Една история
Миналата година работих в Англия и ми се случи за месец и нещо да бъда с едно момиче, което ме заряза, но понякога още си мисля за нея. Та значи вече бях от 3месеца там, когато дойдоха нови и тя също беше с тях. В началото не ми правеше впечатление, но забелязах, че търси контакт с мен и винаги ме гледаше, а като я погледнех веднага се правеше на луда. Един ден колегата ми вика, че искала да е с мене, но била срамежлива и трябвало аз да направя първата крачка. Не беше никакъв проблем за мен, а бе имал съм ги даже на предната си работа чуках две, а ходех с друга. И нещата станаха, но тя искаше сериозно и беше готова да живеем заедно. Секса не беше много редовен, защото в една квартира бяхме много хора и тя се притесняваше. Но всеки ден я свършвах поне по три пъти само с пръстите, а когато другите спяха си я качвах върху мен и така. Личеше й, че не е била с много. Само като я докоснех и нали знаете като храните някое животно от ръката си как я лигави.. И така докато един ден ми каза, че нямало смисъл и да се разделим, а тя искаше сериозно от мен. Каза ми, че неможела да остави всичко заради мен и да дойде да жияеем заедно в моя град. Та интересно ми е защо така изведнъж без да има друг без да сме се карали? Сега съм със старата си, но понякога като го правим и си представям момичето от Англия. Кажете ми защо според вас ме заряза, казвайки изведнъж, че не ме обича и зашо оше я мисля

Коментари

2.   Това, че не сте се карали, не те прави сериозен и отдаден мъж за нея. Това, че си ги въртял по няколко жени, също не те прави сериозен мъж за една жена. Личи си колко малко усилия си влагал и затова те е оставила. Подреди си приоритетите с жените и ще ти е по-лесно да се докажеш.

3.   Какви усилия трабва да вложа в нещо, я което другия не е сигурен дали го иска от което другия се страхува. Да имал съм ги, това момиче нямаше откъде да знае за връзките ми преди нея. Аз бяйх готов да преобърна живота си за да покажа, че я искам, но повярвайте ми интоицията ми ми подсказа, че няма да стане познавам жените тя просто незнаеше какво иска. Тя не беше свикнала да се отнасят с нея мило внимателно да се грижат за нея и да я обичат. Изплаши се, че някой наистина я обича. Както и да е минало е свършило е. Аз питах друго. Защо понякога когато правя секс с настоящата ми приятелка си представям това момиче

4.   Не може да се пишеш женкар, а да искаш нещо от някоя жена. Когато искаш нещо, трябва да си го извоюваш и защитиш.

5.   Как като тя не желаеше. Казвам, че бях готов да започна отначало с нея бях готов да направя крачка и към брак с другите преди нея и дума неможеше да става за това. Тя беше тази, на коята и се искаше, ама не и стискаше както казват. Не се пиша женкар. Погрешно разбирате думите ми. Няма значение. Живи и здрави и късмет занапред