Здравейте! И аз реших да споделя историята си с някой. Омъжена съм от 1 година и 10 месеца, но немога да кажа, че обичам мъжа си, нали било по-важно той да обича мен?! Месец след брака се запознах по съвсем случаен начин с един човек, който се оказа също женен от около месец като мен. Поопознахме се и по ирония на съдбата се влюбихме.

Той също не беше чакал любовта за да се ожени, а имаше други причини. И така започна нашата история, която продължава и до днес. Няколко пъти решавахме да слушаме разума и да се разделим, но чувствата се оказаха по силни и все повече се засилваха след всяка раздяла. Близките ни, които знаят за нашите отношения, ни казват да сме се разведели и да се съберем, но има някои пречки-той вече има дете и немога да искам това от него, защото и малкото има нужда от него, поне засега. Освен това предвид обстоятелствата, при които сме се запознали, незнам дали мога да му имам доверие, защото той почти винаги е имал някакви странични забежки, една от които съм аз. Е да,той твърди че аз не съм като другите (което до доказва и показва с всичко), че сам по специална и различна,но докога?

Засега му вярвам защото има и прави много неща с които ми го доказва. Знаете ли много го обичам, но не е само това, има и друго-той ми е приятел, приятелка, любим, секс партнxор,всичко това най-доброто и освен това имаме общи интереси,мислим еднакво и дори много често се случва да казваме цели изречения едновременно и в един глас.

Незнам какво да направя, но като си мисля и той може да си мисли за мен, както аз за него, по повод начина, по който се запознахме, но това за мен наистина не е нещо привично.

Какво да правя? Ще се радвам да получа съвет, мнение...
В момента съм оставила нещата да вървят по течението,но усещам, че съвсем скоро ще трябва да взема някакво решение и незнам дали ще е правилно?!

Дали ако съпрузите ни ги нямаше щеше да е същото? И ако сме накрая заедно ще се запази тръпката, любовта, магията и емоцията.....

Коментари

1.   Яж, пий и си носи новите дрехи...

2.   Нацията ни куца от всякаде , никакви морални ценности не останали в хората ,,, а аз си мислех че политиците са виновни ....
блудата жена , яде и бърше устата си и казва нищо лошо не съм сторила !!!но пътеките и водат към смърт

3.   Мисля си,че най-добре е да не насилваш нещата....Когато си изправена пред таково трудно решение, по-добре изчакай нещата да се развият по естествения си начин. Съдбата със сигурност ще ти даде знак какво да направиш, просто трябва да го забележиш....Успех каквото и да се случи!

4.   Любовта е най-хубавото нещо когато е истинска, още по сладка е когато е открадната за това съвета ми е не разваляйте семейството защото любовта ви след това няма да е толкова готина, дожерете ми се -:)))

5.   Не се чуди, въпроса - как любовницата ти да стане чужда любовница -е ясен - като се ожениш за нея .