Защо българските жени предпочитат чернокожи и мюсюлмани пред българските мъже?
Пише Ви български студент от Германия, на 22 г. В моя университет учат и други българи и това, което ми прави впечатление е, че масово се хващат за чернокожи и мюсюлмани. От близкия ни кръг едното момиче ходи с местен германски турчин, другото с албанец от Македония, но живеещ в Германия, третата с чернокож от Нигерия, но той е християнин, четвъртата с кюрд, пак от Германия, а петата със суданец, също мюсюлманин. Тези девойки станаха изключително високомерни и надмени към нас българските момчета. В същото време обаче познавам други три момичета от Македония, също студентки с български паспорти, но ревностни християнки и тяхното поведение по нищо не може да се сравни с това на другите българки. Винаги са добронамерени към нас и избягват всякакви контакти с лица от друга раса и религия. Едното момиче е завършило СУ и сега кара магистратура в Германия и е страшно начетено. Говори толкова чист български език, направо наслада за слуха.
Защо така се получава и от къде идва тази разлика в поведението? Не мога да намеря отговор!
От друга страна чета по форумите, че българските мъже нямали избор и шанс сред чужденките и затова се женели само за българки, т. е. излиза, че и тези българки, които се омъжват за
българи нямат шанс сред чуждите мъже.
Още се пише, че българите били расисти. Е, какви расисти са при положение, че всяка втора е готова да спи с чернокож и мюсюлманин? !
Моля, споделете разсъждения, ако сте се замисляли по тези въпроси?

Коментари

151-200 от 260

185.   Защоото 75% от българските жени са мързеливи арогантни нагли себични курви. Курви са защото не са проститутки като циганките. Циганките може да се сбат цял час ама ще занесе пари в къщи. Курвата си плаща да се ебе само за да и кажат Евалла. Нагли и арогантни защото изкарват 2 пъти по малко от мъжа си. Платят един наем искат пари за да могат да си платят чукането и после ще заявят Аз толкова пари изкарвам къде отиват? Мислят само за гъзовете си като децата има са оставени на грижите на съпрузите им и на свекърви които плчят естествено. Особено родените след 1970г.

186.   № 171, понеже чернокожите се смята, че нямат пари, именно за това си избрала "европееца". Много жалък манталитет, породен от ниско лично и национално самочувствие. Типичния балкански синдром: "Иди мама в чужбина да се уредиш с някой европеец".

№ 178, познавам две такива двойки: иранка с африканец и руска мюсюлманка с египтянин.

№ 185, омразата ще те погуби. Някой ден ще осъзнаеш колко си самотен, без жена до себе си и любов в сърцето.

187.   Към Автора,
не мога да разбера въпроса ти, а и коментарите отдолу, всеки сам избира с какъв или каква да бъде, искат черен вземат си черен, искат мюсюлманин, вземат си мюсюлманин, искат китаец, вземат си китаец, те ще живеят с тях, дали ще се разбират или не, тебе какво ти влиза в работата, гледай ти да си щастлив с твоя избор, остави хората да си живеят както си искат.
Към коментиращите,
вие нали сте си направили своя избор, въпроси от сорта какво би било ако се бях омъжила за дебел чичо от Бавария, едър негър от Нигерия или грижовен мъж от Ирак, едва ли ви вълнуват толкова много. Всеки да си гледа в неговата паничка ни казваха в детската градина и колко прави са били само...

188.   В чужда страна няма роднини и стари приятели и задръжките падат... така да се каже, нашите "добри" момичета показват истинската си същност. Често тази "същност" освен материална, е и комерсиална.
Имам позната, която живя години наред с травестит, само и само да е в Лондон. Тъжно, но действително.

189.   До 187. А мюсюлманката може ли да избира извън мюсюлманската общност?

191.   Чудиш се защо българките си чупят краката да бягат след чужденците ли? Сега ще ти кажа, много е просто! Всъщност би трябвало и ти да го знаеш. Учили сме го в училище!

