Имам чувството, че аз досаждам, въпреки, че твърди, че не е така.
Срещнах го преди две години. В началото много напорист, чак се плашех че с гръм и трясък навлиза в личното ми пространство. Разбрали сме се да не разваляме нищо изградено досега (семейни сме). Сега е обратното. Имам чувството, че аз досаждам, въпреки, че твърди, че не е така. От друга страна много го нападам с и без повод. Той не си прави труда да се защитава или да отрича. (Бивш плейбой е, но май няма бивши). Понякога така млъква със седмици, че просто може да ме изкара извън кожа. Твърди че не е безразличен, но поведението му не е и на влюбен. А е толкова лесно да кажеш на някого: "Не ме кефиш, ок!!!", отколкото да се чудя в какъв филм позволих да ме забърка и как да изляза от него.

Коментари

1.   Иначе намери ли каквото търсеше, т.е. каквото ти липсваше вкъщи? А и чак да е влюбен - просто си е търсел разнообразие.
Мечо Пух

2.   Всъщност проблема е твой, не негов. Опитваш се твърде грубо да поляризираш нещата: "или - или!". Защо да ти казва "Не ме кефиш, ок!!!", след като това не е вярно? Защо и да не "млъква със седмици", след като така чувства нещата? Ти в някакви "семейни задължения" към себе си ли се опитваш да го вкараш? Ми ако поведението му не те кефи, просто му кажи ти: "Не ме кефиш, ок!!!" (щом е толкова "лесно" да се каже на някого) и си вдигни чукалата!

3.   От авторката: Не съм намерила това което търсех. По онова време даже и нищо не търсех. Обещах му в следващият живот да го направя верен. Ясно е, че не е било само разнообразие... (2 години за разнообразие, това и по филмите го няма). Свикнах сутрин с кафето да ме чака имейл. А навика е голяма работа.

Казах че ми писна от това мълчание. Отговор не последва. И така, сега ще си мълчим и това е. Понякога и в мълчанието има очарование. Неслучайно кръстих историята си "Банална история", но модераторите са я променили.

4.   Номер две, много си нападателен. Ако този мъж се държи с претенция да има и някакви емоции, то трябва това да си личи постоянно. Предполагам, че авторака, за да иска нещо от него, той й е дал поводи тя да го иска. А много е недостойно поведението на мъжете, когато постоянно се държат противоречиво и ту са много увлечени, ту пък не им пука. Ами да заеме някаква позиция в крайна сметка, да си каже ако от нещо се е уплашил и след разговора, да решат на кой как му изнася. В крайна сметка са зрели хора, които вече имат някакви отношения и е редно да говорят, ане да се объркват един друг с мълчание.

5.   моят съвет е да бягаш надалече от такива, които мълчат. такъв тип никога няма да е способен на нормален диалог и човешки отношения. просто има някакъв проблем или комплекси; гледай на него като на болен, но не се кандидатирай за негов доктор. времето е ценна стока, потърси си по-подходящ! Късмет:)