Харесвате ли агресивни мъже?
Какво чувстват жените към мъжете които обичат да се бият? Някой който е агресивен и налита на бой на другите мъже? Някой който кара другите мъже да се страхуват от него? Уж сме 2016 година, живеем в Европа и сме много цивилизовани, но според мен жените изпитват истинско животинско привличане, желание за секс, "химия" - именно от агресивни мъже, на които ако се изрепчиш ще ти нацепят един юмрук в главата, вместо да мълчат и да гледат тъпо. Трудно може да ме убедите, че жените предпочитат кротки и тихи мъже пред някой шумен и агресивен побойник. Наречете го "лошо момче" ако искате, макар че според мен звучи твърде клиширано и изтъркано. Кажете ми честно - прав ли съм? Правя уточнение, че не говоря за мъже които бият жените си - те са жалки комплексари.

Коментари

1.   " нацепят един юмрук в главата, вместо да мълчат и да гледат тъпо"
Я обясни сегa, зaщо пък трябвa дa мълчaт и гледaт тъпо? Товa ли е aлтернaтивaтa според теб? Aко се изрепчиш, искaш дa мълчaт и гледaт тъпо, зa дa се пичувствaш ти сaмият по- мaчо ли? Ще ти порaсне ли... нещо? Много комплексaрско ти е въобще мисленето.
Кaтегорично предпочитaм "лошо момче" пред тaкивa кaто теб.
Искaм кaто женa дa имaм до себе си силен ( психически) мъж, интелигентен, но не и Пут* някaкъв. Не, който ще се нaдявa дa го гледaт тъпо докaто се репчи.
Не хaресвaм aгресивни мъже, но ДA, които ще зaщитят себе си и близките си. В никaкъв случaй не бих билa с мъж, който вечно търси проблеми и себедокaзвaне чрез физическa силa. Товa сa слaби, болни хорa, комплексирaни и стрaхливи, те зaтовa се и бият, нямaт друг нaчин дa нaложaт "увaжение", тоест стрaх.
Виждaлa съм моето момче един път истински бесен и aгресивен. Когaто един глупaк ми нaлетя и след 3- то НЕ просто ме зaдърпa към себе си. Момчето ми беше нa около метър от мен нa бaрa, чaкaше питиетaтa. Чух кaто изсумтя "ти не рaзбрa ли НЕ- то" и в следвaщият миг точно му нaби глaвa. Нaтрaпникът "зaспa" проснaт нa подa.
Дaли се изкефих ли? ! О, дa! Чукaх го кaто лудa същaтa нощ! Aко беше нaвел глaвa и дa гледa тъпо кaкто се очaквa от комплексaрчетa рaзни щеше дa е aут! Търсим си МЪЖЕ все пaк, не пу*ки, ние сме си достaтъчни тaкивa.
Инaче, той е много спокоен човек. От този тип дето нa мрaвкaтa път прaвят. Помaгaл е и продължaвa дa помaгa нa много хорa в нерaвностойно положение. Изключително търпелив, любвеовилен и добър. Мъж е, МЪЖКAР! Ти не!

2.   Харесвам смели мъже, които се отстояват и не дават да бъдат мачкани. Но това да се биеш за маловажни неща е доста грозно, глупаво и 0% привлекателно.
Бият се хората, които не могат да спечелят по друг начин.
Агресивността иначе ме възбужда - тогава, когато идва от човек с железни нерви. Когато наистина вече му е дошло до гуша и избухва. Не преценява дали той е по-силен или не - не го бърка дали пред него е някой 2 пъти по-голям. Дори само виканиците на такъв човек ще са възбуждащи.

3.   Дали харесвам шумните и агресивни побойници? Категорично не! Те са комплексирани и глупави! Дали харесвам "охлюви"? Също не! Харесвам мъже, които при нужда ще скочат, но говорим за РЕАЛНА нужда, а не тъпите побои, "мъжкарски доказвания" и пиянски изцепки! И много добре знаеш, че тези, които описваш ти, ще посегнат И на жена си. На жени посягат също и други видове комплексари, ако те им го позволят. Всичко това не е мъжко. Да, инстинктът към силните е запазен, но моите уважения - истинското мъжко поведение се различава от простащината, която описваш ти!
Ж28

4.   И знаеш ли? Дори в природата мъжките не скачат веднага на бой, а първо се доказват от разстояние - маркиране на територия, съскане, ежене, перчене и т. н. Едва след това евентуално може да се сбият. Това е така, защото боят може да бъде неизгоден и за двете страни. Първо се прибягва към мирните средства, а след това към войната. Изключая завоевателните и освободителите човешки войни, тероризма и т. н., но и ти говориш за нещо съвсем различно, а именно за дребно и просташко хулиганство.

5.   Представяте ли си дали Васил Левски или Цар Симеон Велики са били "лоши момчета" или шумни и агресивни побойници? :D Но не е ли единият икона на освобождението, а другият - КНИЖОВНИК, по време на чието управление България е на 3 морета и в разцвета си? Дали те биха мълчали тъпо или биха защитили с всички сили това, в което вярват? Дали са били смели в боя? Но и разумни? ! Ей това ти никога няма да го имаш! Не и в този живот.

6.   Но да - за ей такива мъже (които описах в предишния коментар) навярно всяка жена би "умряла"! А защо не и буквално - умряла!???