Ние, българите, отдавна се славим с чуждопоклонничеството си. Още през 1760г. Паисий Хилендарски написа „История славянобългарска” - на пръв поглед скромна книжка, имаща за цел да събуди душите и умовете на глупците по онова време. Безумците, които почитали чуждото, забравили и потъпкали собствените си традиции и дори не познавали корените си. Такива като нас… БЪЛГАРИ! .

О, неразумни юроде! Поради что се срамиш да се наречиш Българин...

Ами Ганьо Сомов помниш ли го? Ганьо бе, Бай Ганьо...
И той беше голям европеец! Дори най-големия. Къде ли не е ходил, туй Гюргево, Плоещ, Питещ, Браила, Букурещ, Галац, че даже и в Турну Мъгурели.

А бай ти Добри Войников помниш ли го? Той написа „Криворазбраната цивилизация“. Ей там вече най-хубаво е обяснено защо българките не харесват българските мъже. Ми защото са прости. За нищо не стават българските мъже, господ да ги убие и чумата да ги тръшне, да се вампирясат дано...
Ми чи те днескашните мудмоазели искат нещо така по францушко, искат циливилизация. Амчи тъй ми.

Ето докъде стига чуждопоклонничеството. Хиляди са такива… БЪЛГАРИ!

Всички страдаме от прогресиращ комплекс за малоценност, породен от държавна недостатъчност, взаимно недоверие и хронична продажност. Да не забравяме и робския манталитет, който развиваме от седем века насам. За да се убие един народ, трябва да се пречупи духа и волята му. Ние си ги даваме сами, дори и без бой.

Т. Н.

192.   Нормално в Германия половината са турци и бежанци

193.   Да се поставят всички български мъже или жени под общ знаменател е глупаво и просто не е вярно. Вярно, има меркантилни, глупави и мързеливи жени, но същите екземпляри ги има и сред мъжете. Нещата принципно са много лесни, ако видиш, че даден човек не ти допада, не се занимаваш с него и толкова. Примерно, срещаш жена, която външно ти допада, но пък е меркантилна и необразована. Еми, до там, продължаваш напред и това е. Колкото до чуждопоклонничеството, наистина го има сред част от нас и явно го е имало и преди, щом и Паисий Хилендарски го е описал. Освен него има и още доста негативни черти, които за съжаление имат добра почва у нас, като тарикатлък на дребно - престижно е се скатаваш, да крадеш, ако имаш възможност и да прецакаш някой; мързел и незаинтересованост - работата е за балъците, аз съм тарикат и не си давам зор, най-важното е довечера да си сипя ракийката, другото не ме интересува; мърлявост и простащина - да не съм луд да слизам няколко етажа, за да си хвърля боклука, като мога да си го хвърля през прозореца. Вкъщи нали ми е чисто, какво ме интересува навън. Я да си мина през градинката, няма сега за 2 метра да заобикалям! И още много други. По-лошото е, че много хора вършат всичките тези неща под натиска на средата, в която са, дори и да не го считат за правилно. Аз също съм изпадал в подобни ситуации, но смятам, че навреме осъзнах колко идиотско е това. Най-глупавото нещо е да срамуваш от това, че си честен, че не крадеш, че се стараеш да не прецакваш хората, че обичаш да ти е чисто и т. н. Аз лично смятам, че нещата се развиват в положителна посока и все повече хора започнаха да осъзнават, че простотията и бай ганьовщината не водят до нищо добро.

195.   Написах, че искам Т.Н. да пише по-често и поста не е допуснат. Защо? Кое от правилата е нарушено? На какво прилича това!? И докога?!

196.   Като си търсиш българка се връщай в България. А и не можеш да си правиш изводи за българските жени заради няколко си момичета. Това не само е погрешно, но и ужасно малоумно.

