Чувството да те използват за секс
Здравейте. Пише ви едно 17 годишно объркано и отчаяно момиче. Всичко започна преди 1 година. Запознах се с едно момче, още в началото ми привлече вниманието. Малко по-късно го намерих във фейсбук и му писах. В последствие разбрах че има сериозна връзка. Той започна да ме търси постоянно, след време започнахме да се виждаме. Казах му хиляди пъти, че ако иска да е с нея аз не съм го вързала, не искам да му развалям отношенията с нея, а той ми повтаряше, че иска да е с мен. В последствие тя разбра, че се случва нещо между нас и се сбихме. Той реши че иска да е с нея, блокира ме и в продължение на 1 месец не поддържах никаква връзка с него. Докато не ме отблокира и не започна отново да ми пише. Започнахме отново да излизаме, всеки ден по цял ден бяхме заедно. Имах някакво предчувствие, че ме използваше за секс, но той отричаше, бяхме говорили много пъти на тази тема. Всичко вървеше супер, докато не се скарахме, той буквално ми каза ставай и се махай и от 1 седмица не ми отговаря, не ми вдига, нищо. Замина при неговата приятелка и повече няма да ме погледне. Жалкото е, че прекалено късно осъзнах, че е "бил" с мен само заради секса, а мен ме боли, адски ме боли, защото се влюбих в него до такава степен, че не мога да дишам без него, а той просто ме заеба като куче и се върна при нея, а аз не знам как да го преживея, не знам как да се справя с болката...

Коментари

1.   Кво значи използва ме за секс бе? Ти му пускаш нали? Не е насила. Ако е насила отиди в полицията, ако не е спри да му пускаш, не се занимавай с него и си прекрати отношението. Кво е тва чувство за жертва при жените не знам. Ти секс не искаш ли? Нямаш ли нужда от това?

2.   Възможно е, щом си е имал приятелка и не те е запознавал със приятелите си и близките.

3.   Ама и ти си ''умна'', малката. Защо изобщо се занимаваш с тоя изтрасък след като със собствените си очи виждаш какво става? Вземи се в ръце и стани момиче на място, не позволявай да те ползват не само за секс ами и за нищо друго.

Данев

4.   Ами така е, когато се занимаваш със зает мъж. Използвана си била от самото начало. Колкото и да страдаш сега, ще ти мине, Наплачи се, тъжи, колкото искаш, докато излееш болката си. И после се изправи, и продължи. Отбележи това като грешка. За в бъдеще не бъди любовница, защото само това и ще си останеш, а и ще паднеш по-долу в очите на мъжете. Връзки само със свободни мъже. Иначе само ще страдаш. Не искаш ли да бъдеш на първо място за някой? Да излизате, когато пожелаете и където пожелаете. Да не криете връзката и чувствата си от другите. Да знаеш, че може да разчиташ на него по всяко време, и той на теб... Това няма как да се случи, ако мъжът си има официална приятелка, а ползва теб само за секс. Крайно е и грубо да ти го кажа, но той не е гледал на теб като нещо повече от секс играчка. Не си прави илюзии, че е изпитвал чувства по-големи от сексуално привличане. За това, когато пак му се доправи секс и ти се обади, го отрежи и запази колкото достойнство ти е останало. Сигурна съм, че ще се обади. Те такива мъже и те са слабохарактерни и видят ли веднъж, че не си им в кърпа вързана, и няма коя друга да им задоволява нагоните, се връщат винаги.

Depravity

6.   Следващия път като те отблокира, пак като му доскучае, не повтаряй същата грешка да му слушаш глупостите и да излизаш с него отново. Просто го нареди и го блокирай този път ти. След време като ти минат емоциите ще си благодариш - изпитано.

7.   Почти всяка жена има по един такъв "елемент" в живота си. Даже при някои са и по повече. :) Не казвам, че е хубаво, даже сериозно осъждам подобни мишки, които използват хората, но е факт, че се случва. Колкото и да страдаш, не пропускай да си изведеш поука от станалото и тя да ти служи за бъдещите отношения с хората като цяло. Не се доверявай, не се оставяй да бъдеш зависима от друг човек. Колкото и обещания да ти сипят, колкото и звезди да ти свалят - винаги си имай едно на ум. Не казвам да станеш параноичка, но не бъди лековерна. Също така животът може да се извърти и някой ден ти да си тази, която е използвала (дори и да го направиш несъзнателно).
Освен това си още съвсем малка... На твоите години също си мислех, че това е краят на света, но сега направо се хващам за главата като се сетя за какви тъпанари съм се тръшкала.
Като нищо ще минеш през още такива неприятни изживявания, но не забравяй да ги използваш най-вече като уроци за живота.
А с тоя мухъл прекрати всякакви контакти.

8.   Едно е да сте правили секс и той да те игнорира, друго е да не ти отговаря, защото сте се скарали. Много се филмираш. Явно е бил раздвоен между двете и като гледам постоянно ви редува. Или съвсем не знае какво иска, или и двете връзки не са много сериозни за него (което не е задължително да значи, че са само за секса, а като цяло за забавление, за излизания и т. н. )
На мен момчето не ми изглежда много читаво от това, което си разказала, така че по-добре че си се отървала от него.

9.   Ти какво можеш да очакваш от човек, който с лекота си захвърля гаджето заради друга. Че няма и теб ли да захвърли? След като си го разбрала какъв е, повече не му се връзвай, не го гони, не го търси... Тегли чертата и само времето ще излекува, знам, че е банално, но това е истината. Изненадващо е колко бързо можеш да забравиш човек като си разбрал каква стока е всъщност.

ELSA

10.   Не разбрах за себе си ли питаш или за него?
Защото май и ти си го използвала за същото, пък сега като те е ритнал те е яд и ти се струва, че е било повече от това.

11.   Всъщност ти печелиш. Губи тя. Ще се научите с времето да не се занимавате с подобни индивиди. И помни - имай си работа САМО със свободни мъже. В твой интерес е. Късмет и бъди щастлива! :)
Ж28

12.   4, какво значи зает? Не е бил женен. Тя не е била любовница, тоя явно ги редува и мами и двете.

13.   Ще я преживееш, с времето.
Той още от самото начало се е отнасял с тебе като с парцал, но разума ти е бил замъглен и си отказвала да го осъзнаеш това.
И от тука нататъка помни, че ако не си на Първо място за някого, то той просто не заслужава твоето внимание и присъствие, камо ли пък нещо друго!

Хайде, горе главата!