Искам да правя любов с по възрастна съседка....
Имам желание да правя любов с една по възрастна съседка.
Тя е около 60 годишна а аз сЪм на 26!
Виждам че и тя не е безразлична към мен.
Въпроса е че малко ме е срам и не зная как да стане заварката....
И за сведение не съм геронтофил тя не е някоя сбръчкана бабичка.
Просто искам да пробвам нещо по различно.......

Коментари

1.   Внимавай да не се заиграеш с някоя сериозна дама, която ще те направи за смях с евтините ти мераци.

2.   Ми..като искаш направи го, ако и тя иска. Пълнолетни сте. Възрастта според мен няма никакво значение. Ако двама души се привличат...защо не!

3.   Има една легенда,която гласи,че Иван Вазов е починал при секс с по-младо момиче!Тоест да не стане беля с съседката!!!

5.   Опитай! Просто гонори с нея... . няма нищо страшно, ако е Ок няма да съжаляваш. Изживяването наистина е различно.

6.   Ох, ще почина... А, бе момко, намери си някое момиче като за тебе, за какво ти е тази дивотия със съседката? Тя може да ти симпатизира жената, с някакво майчинско чувство, но едва ли има някакви сексуални апетити към тебе. Може да те харесва като младеж, като син... Ама да иска да те... оф... ужас!
По-добре си потърси нещо подходящо и не се пъхай между шамарите.

7.   Стига да искаш- начини много. Но това, в което се вкарваш е филм. Представи си станете редовни секс партньори, и ти си намериш някое момиче, заживеете заедно, а съседката непрекъснато те тормози, защото тя тогава вече ще е на заден план... .. какво ще правиш? ! Струва ли си за една увиснала путка да хабиш излишни нерви след време? Помисли добре.

8.   Бъди смел! Секса с възрастна жена е нещо великолепно. 60, 65 няма значение. Не я изпускай! Опитай да не те е яд после!

9.   Момче, имаш сериозен проблем. Разбира се, че възрастта е проблем. Ти нормален ли си? ! Говорим за секс, не з асладки разговори на чаша чай или кафе. Ето ти идея, покани я на чай у тях или у вас. Божичко, ама това е извратено, какво говоря?? Сигурно месата и висят и гърдите и са като... край, отивам да драйфам, извинете ме!

10.   Абе вие мъжете сте извратени същества(90% за щастие). Добре, че моя не е такъв(поне за сега). Сега съм на 26, когато стана на 60 дали ще ме харесва. Като слушам някои мъжки коментари, зле ми става. Според мен това, което мислиш е извратено. Абе мъже сдържайте си половите инстинкти. Вярно, че никога няма да мога да разбера какво е да си мъж, но да искаш да спиш с жена, която два пъти по-голяма от теб и сте съседи(предполагам имате някави отношения) като такива. Някак си е непълноценно общуването (най-малкото). Абе направо нямам думи!!!

11.   Към номер 9 - баба ми едно време като видеше някоя разголена увиснала цица във вестниците прихваше да се смее. Твърдеше, че на 60 г. е имала по-стегнати гърди. Вярвам й, баба беше външно доста запазена и младолика :))

12.   Разбирам да имаш мерак с по голяма, но 60 години е вече прекалено. :X
Ако е нещо до 40-45 години е приемливо. Има доста запазени жени до 40 години и много добре изглеждат. Имам и аз една такава съседка, само че тя минава 40, ама изобщо не и давам повече от 35! Страхотно парче.

13.   12 - хора всякакви, защо не?
Жените нито са прокажени, нито са малолетни. Има си мъже и хора за всичко. Мен вече нищо не ме чуди и мае

14.   здравейте, аз съм №9. Искам да ви се извиня, задето така грубо реагирах. Просто не разбирам силния ви апетит за секс. Хвана ме яд, че така мен ме заряха, заради по-възрастна дама(беше отдавна, но ми остана в съзнанието). Все пак никой не заслужава такова отношение.
Към автора:нямаш ли си приятелка, жена.

15.   Обърках се №10 :)

16.   Ей момченце, я си събирай акъла, докато е време

17.   Не слушай хорските тъпотии - много младежи на твоя възраст са си го мислили, но не се решили. А и много възрастни дами иската да са на мястото на твоята дама. Пробвай, разбира се, не се замисляй. Със сигурност ще е нещо различно. Ако не ти хареса - ОК, поне ще знаеш вече какво да не правиш.
Възрастните жени се отдават без задръжки на удоволствието в секса и знаят как да си го доставят, а това ще е секси и за теб. А младите необучени девойки в 90% от случаите симолират оргазъм.
Възмутени критички, не забравяйте, че и вие ще станате на 60!

18.   Имах сладка възрастна колежка, на 56г и няколко месеца флиртувахме, докато се реших да настъпя. Оказа се доста лесно. Първия път само ме изсмука и беше много възбуждащо. После няколко пъти ме дървеше и яздеше, и пускаше да и се празня вътре. Но винаги беше облечена, притеснявала се. После спряхме, защото си имала любовник от години.

19.   Нели Рангелова е над 60, Гала и Юлияна Дончева са над 50, какво пречи на момчето да си пада по такква жени! Той опаква съвети, как да си поиска, а не критики. Пип, помоли я за бякоя услуга, която и кажи, че те е срам да помолиш вашите, например да ти обръсне гурба, ако имаш косми илида ти истиска някоя пъпка. После и кажи, че и ти можеш да и се реваншираш. Или пък и пресложи, ако има нужда да и поправиш нещо у тях, я лампа, я контакт или батерията на мивлата. И така използвай ситуацията да подхвърлиш нещо за секса, кажи не ми върви, стоя на сухо.... Успех!