199.   В тази тема прочетох изключително интересни и полезни коментари, за което благодаря на голяма част от коментиращите, но уви, както се случва с почти всяка тема в този сайт, спорът се измести от конкретния въпрос на автора. Ще си позволя да го перифразирам: защо, в неговото обкръжение, според неговите наблюдения, българките, които са тръгнали с черни и мюсюлмани изведнъж са станали толкова високомерни?

Тоест, темата не е за това защо българките се женят за чужденци, не е за плюсовете и минусите на българския мъж, нито за плюсовете и минусите на българската жена. Иначе, тези отделни въпроси са интересни и както казах вече, прочетох доста интересни мнения, но не е това темата.

И сега ще се опитам да отговоря. Мога само да изграждам само предположения, естествено, защото не познавам случая лично, нито всички подробности. Та моето предположение е, че това са били изначално простовати момичета, на които са им пораснали криле, да проявят това, което имат, защото (1) както една жена вече отговори, модерно е да си с такъв и съответно те се чувстват в крак с модата, тоест успешни; (2) защото по този начин чувстват, че са унизили българските момчета - ето вижте, ние пускаме тук на примати (само тотален глупак и невежа, може да фантазира, че мнозинството черни и мюсюлмани не са примати; да, има изключения, но те са именно изключения, а аз говоря за масовия случай - и съответно, унижавайки българските момчета, все едно унижават селския си (духовен) произход, от който имат тежки комплекси и съответно се чувстват победителки.

200.   Приятелю, ние неслучайно сме изчезваща нация. Това, което прави нашето поколение е тежко предателство към предходните. Твоето отвращение го разбирам и споделям. Затова ми е трудно да си представя, че няма да загубим и 21. век, така както загубихме 20. век. С толкова ниска степен на култура и образованост, слаба национална идентичност и силен меркантилизъм, гарниран с тежка самоомраза и неприязън към всичко нам подобно, къде, мислиш ти, ще завърши пътят ни? Явно ние българите можем всичко, но не и заедно. Не го казвам укорително. Откъде-накъде? И аз не съм герой на нашето време. Но като български син, това занимава ума ми.

201.   Българка съм, живея си в България. Не харесвам никои от ориенталско насочените нации, турци, индиици и прочие, както и чернокожи. Не съм тръгнала да гледам кой с кой спи. Но не искам да чуя и за българин! Нищо че съм българка. И грам не съжалявам за избора си!

202.   Прочетох коментарите и мога да кажа само едно - вие коментирате най-долните мизерници и ганьовци, все едно всички мъже в България са такива и все едно никъде другаде по света няма такива... все едно да ви покажа някоя проститутка и да кажа "всички българки са курви". Приятно ли ще ви стане? Защото български проститутки има много, плъзнали са из цяла Европа. Но какво съм тръгнал да обяснявам на някакви злобни лелки... направо си представям как злобно тракате с пръсти по клавиатурата докато пишете поредния си коментар, дълъг колкото роман. Не ми приличате на щастливи хора, ама никак! Не знам за германци или за извънземни сте се омъжили, но щастлив човек няма да тръгне да бълва злоба в интернет срещу хора които дори не познава.

203.   Аз не съм гневна като 201. Не искам да сътворявам поредното глупаво изказване.
Не искам българин, защото искам децата ми да имат гените на различни раси и култури.

204.   Хора всякакви, но от един нормален българин по-хубаво няма - и като визия и като характер. Другите са в някакви крайности стигащи до отклонения.

205.   Абе, момичета, вие не правите разлика между астрология и астрономия, присъди сте тръгнали да раздавате. Искали смесване с чужди гени, раси и езици. За български мъже не искали и да чуват. Чудя се, как може да сте толкова евтини?

