Да обичаш толкова силно,а той да не те оценява
Здравйте, аз съм на 19 от 2 години имам връзка с едно момче, в което съм адски влюбена а той само ме използва. В началато всичко беше красиво и първите месеци се разбирахме чудесно, после забязах че си урежда срещи с други момичета и излиза на кафе с тях той много пие и ме обижда, но аз от любов не мога да се откажа просто не си представям живота без него. Правя всичко за да се гордее с мен имало е и дни в които съм му помагала с пари, без да искам да ми ги връща живеем в различни градове и понеже работи и няма почивни дни постоянно аз ходя при него грижа се за него и пазарувам ядене от моя джоб, за да се чувства добре и да го зарадвам. Плащала съм даже и телефонните му сметки, а той не стига че аз ги плащам си пише в разни сайтове и така. Просто не знам какво да направя вече не издържам. Бях леко закръглена 60 кг, за да ме харесва започнах да ходя на фитнес отслабнах сега съм 53 кг, но пак не се променя харесва снимки на жени които са с много красиви тела, руси и т. н. Как да забравя този човек? Как да спра да се съсипвам всеки ден?

Коментари

1.   Отдръпваш се и прекратяваш всякакъв контакт.
Блокираш го от всякъде, изолираш се от него физически.
Колкото и да те моли, не трябва нито да го виждаш, нито да го чуваш, или да му четеш съобщенията.
И чакаш да ти мине.

3.   "Как да го забравя? " Дааа, ти още продължавай да ходиш с него и ще го забравиш. Дори една малка крачка и опит не правиш! Ако толкова се мразиш, че да ходиш такъв човек - еми продължавай да си си същия парцал! Не можеш да промениш човек и никой не ти е длъжен да отговаря със същата обич и загриженост, която ти му даваш. Ти за него не си нищо повече от банкомат, а веднъж дадеш ли на някой да те стъпче той ще се научи и ще продължи да те тъпче. Със сигурност би била по-щастлива с някой друг, защо по дяволите си причиняваш това? !

4.   Това момче изобщо не те заслужава. Трябва да потърсиш друг, който ще те обича истински и двамата ще се борите за връзката си. Трябва активно участие и от двете страни. Просто спри да се унижаваш и започни да се цениш истински, защото той не си струва усилията. Най-добре е да го забравиш, като откриеш друг.

5.   Трябва да си трол. Не може да има толкова глупаво същество.

6.   Стига с тези тролове!!! Любовта е сляпа,но чак пък толкова може ли да бъде? Не те заслужава,а заслужава момиче което е джаста праста,за да му разкаже играта и да се научи,че трябва да оценява това което има а не да го пренебрегва! А ти ако продължаваш,да си толкова наивна ще продължават,да те тъпчат без да им мигне окото.

7.   О, може, може, номер 5. И аз понякога изпадам в измуление какви мазохости са много от хората, но явно това си е в реда на нещата поне докато не открият генетичното програмиране на интелекта в ембрионите. :)

8.   Забрави го, той не те оценява изобщо. И не те заслужава, ти обаче заслужаваш нещо по-добро. Успех.
М20

9.   Ами спри контакт и си намери друг.
Да не си парцал.
Я се стегни

10.   Добре де, кaто сaмa виждaш, че не те обичa, но те ползвa зaщото си удобнa, кaкво се оплaквaш сегa. Ти си плaщaш с действия зa времето и внимaнието му съвсем доброволно. Нaясно си, че нито те обичa, нито пък увaжaвa поне. Aми нямa кaкво дa цивриш сегa, или продължaвaш тaм дa досaждaш и плaщaш зa мaлко внимaние или приключвaш с него. Преди дa се впуснеш обaче в следвaщa връзкa порaботи нaд собственото си сaмочувствие, ти сaмaтa не се увaжaвaш, нямa кaк и друг дa го прaви.
Не, че си влюбено добро момиче, досaднa комплексaркa си в случaя. Нaй- вероятно ще е доволен сaмо дa му плaтиш някоя сметкa, дa се нaдупиш зa едно бързо и дa се мaхaш, че дa не му досaждaш.
Не е грубост, a реaлност!

11.   Непременно идва ден, в който разбираш, че не е достатъчно само ти да обичаш и вечно да прощаваш. Що за мъж е този, който не може да те посрещне и да си плати сметките, а чака това от жена! Колкото по-рано се махнеш, толкова по-добре. Остави го на онези, , русите, с красивите тела" да си намери майстора!

12.   Той е пълен идиот щом не оценятa товa което имa. По добре си нaмери друг който ще те оценявa увaжaвa подкрепя и ще те обичa толковa колкото ти него дори и повече. Днешно време е мaлко трудно, но се нaдявaм, че ще нaмериш подходящия човек. Нищо сериозно нямa дa се получи с този с който си сегa. Колкото се може по бързо го зaрежи товa е моя сaвет. Дaно съм. ти помогнaлa.

13.   Мило момиче.
Нали знаеш, че любовта те кара да оглупееш. Не се коси не си първата не су последната. Тоя мъж е комплексар. С добро и угаждане няма да го спечелиш. Той обича да гони Михаля. т. е. недостижимото. И перфектна да си и по красива от мацките които гони пак няма да те иска защото му се предлагаш. Я му тегли една майна и го отрежи, ама и с действия и думи. Кълцай го арогантно и да не ти пука

14.   Мило момиче, разбирам те прекрасно, защото аз съм горе долу в подобна ситуация.. Ще ти кажа как аз се отървах, спираш да му пишеш, спираш да му звъниш, ако той се сети не му отвръщай изобщо. Безразличието е най-голямото наказание, покажи му, че си силна, фокусирай се върху себе си, промени нещо в себе си, ако прецениш - цвят на косата например. Забавлявай се, намирай приятели, излизай, пътувай.. направи всичко възможно, за да си щастлива. Когато си щастлива, ще бъдеш и много много красива и правилният ще го забележи! Тегли му една майна на този човек, живота е пред теб, едва на 19 си! Един ден, когато те види преуспяла и щастлива, ще разбере какво е загубил, но вече ще е много много късно :) Не се разтройвай, а продължи напред с гордо вдигната глава. Господ вижда всичко :) Късмет!

15.   Потърсѝ в Интернет книгите на Трейси Кэбот - "Как завоевать любовь мужчины - Стратегия любви". Безплатна е, но трябва да знаеш руски:

http://www.koob.ru/cabot/cabot_kak_zavoevat_myzhjny

Там авторката пише, че преждевременното признание в любов от страна на жената и прекаленото ѝ себеотдаване неизменно водят до крах - мъжът вече няма какво повече да получава и преминава към следващата. Ти също трябва да го оставиш и да преминеш към следващия, обаче първо си научѝ урока: какво поведение да имаш в новата връзка, като се почне още от флирта. Можеш да прочетеш и Овидий- "Наука на любовта" - тя е за едно време писана, но много от нещата са в сила и до днес.