22.   Авторе хубаво е, че си фантазираш да правиш секс с по-възрастната ти съседка, но трябва да очакваш и неприятни изненади.... Предстви си, че тя от много мерак да се изчука с тебе и по време на нейния оргазъм тя получи разрив на сърцето и припадне и умре ти какво ще правиш тогава. Полицията да не те обвини в изнасилване и убийство. Ами и аз на моите 49 години ако ми се отдаде някое красиво 15,16 годишно момиче и аз от радост може да получа сърдечна атака. Аз познавам себе си и затова с такова младо ангелче няма да се хвана. На мен ми се живее още много години затова предпочитам жени на около моята възраст, еее няколко години по-мади де. На 60 годишна възраст дори аз няма да и обърна внимание. Помисли си добре.

23.   Мисля, на 60 на дамите вече не им е хич до секс. "Героинята" от темата вече трябва да е ~68 ... Ще ми е интересно ако се обади дама, че и на тази възраст и се прави секс.

24.   Авторе, напълно те подкрепям в избора ти, но тази твоя съседка няма ли си мъж? То е ясно, че ако търсиш партньорка на твоите години, едва ли ще ти обърне внимание, ако не си богат, нямаш кола и апартамент, защото като чета темите и коментарите, виждам, че никоя не търси обикновен човек, а само богаташ! Трябва да й "сваляш звезди", да я забавляваш, (не включвам секса), да й плащаш ваканциите-изобщо си е голям "бирник", докато с твоята съседка ще ти е много по-лесно да я обладаеш! Иначе гледам, всеки младок хванал по една, но как са се взели, не ми е ясно! Другите те питат защо не си хванеш някоя на твоите години, но те едва ли си дават сметка, че днешните моми имат изисквания, за които споменах по-горе! Не им ли покриеш изискванията, се разделяте! Те искат да живеят като царици, но не си дават сметка, че оригиналния мъж невинаги трябва да е богаташ! Щастието не е в парите и имотите, а дали можеш да се грижиш и за двама ви! Това е да си оригинален мъж, а богаташите си търсят някоя държанка, която само това и чака и дотам! И естествено, всяка е навита! Така че смело напред и късмет!

25.   Евала ти баце за куража, аз не бих се наел въпреки че съм на 35 па ти си на 26 ейй тигър си. Въртят ми се подобни на твоите мисли обаче лелята е на 45 и тя ми е яко навита ама още не съм се решил и не сме се срещали насаме скоро.
Обаче имай в предвид,че като се съблече сигурно няма да е това, което си представяш, ако не си достатъчно извратен та съвсем да не ти пука. Тая даже може да ти е баба, ама кво пък вместо някоя млада пача дето си придава важноси и духа на мангали и това е за предпочитане.
Внимавай че един познат налетя пиян една такава във входа и я набарал за циците директно, докато му отключвала и сега го е срам да живее там.
За тая работа се искат яки топки в гащите, както и голям здрав кур.
Айде наслука и да не забравиш да кажеш как е минало.

26.   Бях на 29г, след развода в ново жилище и домоуправителката ни беше една засукана и много енергична 56г жена. Често идваше да говорим за делата на входа, ясно беше, че си намира повод, а и все с един разгърден пеньоар идваше или с фанелка без сутиен. Пениса ми сам си помръдваше. Покани ме на рождения си ден. Мъжа и болен, над 60 си легна рано. Тръгнаха си и гостите, останахме насаме, пийнали. Поиска танц, възбудих се и я целунах, а после обарване и ме изпразни в устата си. След това идваше при мен за секс. Няколко месеца така, докато си намерих приятелка.

27.   60 вече ми звучи рекордно. Аз бях на 32 а тя на 52 и пак не винаги "еректирах" но нямаше как. Кой каквото сам си направи друг по- хубаво не може да го подреди. Ситуацията стана критична като спря да се съобразява със семейната ми заетост. Спаси ме възрастта й. Цирка щеше да прерасте в драма, ако жена ми се беше замислила по- сериозно за падението ми.

28.   24-ти, всичко което каза за младите жени е вярно, но ще допълня, че аз мога да дам на младата жена всичките тези неща които изброи и да съм с нея, но не го правя точно, защото младите жени ме ме отвращават с тях. А не съм някакъв затъпял от анаболи за да се хвана на такава елементарна женска въдица. Да не съм луд да тръгна да се раздавам за такива и за капак да си прецакам потомството от такава, като ми се роди нещо като нея. А дори да не ме отвращаваше с тях, дори и младата жена да беше някакво изключение търсещо истинските стойности в мъжете, дори така везните все още клонят към възрастната макар и не опрени в дъното, защото просто възрастната жена ми действа много по-магнетично от младата. Така, че нещата се бетонирани.

29.   Един път хванах бившия ми приятел с 60 годишна жена. Беше си разкопчала леко блузата и пиеха чай. Прекъснах им разговора. Той призна, че е искал да правят секс. Разделих се с него, защото беше ясно, че ако не бях дошла, щеше да ми изневери с нея. Аз исках да им стане гадно и на двамата, затова казах на жената, че той често води възрастни жени вкъщи. Питах я дали иска да се види с майка му на по кафе... Сега ми е малко кофти.. , защото жената има също някакви чувства. Сигурно е била самотна и от години не е задоволена. Човек трябва винаги да се поставя на мястото на другите преди да съди!
А сега към въпроса на автора. Трябва да ѝ дадеш сигнал, че искаш от нея секс. Направи ѝ комплимент и я докосни уж неволно, например по ръката. Ако ти откаже, няма да си в жалка позиция. Не ѝ налитай вулгарно в никакъв случай. Покани я във вас уж да я питаш нещо, например как да размразиш фризера или я помоли за друга услуга или съвет, свързан с прането. Според мен ти сам ще усетиш какво иска тя. Успех!