Влюбена и загубена
Искам да излея тука едни чувства, дето не възнамерявам да разкривам пред обекта, към който са насочени.
Той си знае, че си го обичам, но не е нужно да знае всички подробности и всички лудости, дето са ме треснали в главата. Обаче аз имам нужда да си ги кажа някъде.
Много го обичам и неистово го желая, само като си помисля за него и ме присвива под лъжичката, пулса ми се ускорява и започвам да дишам учестено. Желая го до лудост.
Имам нужда да си го гушкам и да си го целувам, ама много... И като ми падне в ръчичките го побърквам от гушкане и от мляскане.
Той е моето ангелче, моето момченце, което кара сърцето ми да бие по-силно и краката ми да омекват.
Имам си го, заедно сме от две години и половина, правим невероятен секс иии оффф... много съм влюбена. Вече две години и половина не ми преминава това чувство, а преди това още година и половина си го обичах, без той да знае... Доста се озорих, докато да вдене за какво става въпрос, ама един път като се светна вече и нямаше проблеми. Е, от начало се опита да ми вкарва разни номерца, ама лека-полека си се кротна при мен и сега го виждам, че е много привързан и си е само с мен.
Малко ме беше поядосал сега преди празниците и като му се разсърдих, после стой та гледай - то бяха обяснения, беше чудо... И понеже на мен бързо ми минава си му простих, ама беше една луда радост след това, едно гушкане, да не ви разправям. Чак в ресторанта ръцете ми целува. Умрях от срам пред хората...
После изкарахме заедно една невероятна Коледа, правихме секс като не видели, обаче още го желая.
Обичам си го и това е. Офф... луда работа. Ако му излея върху главата всички свои чувства, сигурно ще се стресне и за това я карам по-полека, за да не го стресирам, ама това, което изпитвам към него иска да излезе на вън и за това ще си го тропна ей тук, а той не е здравословно всичко да знае... :)

Весело посрещане на Новата година на всички и бъдете щастливи. :)

Коментари

1.   Бъди щастлива миличка :):):) Весели праници и на теб... и само хубави моменти :)

2.   Само така, момиче! Не е важно какво си казваме с думи, а какво си показваме, какво създаваме заедно - а вашето е нещо много красиво - евала! Искам все повече истории като твоята да чувам и чета, стопля ми се сърцето, че светът може да бъде и светъл и добър, стига да си го направим такъв! Късмет и всичко добро! Весели празници и от мен!

3.   Ааа , много сладкоо. Пожелавам ти винаги да сте така. Дано всеки да намери свпята половинка :)

4.   Най-после една положителна история, която ме зареди с оптимизъм. Трябват повече такива постове. Пожелавам ти всичко хубаво :))

5.   Да не си омръзнете,че лудата любов изведнъж затихва!

6.   От авторката:
Благодаря на всички за хубавите коментари. :)