Има ли още чувства?
Казвам се Н.
Пиша Ви, защото имам чувство че И не ме обича вече. Напоследък вкъщи само лежи пред телевизора и не ми обръща внимание, или е пред блока с познати, защото няма какво да прави вкъщи (а аз съм там) и казва че ще полудее ако седи в нас. От много време дори не ми е казвал "Обичам те" и правим много по-рядко любов. Казва, че няма пари, че си има проблеми, но нужно ли е да си го изкарва на мен. Брат му казва, че ако е с 1 жена, е само с нея и аз вярвам. В началото на връзката ни съм правила 1-2 глупости, но се промених заради И. Карам се с родителите си, не ходя на София, а съм студентка там, не виждам вече приятелите си,за да ми има доверие.Сега ми казва че не ме е спрял да излизам през деня с тях, а като съм с тях, непрекъснато ми звъни да не проверява и иска да говори с приятелките ми за да е сигурен че съм с тях. Скоро заминава за Австрия за 1 седмица, а аз имам сесия след 2 седм. и трябва да отида да видя какво става с университета ми. И ми казва., че веднага ще му изневеря, а аз отивам там да уча поне малко. Просто искам да знам какво става с нас. Моля Ви се помогнете

Коментари

1.   Я го зарязвай тоя И и се хващай да си завършиш образованието, пък след това ще видиш още колко много "букви" ще срещнеш след него.

2.   Направила си една - две грешки и сега се учуваш, че приятеля ти тиняма доверие. Направо ще ме умориш. Връзката ви няма бъдеще, бъди сигурна, че ако му испадне нещо ще ти изневери, какъвто и светец да е няма как да не го гложди да си върне. А ти си гледай образованието, защото както вече ти казах връзката ви вече е проя дена от липсата на доверие.

3.   Хахаха, номер 1 изкърти ;D Викаш ще нареди азбуката, а ? :D

4.   Ами човека сигурно си е имал основания да ревнува, доколкото разбирам, но също така му е било и интересно. Сега като няма какво да го гложка, няма желание и да те погледне. Това не е любов, нито ти си го обичала истински, щом си вършила глупости, за които да съжаляваш сега, нито той пък е с теб пълноценно. Ако мислиш, че искаш да задържиш тази връзка, върни си социалния живот, но му и докажи, че вече може да ти се има доверие. Това става трудно, но с времето ще се получи, пак казвам, ако това искаш да постигнеш. Но не се отказвай от приятелите си, учението си и всичко, което те прави щастлива (в рамките на достойното), само за да му угодиш. Така ставаш освен всичко друго слаба, безлична и безинтересна в неговите очи. Трябва да намериш начина да поддържаш интереса му, без да рушиш доверието му. Късмет.

5.   Любопитен съм да видя този принц, заради когото си обърнала гръб на всичко и всички! Няма по-лошо робство от доброволното и не забравяй, че когато се разделите с въпросния ще опреш пак до родителите и приятелите, а за образование може и да е късно.
Мечо Пух

6.   Като човек в подобно положение ще ти кажа, че сама си си виновна, ти си му позволила да се държи така с теб.