Той е егоист
Здравейте! Искам да споделя и своята история в този прекрасен сайт. На 24 години съм от гр. Варна името ми е Елена. За себе си мога да кажа, че знам какво искам от живота и знам как да го получа, но в точно този живот имам една пречка- човекът с когото живея. Той е 2 год. по-голям от мен, името му е К. Имам едно прекрасно детенце от него, но до тук ви запознавам с хубавата страна на историята ми ... К е голям егоист, гледа той да е добре, даже и за сина му кой знае колко не го вълнува, единственото в неговата глава е как да си купи нови маратонки, обувки, дънки и т.н. В къщи се яде само когато К реши. Никога няма пари, а винаги е с нови дрехи, бижута, телефони. За секскуален живот не говорим. Само той когато пожелае правим секс и повечето пъти е пиян. Имам чувство, че си има друга и при нея отиват всички пари, а и вниманието му. До преди това не си е позволявал да ме убижда и удря, но от скоро си позволява тази волност. Когато бяхме гаджета беше друг ... Имахме време, в което бяхме неразделни, секса беше върховен и всичко беше наред. Никога не съм си мислила, че човек като мен би се забъркал с човек като К. Моля ви помогнете ми, и ми кажете как да върна вниманието на К върху себе си ?

Коментари

1.   Не се чуди как да му върнеш вниманието, ами си взимай детето и бягай от там.. Такъв човек не е за теб. Още повече, че те е ударил..
Колкото до любовницата, да, според мен е много вероятно да има любовница...

Мег*

2.   няма връщане ..или търпиш или си взимаш багажа и изчезваш ...има толкова истории тук за жени които търпят повече от 20 г заради децата и т.н ..недей ! не пропилявай младоста си и живота си заради човек който не те цени ..не си мисли че няма да се справиш жените трябва да имат повече увереност в такива ситуации още повече ако си позволява да те турмози по някакъв начин ..това ли заслужаваш?никой няма право да те удря ..нито да ти крещи или да ти налага системен турмоз ..аз съм на такъв принцип забележки могат да ми правят само родителите ми ..на 27 години съм ..трябва да имаш себеуважение ..това е важно !

3.   Защо ти е вниманието на този човек?Мисля,че трябва да се разделите и ти да намериш човека,който ще те обича,а не да молиш за внимание!Спасявай се!

4.   Бий му шута на това леке. Какво се чудиш въобще. Той ще си прави каквото иска с тебе, но след като нямаш и грам достойнство, това заслужаваш. Жалко само за детето ти, да си внимавала като го подбираш.

5.   Понеже питаш как да си върнеш вниманието му,е като гледам какво си написала,начина е един:Събери си багажа,вземи си детето и при майка си-дано да имаш,ако живее при теб изпрати него при майка му.Това е начина,такива нарцисисти само от това разбират,приказките са излишни.Това за мен е правилния начин,ако държи на вас ще се промени,ще се осъзнае,обясни му,че няма да продължаваш да живееш по този начин!
Ева

6.   И защо ,ако мога да попитам го търпиш все още този човек?