206.   Не знам защо толкова държите да подчертаете, че не искате българин. Някаква реакция ли очаквате? И ние не харесваме българки, но не е нещо с което се хвалим в интернет. Харесваме рускини, украинки, полякини, чехкини. Много по-нежни и женствени са. Не слушат чалга и не си слагат по 1 тон грим защото няма нужда, естествено красиви са. Не мечтаят за силикон и джуки, идолките им не са певачките на Пайнер. Съвсем друг свят...

207.   На българина ако жена му опонира за нещо, веднага и се лепи етикет нещастница и злобна лелка и прочие. За това - никога повече не бих погледнала сънародник. Просто масово неосъзнати женомразци.

208.   207, само си търсите поводи да оправдаете лакомията по лесния живот, по който жадувате на Запад. Но ще ти издам една малка тайна. Пак на Запад не се гледа с много уважение на мъж, който е женен за чужденка от източни страни. Възприема се за индикатор, че мъжът се е провалил на местен терен. Не е успял да се наложи и затова е прибегнал към по-непретенциозните от далечно странство. Ако има партньор от западната хемисфера, разбирай САЩ, Швеция, Великобритания, е друго нещо.

209.   206, абе, къде са тези българки, които носят тонове грим, искат изкуствени цици и джуки и идолките им са от пайнер? ! Повечето момичета, които познавам, са противоположното на това, скромни са, носят малко или никакъв грим, но изглеждат добре и точно заради това никой не ги отразява. Точно защото масово от българските мъже обръщат внимание само на чалга принцесите, а не поглеждат нормалните жени. Но то след като има предлагане, значи има и търсене! Пък вие си ходете при прекрасните, красиви и нежни полякини, чехкини и рускини, понеже българките сме грозни к... и.
Почвам да губя уважението си към българските мъже, честно. Ако не бях WGTOW, щях да си търся мъж от Скандинавските страни. Там едва ли искат чалга дива за жена и не те плюят, когато НЕ си такава. Или поне не е масово.

Black Sabbath

210.   Българските мъже не са се загрижили за нацията.
Загрижили са се за себе си - чужденките масово ги отбягват, защото нямат отношение, но имат милиони претенции.
Българките започнаха също да ги отбягват, но българския мъж отказва да потърси проблема в себе си, неее, жените са му виновни.
Ако толкова ви е грижа за нацията - бъдете мъже, пуснете полата на мама, направете семейство и се грижете за него.

211.   Всеки водещ тази дискусия и въобразяващ си че е важна е групак, роба е роб докато мисли и размишлява за глупости.

212.   Ето този клип изглежда подходящ за тая тема:
https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw
Изгледайте го целия, човека знае за какво говори, дори и да е неудобно за женското съсловие.
А иначе ако мога и аз да се включа в словесната престрелка:
Аз съм пример за мъж който е израснал в доста гадни условия, но въпреки това с много труд успях да избутам и сега имам добра работа и перспективи. Гледам да стоя във форма, но за съжаление не съм нацепен и съм доста нисък (1.65). Мога да ви кажа, че намирането на жена с тая физика е почти невъзможно. Не знам какви изисквания имат за семейство и сериозност и тем подобни ама до момента никоя не ме е питала какво работя, какви са ми хобитата и какво мисля за семейство. От друга страна само се постарайте да наблюдавате жена как се държи в присъствието на "батка". То не са погледи, то не е въртене на косата, то не са усмивки. Може да ме наречете озлобено джудже, но злобата отдавна си отиде, остана умора и отчаяние, а съм едва на 25. Какъв е смисъла да се боря и да допринясям нещо за това общество, което ме е изплюло още преди да ме е изслушало? Дори и с 300 зора да си намеря гадже, пак ще трябва да пожертвам 100 пъти повече и да получа 100 пъти по-малко от тая връзка отколкото би получил батката.
А за тия семейства дето ги искате, дами, какво да ви кажа, колегата до мен го гледах как се развежда след 10 години брак по инициатива на жена му. Гледката е кървава. Жена му даде 1000лв. на първия адвокат дето видя, той с 3 адвоката успя да си издеиства да си вижда децата 3 дена вместо 2 на две седмици. А говорим за човек дето и на мравката път прави, не е някои бияч или женкар.
Чета тука някакви принцеси искат скандинавци. Кои точно? Шведите дето си оставиха жените да ги изнасилват негри и араби (google: rape capital of the world) и доидоха натука.
За тия дето са фенки на различни раси и култури: Искате негри и араби ама ги искате в белите държави, искате такива връзки в условията създадени от белите хора. Като толкова искате други култури що не се метнета на самолета и не Ходите в Саудитска Арабия, Нигерия, Судан (примерно)...там обожават бялото месо.

