Изгубих доверието му
Преди повече от четири месеца се запознах с него. Оттогава започнахме да излизаме като приятели постоянно и в последствие трагнахме, до тук добре. Разбрах че е имал 7 годишна връзка с момиче което е заминало извън бг. Тои ми казваше че нямат бъдеще и че далгогодишната им връзка е към своя краи. С мен дотогава никои не се беше държал толкова добре мило, така че да ме кара да се чувсвам щастлива на 100%, вярвах му.

Тои ми каза че тя си идва за няколко седмици в бг, започнаха постоянни обаждания, които тои нямаше как да прикрие от мен. Каза че трябва да се доизяснят само и секи поема по своя път, започват нов живот, но поотделно, знаех че е така. Тя си доиде и тои на няколко пъти ме излага че не я е виждал, но аз разбрах. Последваха скандали казах му че неискам да го виждам повече и така....Тои доиде каза ми че ме обича и че всичко между тях е приклучило и наистина е така, но аз изгубих доверието му, тои не е женкар или лъжец по принцип, но това е 7 годишна връзка и ме е мн страх да не нещата между нас да се задълбочат и тя да му званне и да каже че си идва и тои да се варне при нея. Твърди че няма да ме остави заради никоя, аз смятам че мога да градя бадещето си с него, но още ме е страх, не се чувствам напълно сигурна в него. Помогнете ми какво да правя, тои многократно ми е доказвал че държи на мен!

Коментари

1.   След като многократно е доказвал че държи на теб мисля че е време да му дигнеш кредитния лимит, а не да го караш да оставя депозит :-)

Успех!

2.   Личи си че това момче се интересува от теб и няма да зареже врьзката ви с лека ръка! Седем годишните им отношения са се изчерпали от всякаде а ти си нещо ново за него по вулнуващо, по интересно! Престани да се сьмняваш и да се страхуваш и се наслаждаваи на моментите ви заедно!

3.   Времето ще покаже.
Аз искам да напиша нещо в друга връзка. Толкова правописни грешки отдавна не бях виждала. Хора, Вие в БГ ли живеете, как може да сте толкова неграмотни?

4.   нормално е да общува с нея, да иска да я види, та това са 7 години!въпреки всичко е с теб, е това значи, че иска да е с теб, а онази е само минало.....

5.   Неправилно се изразяваш, авторке, той е изгубил твоето доверие, а не ти неговото. Не ти си общуваш с бившето гадже. Съвет не мога да ти дам. Мъжете лъжат ужасно. Моят приятел ми е езневерявал едновременно с 2, сам си призна като се напи.

6.   номер 3 е права - грешките тук са повече от числата в математиката... :(

7.   За любовните теми ок, всеки си има мнение. Но искам да се присъединя към критичния коментар за правописните грешки! - Сериозно, ако ви е възможно, старайте се да пишете по-правилно, защото прави наистина лошо впечатление, вдигнете нивото!