Влюбих се в един колега но нищо не се получи.
Здравейте, искам да споделя нещо, което ми се случи преди 2 год. Влюбих се в един колега от университета. Всичко стана супер случайно. От самото начало когато го видях ми направи много яко впечатление. Изглеждаше много добре и нещо в излъчването и поведението ме впечатли супер много. И най-странното е, че дори не съм го очаквал а то просто се случи. И така всеки път на лекции, когато го видех не можех да спра да си мисля за него. Имаше някво привличане и изобщо не бях сигурен дали всъщност той има такова привличане към мен. И така лекциите ми минаваха по много як начин. Аз обаче не бях говорил с него по никакъв повод, както и той. Се едно нищо не се случваше ама на мен ми беше мн странно. И всъщност не осъзнавах дори, че се влюбвам. Секи път като го видех ми ставаше много яко. Нямах никакво желание за физически контакт, къвто и да било. Чувствах някаква странна сигурност или спокойствие ако мога така да го нарека. В последствие имахме спорт и други лекции и интереса ми започваше да се засилва, защото го виждах и в друга светлина. И така още повече ми се искаше да имам някаква близост, но ми беше странно, защото в последствие видях, че си има приятелка и ми стана ясно, че нищо не би могло да се получи... Въпреки това го виждах всеки ден на лекции и всичко някак си продължаваше.. Абе мисля че се влюбвах. Беше ми много странно.. Мислех си, че нещо може да се получи, обаче с никого не си говорех за това какво ми се случва и това мисля, че имаше доста голямо влияние. Не бях споделял на никого от приятелите ми за него. Бяхме на една екскурзия заедно и една вечер стана така, че бях пил и пушил и се бяхме събрали в една стая и стана много странно защото седяхме един до друг и той почна да ме пипа по ръката зад гърба на едно момиче и на мен ми стана някво много странно хаха. А всъщност на една тренировка стана така, че се беше доближил до мен и на мен ми беше някво много странно, точно защото знаех, че си има приятелка и не знаех как да реагирам... И така всъщност на екскурзията след тази случка играхме на истината или се осмеляваш и пред няколко човека включително и него казах, че си падам по момчета.. Въпреки, че нямам сериозен опит... И честно казано от негова страна нямаше някаква реакция... по-скоро се изебава че и той е гей, но някак си беше много странно сигурно защото имаше и други хора в стаята... И така реших, че нещата няма как да се получат. Нямаше как да се намесвам в чужди взаимоотношения... и така последния път когато го видях сякаш нямаше нищо от негова страна. Спрях да се интересувам от него, но в един момент реших да му пиша защото някак си нещата за мен бяха по-различни и се едно седяха неуточнени. И сега секи път като го видя във фейсбук ми става някво много странно. Писах му преди някво време, но той не ми отговаря и се чудя как да постъпя, защото той е в друга държава а аз в Бг и надали пак ще се видим...

Коментари

1.   Извинявай, ама ти май си на другия бряг? Защо нямам късмет някой като теб да се влюби в мен и да ми разкрие чувствата си? Поне ще си го побия на воля и с кеф, както в доброто старо време млатех мангусти, където ги видех.

2.   Ох, ми, не те съдя. Просто за теб самия най - добре ще е да забравиш за него и да се ориентираш към нови запознанства, от които да получиш истинска близост.

3.   Абе някакво много странно е.... знам ли, странно е. Според мен не се занимавай с хора, без да си получил знак. Много е досадно да те сваля представител на твоя пол.

4.   До №1:
Ше си го побиеш на воля ли?
Ами ако е 1.90, 130 кг набичено животно?

6.   Аз също съм на мнение, че не е добре за теб да възлагаш напразни надежди на човек, който не ти е дал знак, че е с твоята сексуалност. Някакви пиянски майтапи и "закачки" нищо не означават. Според мен ти се иска прекалено много той да ти отвърне на чувствата, затова ти е било "много странно" като е правил разни неща, а всъщност може да не е вложил никакъв смисъл. Очевидно той е разбрал, че си гей, особено след като си го казал пред всички, така че ако искаше да има нещо с теб, щеше да ти го покаже. Има някакъв вариант и той да не е наясно със себе си и с желанията си, но щом дори не ти отговаря като му пишеш, по-добре го остави и се насочи към друг.

7.   Ето затова не харесвам влюбванията - отговорите са пред очите, но не ги виждат. Какво има да се чудиш, виж си заглавието - "... но нищо не се получи. "