213.   Блек Сабат, като човек живеещ в скандинавския свят повече от 12 години, мога да ти кажа едно-друто за мъжете тук. Около 80% са лекенца, които никога не порастват. Останалите са консервативни типове, с почти фанатична християнска вяра. Вторите стават, ако си навита да живееш, като в 19ти век.
Поинтересувай се, какво става с българките, женени за норвежци. Само последния месец на две им бяха отнети децата, по донос от от бащата - скандинавец.

Дядо Торбалан

214.   Дядо Торбалане, доколкото съм общувала със скандинавци (да общувала съм с такива), повечето са ми правили добро впечатление. Естествено, друго е да живееш с тях под един покрив, но поне на повечето от тях не им трябва да си чалга дива, че да те приемат за нормален човек. И сигурно повечето от тях са лекенца, които никога не порастват (това в голяма степен е масово явление), но едва ли са чак 80%. Все има и разбрани хора, а и едва ли познаваш всички скандинавци.
Фанатизирани християни не понасям.

Black Sabbath

215.   Българката си иска Българин, ама да е на ниво, а не като коментиращите в тази тема бай ганьовци и комплексари.

216.   Аз пък бих предпочел полякиня пред нашенка, хем близко до нас като език, хем малко екзотично, хем красиво за разлика от западнячките, но... жената е на късмет, тя трябва да те хареса...

217.   Номер 216, внимавай с полякините, повечето са доста хитри, имат различен манталитет от нашия

218.   Блек Сабат, естествено, че не познавам всички скандинавци. Но познавам манталитета им. Ако трябва да ги опиша с едн дума, тя е "безотговорност". Свръх социалните им общества са ги превърнали в крайно мързеливи и безотговорни. Много обичат да пишат доноси и са ампутирани от скруполи. Могат да ти се кълнат във вечна дружба, да ти свалят звезди и в момента, в който загубят интерес или вече нямат полза от теб, ще спрат да те познават.
Най-неприятни са шведите. Те са били и най-страхливите сред викингите. Заради средновековното си величие се имат за нещо повече от останалите. Истината е, че страната им отдавна е загубила блясъка си и в момента е мултикултурна клоака. Шведските мъже са импотентни да защитят обществото си. Вследствие на това ислямът завладява все повече и повече общини в Швеция и я превръща в страната шампион по изнасилвания в Европа.

Датчаните са значително по-свестни. Цялата цивилизованост на скандинавия идва от тях. Дружелюбни са, но от някога великото кралство е останало едно парченце земя. Самите хора са твърде апатични, а и мъжете им предпочитат повече други мъже.

Норвежците са най-нецивилизованите и за това най-виталните. По манталитет дори напомнят българите. Обичат да хитреят, понякога пердашат жените си. До преди 50 години шведите са ги наричали белите нигерийци. После откриват петрола в Северно море и норвежците са едни богани парвенюта, с всичко, което произтича от това. Социалната им система е такава, че младите просто няма нужда да работят и резултатът е 80% лекенца. Същевременно са невероятно злобни и отмъстителни, карат ме да се чувствам у дома си

219.   213 - 19 век не е бил толкова лош. А тея 20% косервативно религиозни скандинавци, може да ги намериш в някое село, където средната възраст е над 50 години...

