Любовта идва и не пита...........
Аз съм от Пловдив, красива и умна. Когато бях на 16 год. бях с първата ми любов на която й се отдадох изцяло и тялом и духом. Наистина го обичах и той беше важен за мен. До моминта до които скъса с мен без причинно и за мен рухна целия свят. Изпаднах в една много тежка депресия от която ме спасиха моите родители, но той дори и незнае за това.....та защо му бе да знае като тогава си ширише задника на морето.

Но времито е мои приятел и след около две години ме запозна с моя приятел с които вече сме заедно от 4 години и сме неразделни. Обичам го повече от живота си, както и тои мен-аз съм сигорна че любовта ме дари с нещо което заслужавам замоите страдания и това е той. С него живеем заедно и ми е предлагал да се женим но аз все отлагам да си поживеем още малко.

Та искам да кажа, че хората които обичат са-щастливи, а хората които, разрушават чужди животи им се враща рано или касно!!!

Обичам ви, обичаите се и вие.

Коментари

1.   Викаш дявола момиче! Нямаш напредстава колко е
сложен живота и във времето се получават разочаро-
ващи прозрения. Тука хора живеят по 10, 20, 30
години и накрая срещат любовта на живота си и незнаят
какво да правят, ти си взела да се хвалиш с някакъв твой
тинейджърски живот от рода на <Тати носи мама меси>
Всъщност, вие сте готови да създадете семейство.
Желая ви много щастие и успех.

2.   Момиче, бях омъжена 15 години, преди това бяхме гаджета 4 години. Не съм предполагала, че толкова много ще мразя този човек, който толкова много съм обичала. И нищо не се връща, връща се на жената, дето гледа децата сама. Той си развява патката насам-натам и пет пари не дава за нищо, дори глупавата издръжска от 30 лева. Та не ми говори глупости!

3.   Третата любов и по-нататък като идва ще пита ли?

Върни се в училище!!!
Не се пише моминта, а момента
Не се пише които, а който - имаш предвид единствено число
"незнае" се пише отделно - "не знае"
Не се пише ширише, а ширеше
Не се пише времито, а времето
Не се пише мои, а мой. пак имаш предвид единствено число - приятел
Не се пише не се пише които за един приятел, а който
Не се пише сигорна, а сигурна
Не се пише обичаите се, а обичайте се.

Преброй колко са грешките и в колко изречения са. Колко имаш по български език?

4.   Много ми хареса абсолютно адекватният коментар на номер 3, която/който е пропуснал/а малко от грешките на тази девойка:

- с първата ми любов на която й се отдадох - не знаеш ли поне елементарните правила за поставяне на запетая?
- До моминта до които скъса с мен без причинно и за мен рухна целия свят. - същата забележка. И не знам дали някога си чувала за пълен и кратък член. Целият свят ти се явява подлог в това изречение. За по-лесно има едно правило (ако думата се замества с "той", следователно се членува с пълен член, ако се замества с "него" - с кратък член.
- Изпаднах в една много тежка депресия от която ме спасиха моите родители - и тук дали ще се сетиш къде да я поставиш?
- с моя приятел с които - не само, че не е с "Й", а отново липсва запетая.
- аз съм сигорна че любовта ме дари с нещо което заслужавам замоите страдания и това е той - без коментар
- да се женим но аз все отлагам да си поживеем още малко. Ужасссс. И ти си жена. И то българка.
- Та искам да кажа, че хората които обичат са-щастливи, а хората които, разрушават чужди животи им се враща рано или касно!!! Сега ще ти го напиша правилно:
Та искам да кажа, че хората, които обичат са щастливи, а на хората, които разрушават чужди животи им се връща рано или късно!

Искам също да добавя, че в този живот нищо не се връща... Всичко е каквото си го направиш. Огледай се, момиче. За съжаление добре живеят само тези, на които не им пука за нищо. Тези добрите, слабите ..... те не са за този живот. Той ги съсипва. Пожелавам ти щастието, което търсиш, но честно казано на мен ми се струва, че ще паднеш от доста високо. Не се доверявай напълно на никого, освен на себе си, защото ще се погубиш. Това идеално щастие, което търсиш...просто не съществува. Аз съм реалистка! Преживяла съм много неща и съм осъзнала, че щастието се крие в това да не ти пука от никой или нищо. Успех!!!

5.   Номер 3 и номер 4, не обвинявайте влюбената девойка, че е неграмотна. Тя не е виновна. Виновна е системата ни. Предполагам, че девойката изобщо не Ви разбира! Много години преподавах на студенти и всичките пишеха като нея.

