Обсебена съм от него!
Здравейте, имам си приятел, с който съм вече година. И двамата сме на 25. Постоянно мисля за него, като съм на работа, където и да отида само мисля кога ще се видим. И двамата сме на квартира, когато се приберем по родните места с нетърпение чакам да се видим, макар и 2 дни да сме били разделени. Ако се наложи за повече време да сме разделени само плача, не ми доставя удоволствие дори на кафе с приятелки да излезна или да се отдам на друго социално мероприятие. Знам че това не е нормално, но не мога да го преодолея. Направо ще се побъркам.

Ако някой от вас се е справил с подобен проблем, моля ви дайте ми съвет или ако просто знаете какво е решението ще бъда благодарна да споделите.

Коментари

2.   И аз съм като теб. С разликата, че сме заедно едва от 3-4 месеца. Нещата при нас се развиват бавно и постепенно, не бързаме с нищо. Знам, че държи на мен, но когато трябва да отиде за няколко дни в града, в който учи се побърквам.
Опитвам се да се разсейвам с приятели, да излизам. Просто си намери някакво занимание. Дори и да не ти се върши го направи за да се разсееш малко или много. Много добре те разбирам и според мен това е един от малкото начини да се справиш с това. Успех!

3.   Знам как се чувстваш. Аз съм с моя приятел от 5 месеца. В началото постоянно мислех за него. Вече и аз си мисля, че съм обсебена и ме е страх много да не го загубя заради това. Аз не съм ревнив човек, но от както сме заедно твърдо съм сигурна, че греша! Не спирам да мисля къде е с кого е дали има момичета около него. Понякога дори се задушам само като си помисля, че може да е с друга или, че ме изоставя. С две думи НЕ МОГА БЕЗ НЕГО! Когато започва моята паника се опитвам да се разсея с нещо. Чета книга, гледам филм, излизам навън И така. Искам да помоля зя съвети. Моля Ви. Не искам да го прогоня с това, че го, , задушавам''. Благодаря предварително!
Извинете за правописните и пунктоационни грешки!