220.   218, то па за тебе нема един свестен скандинавец. Не може чак па всички да са толкова зле, колкото ги изкарваш, па само ти да си убав.

221.   218 (Дядо Торбалан), в описанията ти в някаква степен виждам и българите. И ние сме били велик народ с велика история, а сега малцина доближават това, което сме били и сами си копаем гроба. "Могат да ти се кълнат във вечна дружба, да ти свалят звезди и в момента, в който загубят интерес или вече нямат полза от теб, ще спрат да те познават. ", това съм го срещала при немалко хора. Сигурно е характерно за скандинавците, но мен ако питаш, също е масово явление. Повечето хора гледат да се възползват от другите, така че не се учудвам.
Но в едно нещо признавам и уважавам българските мъже и то е, че не остават безучастни, когато бежанците започнат да правят проблеми, но темата с мултикултурализма няма да я засягам, защото вероятно ще ме нападнат. Също, все още има български мъже, които не позволяват да бъдат правени за смях от жените, но стават все по- малко.

Предполагах, че норвежците са най- нецивилизованите, поне от това, което съм чела относно Блек Метъл сцената. А не каза нищо за финландците.

Black Sabbath

222.   218, 80% от скандинавските мъже били лекета... то защото 80% от българските мъже не са лекета, ще знаеш.
Айде стига вече с тия генерализации.

223.   " Дружелюбни са, но от някога великото кралство е останало едно парченце земя. Самите хора са твърде апатични, а и мъжете им предпочитат повече други мъже.
"

WTF... Човек стига приказва глупсотите на пустиняците емигранти.

224.   Номер 211, експонираната неграмотност не предполага пренебрежимо отношение към останалите участници тук. Стой по-далече от клавиатурата или или най-добре се отдай на ракията. По-безболезнено е.

225.   Понеже темата така или иначе залитна в емоционални изблици и странични под-теми, ето една чудесна, прясна история, в която са замесени всички споменати субекти, но с обърнати роли - вместо западни мъже, става дума за западни жени, вместо за прости български мъже, става дума за тъмнокожи български мъже с кариера на запад, вместо за тежкия български бит при отглеждането на деца, става дума за западния прекрасен такъв, и изобщо уникален тюрлю гювеч от абсурди: https://fakti.bg/bulgaria/308438-norvejka-izbaga-v-balgaria-za-da-spasi-decata-si , който иде да ни покаже, че няма нужда да се кахърим толкоз, защото нещата са се обърнали (изпедерастили) напълно и в крайна сметка, днешният европейски свят принадлежи на мъжете с цици и на жените с пишки, и никой не го е еня, за биологичните възпроизводствените провали на българите :)

226.   223, кой са пустиняците емигранти?

Моля коментарът ми да бъде публикуван, защото първият беше изтрит. Не целия да се заяждам, а просто не разбирам за кого се отнася определението. Ако е до мен, не съм емигрант.Просто имам положително мнение за повечето скандинавци.

Black Sabbath

227.   Нормално е. Аз съм мъж и откакто излязах в чужбина и видях жените по света загубих всякакъв интерес към българките, даже не искам да говоря с тях, тотално са ми безинтересни. Азиатките са в пъти по-красиви, арабките също. Не знам кой пуска тези легенди за българките, но не са нищо повече от средно-статистически жени, като за разлика от европейките на запад например нито работят за много пари, нито са ориентирани към кариера или имат морални ценности. Реално ако опознаеш другите жени българките те отвращават вътрешно, ку*ви и то евтини. За мен излезем ли навън, българите НЕ искаме да виждаме даже българки, обратното също е вярно. Затова не се терзай и гледай и ти в другите посоки, повярвай ми, има мноооого какво да се види и пипне :)

228.   Вече разбрах, че и двете страни в спора (който се води между феминистки - мъжемразки и опониращи им мъже антифеминисти) напълно отхвърлят чернокожите и мюсюлманите. Спорът е само кой е по-европеец, като предимството засега е на страната на феминистките-мъжемразки, защото по-лесно се разбират в леглото с хетеросексуалните запоевропейски джендъри. Все още мъжете-антифеминисти имат един скрит коз, който скоро ще бъде хвърлен в публичността, а именно древността, величието и европейската принадлежност на българската цивилизация. Не е рано, тъкмо сега е времето да бъдат забити в земята гадните западняци.

