Не спирам да мисля за него, а той ?
Здравейте. Има момче в моя живот, което харесвам от вече сигурно 4-5 месеца. Веднъж му признах чувствата си, но той не искаше връзка. Но аз с всеки изминал ден започвам да го харесвам и чак влюбвам. Харесвам всяка част от него, без дори да знам защо. Когато видя някое момче, търся нещо от него в другите. Той е постоянно в мислите ми и не мога да направя нищо. Наскоро приятелите ми казаха, че може би той също е започнал да изпитва към мен, но не мога да съм сигурна... Не знам какво да правя...

Коментари

1.   Наблюдавай го как се държи с теб. Дали те гледа и той, дали ти се усмихва. Това са признаци, ако той те гледа и не спира да те гледа значи може да те харесва и той.

2.   Чакай да ти мине!

3.   Аз това с "неискането" на връзка малко не го разбирам, да ти кажа честно. Звучи ми като оправдание, вместо "не те харесвам достатъчно, за да съм с теб". Това е лично мнение, не познавам момчето и не съм наясно със ситуацията, а и ти не си дала много подробности. Общо взето, имай едно наум, ако преди те е познавал добре и е преценил, че не иска да сте заедно, а сега изведнъж се окаже, че има такива желания. В общи линии, ти няма да се откажеш от него явно, докато не се убедиш на 100% за какво става въпрос. Съгласна съм с Номер 1, трябва да съдиш по действията и отношенията му, недей много да слушаш кой какво ти казва, а се увери сама. Ако видиш някакви признаци, че може би има сипматии, действай. Но пак ти казвам, бъди внимателна и не възлагай прекалено големи надежди.