Разби ми сърцето, а аз си го искам
Здравейте. Аз съм момиче на 21. Момчето е на 20. Отдавна чета историите и много харесвам сайта. Та реших да ви разкажа историята си. Имах приятел. Близо година и половина бяхме заедно. Карахме се, сдобрявахме се, но много се обичаме. Проблемът е там, че няколко пъти той направи грешки и аз разбрах те не бяха точно изневяра, но и така може да се нарече. Един път се беше целувал с едно момиче, простих му. Бях наранена но му простих след няколко месеца това се повтори. Преживяхме много неща, но сме си прощавали. Преди месец той ме заряза, защото му писнало да го ревнувам, аз понякога бая ревнувам... Сега си пишем от време на време, но той иска да сме приятели но не само а и да правим секс. Просто се опитвам да му докажа че повече няма да го показвам, но той казва че не ме иска, а го обичам много и тези негови думи и обиди ме нараняват много. Знам че ще кажете да продължа, но не мога
..

Коментари

1.   Не те иска за гадже, а само за секс дружка. Значи не те е обичал. Така смятам аз. Човек, който е обичал няма така да се откаже, че и да иска само секс, без връзка. Ако ти си окей да правите само секс и нищо друго - ще се разберете. Обаче ти го обичаш, а той теб - не, т. е. няма как да се получи. Ти винаги ще имаш надеждата, че може би ще промени мнението си и ще поиска да сте заедно, а всъщност той през това време ще го прави и с други мацки. Проблемът в случая, е не че ревнуваш и че той се дразни от този факт, а че просто на него вече не му пука за теб. Звучиш ми като добро момиче, а той е явно типичният плейбой. Така, че помъчи се да го забравиш. До нищо хубаво няма да доведе връзката ти с него, каквато и да е тя. Той вече ти е показал ясно, че не го интересуваш. Млада си, ще намериш момчето, което ще те оцени! :)

2.   Според мен, за да продължиш, трябва да затвориш страницата.
Спри да общуваш с него, прекрати всякакъв контакт. В противен случай ти все ще се надяваш, а очевидно той не желае да се съберете... Гадно е, всеки преживява нещо подобно в даден етап от живота си. Но може би този човек си отива от живота ти, за да имаш възможност да се влюбиш в друг, с който ще бъдеш по-щастлива.
Малко твърдост ти трябва, а после всичко ще се нареди от само себе си :)

3.   Можеш, трябва и ще продължиш. Мога да пиша подробно, но няма смисъл. Горе носът - жовотът е пред теб! :)
Ж 28

5.   Не можеш да спреш, без мисълта за него. И да е нагло опитай с разговор, ако ли не търси друг вариант. Не сте малки, мъже-жени всеки подлъгва. А не ми се струва, че е безразличен към чувства, а по точно си пада по гонитба и следи по гърба. Тази болест не спира, твоята ревност е болка и за двама ви, не го мъчи. Предпоставка да си намери друга и до следващата, такива очите им жар, а гърдите камък. Какви очаквания имаш не уточняваш, слагаш край и с приятели на живот или изчакваш. Резервирай си страховете без да си налагаш правила и заживейЙ, а после не мисли. Едва ли е илюзия и само секс, обичай и стани просто Богиня на мисълта му.
Не се заблуждавай за вечност и в чужди легла да преспива/л и чужди сърца да разбива/л, явно намека му е че за теб изгаря.
Преглътанала съм такава сладка болка и с роман да ти давам пример е индивидуално при всеки. Най-боли да пулсира самота и в душата да звучи, е боли си. Абсолютно съм наясно какво е, но ще си спестя останалото за моята развръзка. За финал, продължавай точно колкото да се бореш, млада си и победи страха си. Резервиран ли е прекалено дълго, има вероятност да укрива ревността ти!?
Казвам ти го от личен опит, че дяволски се желае старата тръпка, когато ти трябва един цял живот да я имаш пак. Късно ли е за всичко знай че няма оправия, мъжете са си такива. Но загубенето не се печели с лекота, иска се финессс.
Моля да извините дългият пост и тук таме отклонения. Успех :))

6.   Номер 2 Да "затвориш страницата"не е най правилно решение при всеки, глупости говориш има хора които не могат да забравят с години. Авторке съгласи се ако искаш но знай но не се надявай на нищо повече, пък каквото покаже.

7.   Няма смисъл да му обещаваш, че повече няма да го ревнуваш, защото причината да те остави не е ревността ти, а защото е бройкаджия. А дори и да се съберете, ще го направи само заради секса и пак ще имаш поводи и причини да го ревнуваш, пак ще се разделите и така ще загубиш години в нещо обречено, вместо да си градиш живота.

8.   Иска те за секс... Гадно е, ако наистина го обичаш. Ще опита да ти покаже, че те обича и така до като те вкара в леглото, после същото.

9.   Всички сме преживели тази "обич" по същата схема. След година-две ще ти е смешно, че той дори не знае как да си поиска секс :)) Горе главата и смело напред. Ти си на 20 и трябва да се учиш не само в училище или университета, но и в живота. Ще пътуваш, ще правиш секс (включително безразборен), ще намираш нови хобита, ще се обогатяваш, ще се разкрасяваш. Следващият път ще ти разбият сърцето... истински. Ще започнеш отначало.

10.   Режи и бягай, после ще си благодариш!

11.   От авторката: Благодаря ви днес ще се видим и ще му кажа, че няма да тичам повече след него.

13.   Очаквам развитие на историята. Надявам се да не си се подлъгала и да си се съгласила с "условията" му. Толкова противно ми стана като го прочетох.. казвал, че не те иска, но иска да си спите заедно, ей така, профилактично. Доста долно, наистина. Видял е, че го обичаш, решил е, че не иска да има връзка с теб в крайна сметка, защото ревността ти или каквото е там му пречи, а всъщност вероятно го е яд, че си разбрала за изневерите му и му е било твърде натоварващо да ти се обяснява постоянно, но пък е сметнал за добре да се възползва от чувствата ти докато може, защо не? ! Ти му се предлагаш на тепсия, с цялата си обич и готовност да сте заедно, а той гледа да извлече максимума от ситуацията. И да ти кажа, няма да е единственият. Важното е да си дадеш сметка какво се случва.
Този човек не те обича! Не си заслужава да възлагаш напразни надежди на някой, който се чуди как да те вкара в леглото за пореден път, но ти повтаря, че няма да сте заедно. Горе главата и давай напред!

14.   Почти същата история я имам и аз. Само, че бяхме 5 години заедно, той почна да се държи меко казано странно. Тръгнах си, оставих го, след 7 месеца ми се обади да пием кафе предложи ми да сме приятели със екстри, писахме си от време на време, виждахме се. Той не искаше да си държим сметка за нищо просто такива да са ни отношенията. Трябва да имаш достойнство, ти не си му изтривалка и ако се съгласиш с тези условия няма и да те уважава. Все едно '' Тя ми връзва , защо пък не? ''. Ще се опита с мили думи да те съблазни и всичко от начало. Не се занимавай, няма смисъл колкото и да обичаш го остави. Има време за всичко и за правилните хора в живота ти.

15.   Авторката: Благодаря ви много за всички съвети. Стискам зъби и продължавам само напред!!