Синът ми е студент по математика и информатика в СУ, страхотен е в тази област, владее перфектно немски и английски, но ако трябва да напише нещо на родния си език - трагедия, по-зле е от момичето!

А авторката да внимава да не падне от високо, много боли!

6.   Спрете с тия глупости. Не е важно колкото грамотно е написан текста е евала на момичето, че е искрено. Браво, скъпа, днес се срещат изключително малко хора, които да разкажат толкова много в толкова малко. Браво!

7.   Аз съм авторката и прочетох коментарите ви!!!!!!!! Малко не омесни като цяло но иначе бива. Няма да се оправдавам уча информатика в ПУ-ПЕРФЕКТЕН ПРОГРАМИСТ СЪМ, ВЛАДЕЯ ПЕРФЕКТНО АНГЛИИСКИ, ИСПАНСКИ И ИТАЛИАНСКИ, НО НА БГ НЕ МОГА ДА ПИША, НО ЗНАЕТЕ ЛИ НЕ МИ ПУКА ЗАЩТОТО ИЗКАРВАМ ПО ДОВОЛНА СУМА ВСЕКИ МЕСЕЦ И ИМАМ УНИКАЛНА ПРОФЕСИЯ, КОГАТО ДОИДЕТЕ НА МОИТО НИВО ДА ВАДИТЕТЕ ПО 3 БОНА И ДА СТЕ НА 21, СЪС СОБСТВЕН АПАРТАМЕНТ В ЦЕНТЪРА И КОЛА БЕЗ НИКОИ НИКОГА ДА МИ Е ПОМАГАЛ МИ ГОВОРЕТЕ.

8.   Здравей. Аз съм 3. Отговори ли си на въпроса следващата любов дали ще те пита кога да идва? А всяка следваща любов идва по-лесно.

Пишеш "Няма да се оправдавам", но със следващите изречения правиш точно това. В повечето случаи става подсъзнателно, но доказва тезата. За езиците, ако е вярно, те поздравявам, но научи и българския. Странно обаче как вадиш 3 бона и си на 21г. Кога успя да завършиш? Със собствен апартамет -център, (кой град) и кола - недей така, като дойдат данъчните инспектори и те попитат откъде имаш изброените неща, ако нямаш съответните приходи без чужда помощ става сложно... Ако вадиш 3-те бона по "втория начин" това обяснява нещата. Но тогава...
Също като "искаш да си поживееш още малко", а не да се жениш, на 21г. си - ясно е, веднага следва въпроса към кое ти е любовта - към него или парите?

9.   На 13 години почват да правят свирки. На 15 години почват да правят групов секс. На 17 години вече имат голям опит.
На 19 години започват да живеят на семейни начала' На 21 години почват да вадят по 3 бона.

Явно има 2 Българии.

Аз съм мъж на 49 години. Ожних се на твоите години
и още съм със жена си. Изневерявал съм, даже съм се
влюбвал, защото няма идеална връзка, перфектен
брак, супер мъж или жена.

КОГАТО НАПРАВИШ 28ГОДИНИ БРАК, ТОГАВА
ВЗЕМИ И СЕ ПЕРЧИ

Имам син на 21 години, студент по право. Едва ли е
по прост от тебе. Имам племенник, на 21 години, учи
медицина в Канада. И той не е по прост от тебе.
Че от тях съм чувал, че да имаш пари трябва да бъдеш
педераст.

Всички неможем да бъдем в обръчите от фирми,
които крадът европейските пари

Ама като почнат едни такива дечица като тебе да ми
дават акъл и ми се ебава майката.
ВСЕКИ ИСКА ДА ИМА МИР И ЛЮБОВ.

10.   Аз съм на 33г.от гр.Бургас, омъжена с две прекрасни деца-момче на 12г. и момиченце на 10 месеца и единственият въпрос, който си задавам, четейки написаното дотук е "Ще могат ли да си напишат правилно имената си (без правописни грешки) нашите деца след време" и какво става с това образование по дяволите??? Как им дават дипломи на такива неграмотници??? Ти моето момиче (авторката) си абсолютна неграмотница и първо научи българския, след това сядай да споделяш със нас, отне ми доста време да разчета писанията ти!!!

11.   Добре де... Всички се изказвате за правописа на момичето, а Вие госпожо (N 10) знаете ли, кога се пише "с" или "със"??? Вярно е, че е неприятно да четеш истории пълни с грешки, но на темата не пише "Дайте ми оценка по български език".... Стига вече коментари от сорта "Вижте ме, колко съм грамотен"... То си е проблем на момичето...