Здравейте!И аз като всички вас които сте писали тук имам проблем с който се боря от почти месец.Аз съм на 33 г. живея с един мъж с който нямам брак,той е разведен и има дъщеря която е при нас.Полагам грижи за нея-тя е вече на 12 от почти 8 г..Скоро се запознах с един мъж по интернет ,последваха разговори с него-говори ми нежни думи от които ми се разтапя сърцето.Не сме се виждали ,но винаги когато му чуя гласа изпадам в състояние на "влюбена ученичка".От няколко дни вече съм много раздвоена,и не знам как да се контролирам-изпадам в депресия,нямам желание за нищо включително и не мога да се концентрирам на работа.Имам предложение от него да живеем заедно, но същевременно не ми дава сърце да напусна хората с които съм в момента.Плача всеки ден,защото знам че никога съдбата не е била благосклонна към мен,а никога не съм срещала истинската си любов.Как да постъпя за да не нараня и двете страни?едва ли ще мога да взема решение сама ,но знам че съдбата си е моя и я държа в ръцете си.Ако някой е бил в подобно положение да ми пише на адрес: [censored] бъда благодарна на всякакъв съвет.

Коментари

1.   ЗДРАВЕЙ! И аз като теб преди години имах подобна съдба....но аз не се реших да взема по доброто решение тогава .Отидох при един непознат тогава за мен човек,просто той тогава ми предложи един прекрасен живот ,а този който обичах и с който бях тогава не ми предлагаше НИЩО .......И всъщност направих НАЙ-ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ няма да казвам че е грешка защото имам дете от него а децата не са грешки.СЕГА този дето махнах от живота си че тогава не ми предлагаше нищо живее прекрасния живот ,а аз всеки ден страдам от любов по него .ВЯРВАЙ В ПРИКАЗКИТЕ НА СТАРИТЕ ХОРА ЧЕ ЧОВЕК САМ ГРАДИ СЪДБАТА СИ.За мене вече е късно да върна времето назад и да си стоя на мястото където може би тогава БЯХ ЖЕЛАНА .......Моят съвет мила е да не търсиш под вола-теле......УСПЕХ!!!!!!!!!!!!

2.   Както казват любова е сляпа,особено тази от нета. Наскоро аз самата бях готова да захвърля една осем годишна връзка за принац от интернет , който ме плени с много цветя и внимание. Но това е само в началото , зашото всяко начало е интересно , когато се опознавате и ви е интересно. Е, аз бях готова плюя на всичко и да оставя човека , който е бил винаги смен цели осем години, защото бях влюбена ......и познай .......тазинова любов,която мекараше да летя се сгромоляса . Защото видях друг очвек ,различен от този ,който бях намерила в нета . А същевременно нараних и другия човек, ей така след толкова време му казах ,нещо рутината ме натиска дай се разделим ....болката ,която видях в очите му никога няма да я забравя .И сега ме е срам като помисля , но пак съм имала късмет прости ми и ме прибра след като видях как новата ми любов си е отишла още преди да дойде , а беше толкова ИСТИНСКА и ОБЕЩАВАЩА!!!

3.   А, БЕ, ЖЕНА, как можеш да вярваш , че това може да е единствената ти любов и не изживяната, ако ти са чука го направи и така ще запълниш празнотата в душата си, но не изоставяй любимите си хора! Отиди , виж се с тоя субект, все нещо нема да ти хареса, убедена съм, не се свиква с някой, само, ей така с писане, разбираш ли ме?

4.   в този живот трябва да се опита от всичко за това отиди при този който ти искаш и ни слушай нас, ние не сме в това положение и не знаем какво тие на теб,но помни живота е кратък.УСПЕХ

5.   здрасти , аз съм в това положение, никак не е леко,.. с единия съм от 2 години живеем заедно вси4ко беше прекрасно, страшна любов, и то4но когато мислехме за брак, се появи другия от интернет,в който по който се бях побъркала още преди да се видим, тои съшо..Сега съм стращно объркана , и незнам какво да правя,лъжа и двамата незнам до кога..?Но си мисля 4е по- добре ще е да не рескувам с новата си любов...ще е страшно трудно за вси4ки около мен, за сметка на моето щастие...което не се знае колко ще продължи и със новия 4овек..

6.   Послушай сърцето си, можеш да си щастлива, само, ако го следваш.

7.   Виждам, че темата е от преди 8 години, но все пак - колко трябва да си ТЪПА, за да зарежеш мъжа който те обича заради някакъв с който си чатиш в интернет? Това само малоумна жена може да го направи.