може да е цяла непозната и неразгадаема вселена! Никой не иска да живее и да има интимни отношения (говорим за нещо сериозно) с някоя ходеща загадка и потен човек, който не знаеш кога какво му се върти в главата. Е, това ако е в някакви нормални граници може да бъде секси за жените, малко мистериозен мъж, който да поддържа тръпка и леко напрежение около себе си, но ако си хипер темерут, който не умее да изразява каквито и да било чувства и емоции, това вече е плашещо и не е секси! Била съм с подобно момче и просто се уморих накрая след няколко месеца заедно да не ми разкрива нищо, дори елементарни емоции, когато е с менн, а усещах, че не съм му безразлична, но се съсипа всичко заради странността му. Жените са несигурни в такива мъже. Не предизвикват доверие, а точно обратното. Моят съвет е да се опиташ да си по- открит и бъбрив, по- спонтанен, разкривай емоциите си (не говоря да се обясняваш в любов) ами например ако сте на кино с една жена, или просто правите нещо яко заедно, не се стецнявай да изразиш, че ти е хубаво и приятно в нейната компания! Успех.

8.   Това все едно аз съм го писал, защото съм горе-долу на 100% същия. :)

9.   Ами ако го опознаеш и не е темерут? Какво значи първа крачка... заговори го, контактувай с него... няма нищо лошо. Да му пишеш първа. Дженталменските и рицарските времена ги няма вече... осъзнайте се малко. Жените вече трябва да ги обиждаш и да ги гавриш за да ти обърнат внимание дееа...

10.   Дефинирай какво точно разбираш под "темерут". Иначе на мен лично това, че не се заглежда по всяка би ми направило добро впечатление. Ако имам интерес - бих загатнала, но ако не получа същото от другата страна, не бих направила никаква крачка. За какви години става въпрос?

11.   Според мен ти имаш проблем с това, че искаш да сверяваш, а може би и да регулираш вкусовете и харесванията си според мненията на околните.

12.   От автора : Не става дума за мен, а за един приятел. Описвам един окопо 30 годишен младок, чието поведение малко ме ядосва. Когато се усмихва е голям симпатяга, ама го прави рядко. Жените го заглеждат и особебо млади момичета и ученички. Голям инат и вика, че не му се занимава да се прави на сваляч и досадник. Вярва, че сами ще го заговорят.

13.   предполагам авторът е мъж и описва себе си. за мен симпатяга и темерут са взаимноизключващи се понятия. дефинирай какво по-точно имаш предвид.
иначе ако един мъж е "предизвика интерес и ви се стори симпатичен, интелигентен и мъжествен ще се пробвате ли" - при така поставени нещата - може би да, но това не ми се връзва с темерутството. освен това е много важно дали авторът сам се вижда в такава светлина или противоположният пол го смята за "симпатичен, интелигентен и мъжествен". щото той може да се смята за супер пич, но за жените около него да е само темерут, който не им обръща грам внимание. та не виждам как темерут би предизвикал особен интерес...
Ж44

14.   Той ще предизвика интерес, но аз също никога не бих направила първата крачка. За мен това е работа на мъжа и не мисля, че се чувствам достатъчно женствена, когато не усещам по-сериозно желание от страна на мъжа! Започни да правиш комплименти на жените и си говори с тях спокойно!

15.   Аз си блъскам главата с едно подобно нещо. Моля, хората с опит в тази сфера да оставят някакви инструкции. Нещо от типа на: "Как да не го убием и да помним, че от дъжд на вятър той ни кара да се усмихваме така, както друг не може. " Ръководство братя и сестри, моля ви, защото ме докарва до истерия на моменти, най-големия му талант!

16.   Настоящият ми приятел покрива на 100% това което си описал с тази разлика, че е темерут от ново поколение. Преди също съм харесвала темерутчета и е имало някаква закачка, но в момента в който ми писне и им го кажа направо нещата приключваха. Бих се захванала, но ако няма реакция дълго време бия отбой. За връзките никога не съм започвала връзка с идеята да е сериозна или кратка. Бих стояла с този човек докато имам чуства към него.

17.   Да, един темерут определено може да изглежда симпатичен, а и хората не са много наясно с това определение. Очевидно е, че историята дава описание на мъж, който или е прекалено сериозен, разочарован и не му се играе на сваляч, или си търси нещо различно. Определяме много сериозни мъже и жени за темерути, а те са си готини хора. Конкретно по темата - Предполагам е хубав и як мъж, това е достатъчно да привлече една жена чисто сексуално. Жените се привличат от мъже, които не им обръщат внимание и не се заглеждат по тях, ако е хубавец и жената също е такава, няма да го остави да се прави на важен! Ще се опита да го привлече. Такива мъже предизвикват интерес и се явяват остър завой за една жена, тоест много трябва да се постараят за да го вземат. Една от десетки ще покори такъв тип. Аз от написаното разбирам, че ги привлича визуално и нещата намирисват повече на секс. Природата си е природа. Наличието на тестостерон и приятната визия са гарант за успех, но си и зависи той какво иска и дали ще се възползва. Дай му един съвет - Да се пази от съпрузите на мадамите, защото мадамите ще му налитат и това ще ги разгневи. Повечето жени търсят в един мъж - Красота и сила, но често им се налага да си хванат добра партия от гледна точка на финансовата сигурност, а реално се оказват с неможко до себе си. Този просто си ги привлича, а те търсят това, което нямат мъжете им. Аз не съм от хубавците принципно, но съм свидетел как омъжена жена се заглежда по такъв и е готова да му се метне на врата.

18.   Дори да предизвика "интерес" в дадена жена и тя започне да се опитва да го очарова, не съветвам жените да изберат да живеят с такъв мъж. После ще си чупят главите.
Ж 49

19.   Не, не бих се зaнимaвaлa с тaкъв. Aко е темерут в нaчaлото, ще е тaкъв и нaтaтък. Товa знaчи изцяло дa водя aз връзкaтa и не е връзкa товa, aми поемaне роля нa мaминкa с екстри...
Пък кaк бил симпaтягa кaто се усмихнел хaхaх, симпaтяги много имa.

20.   15, ако ти е достатъчно това, че от дъжд на вятър те кара да се усмихваш, продължавай с него. ръководство няма и не може да има. просто човекът си е такъв, няма смисъл да се опитваш да го променяш, защото е загубена кауза. или го приемаш такъв, какъвто е, или се отказваш.
btw: някой, на когото не му харесват отрицателните мнения, смело слага единици:-) ако това го кара да се чувства добре, да дерзае, това обаче не променя реалността - по-лесно и по-приятно се комуникира с открити хора, а не с темерути :-)
номер 13

21.   На това което си написала му се вика женска простотия и злоба.
Запомни че ако един мъж не ти обръща внимание и т. н., това не го прави темерут или нещастник, а го прави незаинтересован към твоята особа. Също така не значи че към други жени ще се държи по идентичен начин.
Като започнете да генерализирате с клишета, направо се чудя кой ви трае.

22.   Ще го кажа кратко и ясно, ако не се стреми към успех, да, ще го има. Причините ги е изредил 17 и аз нямам нищо за добавяне. Типажът предизвиква интерес, защото не изпитва такъв.

24.   13, това е малко ограничена мисъл.. за първото ти изречение става дума. Темерут е човек, който в някоя ситуация не се отпуска и не умее да се весели, но това няма нищо общо с външността му, а няма какво да се лъжем за вас всеки сериозен човек е странен и неприятен. Вие си падате по въздухари животари с никаква мъжка черта ни на характера, ни на осанката.