А всъщност въпросът беше за чернокожите и мюсюлманите. Повечето жени спят с такива, защото повечето от тези хора имат друго поведение - привличат жената с непосредственост и мъжественост. Това са жени, които търсят груб и див секс, какъвто се надяват, че ще им предоставят въпросните индивиди. Аз съм имала такъв секс с нигериец и знам колко е изкушаващо да продължа да искам още. Имах и връзка с иранец - приключи много бързо заради очевидните културни несъответствия. Такива връзки са обречени на провал - единият трябва да се промени. И затова тези момичета, които е наблюдавал авторът, най-вероятно още в скоро време са се разделили с въпросните мъже. Колко от тези момичета ще се превърнат в зрели жени, които да създадат здраво семейство, не мога да гадая. Зависи само от умствения багаж на индивида.

229.   И какво излезе накрая - всичко е заради дивия и груб секс. Че то и аз го мога, значи няма за какво да се притеснявам. Аз мислех, че е заради външния вид, е това щеше да е проблем, няма как да стана черен.

230.   Хубави жени са българките, но наистина прекаляват с грима. Това е единствената ми забележка, понеже работя в туризма и наистина прави много добро впечатление как германките не се гримират. Дори полякините се цапотят по-малко.

Но ето пак стигаме до генерализации. Аз мисля малко по-друго. Човек се лъже да се влюби като малък, е на мен ми се случи на 18, 4 години живях с едно момиче, ам бях доникъде, с лапещкото мислене, и тя също та се разпърдяхме.

Сега съм на 25 и се наблюдавам как съм нахитрял - преценявам ги, слушам ги какво ме питат, гледам как се държат с околните, и жените и те така, поумняват в един момент и почват да преценяват и няма любов, скъпи приятели, това е грозното.

Е, легнах наскоро с една "германска" рускиня кака, оная влюбена после пише романи във фейса "Страхотен си, ти си моят герой... " и т. н., а на мене нищо не ми трепва отвътре.

Човек ако не му се получи първата любов става боклук, особено при мъжете, тва ще ви кажа. А няма ли любов все тая дали си суданец, сомалиец или норвежец...

И другото - за каквото и да говорим, става въпрос за пари, за жалост в такъв свят сме правете си сметката.

Останалото са различия в половете - както на мен ми е странно "Той има костюм за 5к и обувки за 1к" и "Не всичко е пари момчета" в един абзац, така и мъжките глупости дразнят дамите.

231.   Българките са подчовеци, 14/88 !

232.   Какъв спор, wow, тук Шекспир бих казал:
- Много шум за нищо :(.

Има една жена/момиче, която е доста критична към местните мъже. Към нея бих се обърнал, че няма нищо по-гнусно от самонадеяно парвеню.. оп чужда "аристократична дума". Духовно осъзнатите хора изпитват отвръщение и презрение към тях - парвенютата.
От друга страна кой може да постави константа за норма на поведение? Кой казва, че да си учтив е по-добре отколкото да ругаеш? Е, всъщност е по-добре, поне в случая, ха.
Защо мислите, че западно европейските маниери трябва да бъдат приети като догма? Ами, когато Българо-пелазгийското и Източното Римско ги описваше като варвари, това не е ли за срам?

