Отчаяна
Моят живот беше съвсем необикновен. Имах всичко за което може да си мечтае едно момиче. Работа, приатели, кариера. любов. Но в един гаден ден всичко се промени. Появиха се паническите атаки и започнаха да контролират всичко-лекцийте в университета ми, излизанията с приятели, гаджето ми.

Затворих се в себе си. Започнах да не излизам. Да ме е страх че ако отида на кафе ще ми се завърти свят, ще ми стане лошо, ще припадна. Адреналина навлиза с бясна скорост, имам чувсвото че сърцето ми изкача, ръцете ми се потят. Общо взето кофти картина. Срещнах един мъж. Той ми даваше всичко от което имам нужда. Любовта ме направи силна. Започнах да излизам, да ходия с интерес на леций и да се радвам на живота. Само че има едно НО-той е женен и има дете.

В началото не ми пукаше-бях доволна на екскурзийте в чужбина и марковите дрехи който получавах. Всичко беше като в една розова приказка. Сега обаче отношенията са ни на такава вълна все едно аз съм жена му а тя любовницата. Той ходи веднаж седмично при нея. Когато го питам дали ме обича-той отговаря да ти си ми всичко, а тя ми е като сестра. Ебаси й сестрата... Сега съм бременна. Предстой ми аборт. Колко жалко нали. Дали не си заплащам прескъпо за всичко. Кризите пак се появиха. Постоянно ми е лошо и се самоизяждам от вътре. Моля за съвет. Не ме корете-аз съм всичко това което създаде годините в който живеем.

П.С Той иска да задържа детето, но аз нямам сили. Не искам да развалям щастието на някой друг заради моето. Всичко се връща....

Коментари

2.   ти си взела решение ...сложи точка на тази част от живота ти ..излез на чисто ..дай си време и се погрижи за себе си ...

3.   Не се самонаказвай, гузната съвест не е добър съветник. Аз също не бих искала да отнемам никого от семейството му, но при теб така се е случило, явно така е било писано (като дете на родители, които стояха заедно, само заради мен, мога да кажа, че средата не е много здравословна и ми олекна, когато се разделиха). Няма защо сега да си съсипваш живота заради това, не е нужно да се самонаказваш. Едни приемат трудностите като непреодолими препятствия, други като възможности - аз бих казала, че пред теб стои най-прекрасната възможност да израстеш и да преодолееш страховете си.

За мен също така един аборт си е детеубийство, независимо дали детето е родено или още не. Ще направиш нещо, което после ще те кара да се чувстваш още по-виновна, според мен. Роди това детенце и му дай най-доброто от себе си, то ще е до теб и ще те обича винаги, това ще те кара да се чувстваш най-силния човек на света. И не само това, то ще те пречисти и ще имаш възможността да поставиш началото на своя нов живот, изпълнен не със страхове, а с увереност в красотата на живота. Ето една тема, по която съм приложила малко повече инфо за правото ни и отговорността сами да сътворим живота си и интересни линкове, които мисля, че ще са от полза и на теб: http://spodeli.net/3/story-10743.html Късмет и всичко добро!

4.   От Авторката
Благодаря ви много!