Последните няколко години прекарах в Югоизточна Азия - новият център на настоящия век. Те гледат на Западна Европа като едно умиращо, глупаво и досадно ислямизирано място.
Защо? Ами, защото китайските мъже не струват, прекалено монголиден вид са.

233.   Айде сега, видял две и всичките ги сложил под един знаменател. Всеки си е различен и харесва различни неща. Другото са съчинения по извадки.

Все едно да питам защо всички мъже са бесни левскари и слушат турбофолк. Или защо всички българи си пъхат носа в чуждите животи? Или защо всички студенти, които учат в Германия, са такива расисти, при положение че живеят в толерантна мултикултурна среда?

Искрено се надявам не всички да са такива, но и да са - тяхна си работа, нали?

234.   Номер 233, за студентите от Германия, просто виждат "разцвета" и последствията от "мулти-култи" глупостите.

235.   Ами защото повечето чужденци имат култура. Защото не слушат сръбско, попфолк, не киснат постоянно по кръчми и не се наливат. Като жена, която не я влекат тези неща, не слушам такава музика, е много трудно да попаднеш на мъж, който не слуша или не знае заведенията наизуст. Мъж, за който приятното прекарване не се изчерпва с чалгата, огромни количества алкохол и това да мята салфетки. Бях учудена на едно гадже, че отдавна не беше ходил на кино, да не говорим на театър или в музей. Пък за концерт, различен от този на някоя попфолк певица-абсурд. Киното поскъпна, ама при положение, че хвърляше доста повече пари за пиене и по кръчми, не е кой знае какъв разход. Малко покрай мен започна да се променя, даже ходихме на театър. Просто е по-лесно да прахосваш същите пари за пиене и заведения, отколкото да видиш нещо, или посетиш културно мероприятие. Друго- много млади мъже не са мръдвали извън страната, било дори и до Гърция и Турция. Това същото гадже всяко лято ходеше по Слънчев бряг, Свети Влас, но не искаше да отиде в Гърция примерно, да не говорим за по-далечна страна. Парите са същите горе-долу, просто си знае родното и това е.

237.   №235, относно последното изречение: това лошо ли е?

238.   Към 237 от 235
Като цяло, не. Имаме доста хубави места, природа, история. Но доста млади мъже, било то колеги или това момче, са на принципа българското е най, без дори да се видели нещо друго. Всичките май сме чували различни вариации на репликата-"Какво има да му гледам на... , като и тук и си имаме плажове, църкви и паметници. Защо да пълня гушите на... , като и тук си е добре. " И други в тази насока. Просто на някои им липсва това разчупено мислене, разширен кръгозор. Някои дестинации не са толкова скъпи, и даже ще получиш по-добро обслужване и услуга от тук. Но стига да не се ръководиш от това, че нашето е най-хубаво и, че няма смисъл от море другаде.

239.   Истината е, че чуждопоклоничеството и безродието на много съвременни българи се дължи на това, че поколения българи по времето на соца и след "промените" през 1989 г. до ден днешен в действителност бяха лишени от национална историческа памет, сред тях се насаждаше национален нихилизъм. Няма да е излишно да се напомни, че българите сме една от малкото нации, готови доброволно да се претопим, щом емигрираме в чужда държава. Мнозина смятат, че като кръстят децата си с чужди имена, като променят своите, това веднага ги прави американци, канадци, немци, белгийци, швейцарци… Странно, но факт – за огромна част от българските емигранти по света целта е да са всякакви други, само не българи. И това е обективна истина, знаем го всички, макар пред медиите мнозина да се тупат в гърдите какви патриоти са, как българщината тлее дълбоко в сърцата им и прочее високопарни декларации. Достатъчно е да се разходим из българските училища по света, включително и из самата България, и да преброим колко от децата там, синове и дъщери на стопроцентови българи, носят български имена. И да попитаме след това техните родители с думите на Паисий: „О, неразумни юроде! Поради что се срамиш да се наречеш българин? “

151-200 от 260