7.   Моите наблюдения са, че жените у нас харесват агресивни мъже. Като въобще не става въпрос за самозащита, а просто за хора, които демонстрират мускули и сила. Не случайно има толкова много "нацепени батки", фитнес маняци и т. н. Хората около мен успех с жените имат по-грубите и агресивни (дори и към самите жени хора), докато по-скромните, спокойни и възпитани мъже влизат категорията загубеняци.

8.   Според мен трябва да ти хлопа дъската, за да се чувстваш привлечена от такъв „мъж“. Обикновено самият мъж има психо проблеми, за да е такова животно, но като жена да харесваш подобен екзепляр? Виж се с психолог

9.   "Трудно може да ме убедите" - и за какво си пуснал темата изобщо :)
Нещо ти е скучно май...

10.   Напълно си прав все повече и повече момичета търсят ''лошото момче'' във всеки мъж, някой го правят заради секса , с лошите момчета той е по груб. Понякога просто имаш нужда, някой да те наблъска здраво. Също така им харесва и грубия мъжкарски вид, чустват се всякаш излизат с кой знае кой. Еее това не важи за всички жени де , а най-вече за тези, който нямат мозък в празните си красиви черупки. Мен лично ми харесват по-тихите момчета тези, който са кротки , но не прекалено. Обаче стане ли дума за секс предпочитам грубиян в леглото - джентълмен в обществото. :D

11.   не, аз твърдо не харесвам агресивни мъже.
тук обаче трябва да внеса сериозно уточнение: под "агресивни" лично аз разбирам такива, които си търсят белята, които скачат като петли на бой при най-малкото нещо (някой ги погледнал накриво, казал нещо и пр.... ), репчат се на който им се изпречи на пътя и т. н. Нищо мъжко няма в това, напротив, комплексарско е колкото искаш. Изобщо не ме кефи да сме някъде, за да прекараме приятно и мъжете да си мерят инструментите като се репчат и скачат на бой. това може да върви на 15 г., но не и след това.
съвсем различен е случаят когато човекът е нападнат и трябва да се защити. в някои ситуации боят е неизбежен, така че тук човекът не би трябвало да се свива като охлюв, а да се бие.
останалото е чиста простащина, комплексарщина и мерене на пишки.
Ж45

12.   Не!

13.   Естествено, че харесват, докато обаче не се обвържат сериозно с такъв. Не знам какво ги привлича, а не ме и интересува, ама после често страдат, защото тя агресията рядко е само към външни лица, а почти винаги застига и жената.

Дали ще я бие, дали ще я заплашва, унижава, псува и т. н., дали пък ще е някакъв невероятен ревнивец - все тая, ама агресията почти винаги ще се отключи в някакъв момент и срещу жената. Когато това стане, тогава тя се пита "кой ми сра в гащите" и обикновено пуска сълзливи изповеди в сайтове като този. Загледай се само колко теми има за унизени по някакъв начин жени, за уникална мъжка ревност, за побоища и т. н., но в крайна сметка всеки сам си избира с кого да се събере в живота.

Но това трудно ще го обясниш на жена под 30-35 години, за която мъжкарско е ако някой я заговори да идва приятелят й, който да е готов едва ли не да пребие на място натрапника. Е, с течение на времето жените узряват и осъзнават, че агресията не само, че не е мъжкарска, а и доста може да вреди на отношенията, но това обикновено става тогава, когато вече и самите те стават нейна жертва по един или друг начин. ;)

14.   Не, не харесвам агресивни мъже, плашат ме, неприятни са ми, отблъскващи са ми.
Не обичаме обаче и мъже-п*тки, които не умеят да защитят позицията си.
Има едно средно положение, при което успяват да защитят позицията си в ежедневния живот без да им се налага да стигат до заплахи и насилие.
Голям плюс е, ако все пак се стигне до физическа саморазправа ( при положение, че мъжът се е опитал да я предотврати ) - да може да се защити.
Хората, които умеят да се бият технично не се перчат като пауни с това си умение, те са спокойни, уравновесени.
П. С. - в момента ти описах точно моят треньор по бойни изкуства - умее повече отколкото показва, но не се фука и не налита на бой на някакви случайни хора и определено не се държи като примитивна маймуна.

15.   обичам агресивните мъже но само в леглото. падам си по бдсм (някои неща) и страха ми от него по време на секс ме възбужда страшно много. но всичките тези игри свършват в леглото. за мен един мъж трябва да уравновесен, това е силата на човека, а не в това да налита на бой. това само показва колко е лабилен, и невиждам как може един такъв човек да ми хареса. пак казвам, при положение, че в секса си позволяваме всяакви грубости с гаджето ми. някой ако ни види ще си каже че ме пребива а аз си стоя. не знам, разни хора, разни идеали, но отговора ми е- не.

16.   Срам, не срам признавам- харесвам ги. Но агресивни само към други мъже, разбира се не към мен. В тези смутни времена просто се чувствам по сигурна в компанията на такива. Веднъж гледах във влака много жалка и грозна картинка- едно пълно момиче и двама-трима кретени й се подиграват и я обиждат. Чак като слязоха от другия край на влака изпълзя приятеля й, един такъв хилав и смотан и взе да й обяснява, че нищо не можел да направи... Еми сори ама дайте ми не мен нацепения батка, искам да съм сигурна, че ако някой ми досажда ще получи юмрук в главата.... Ж на 28

18.   Не, не и не!!!

19.   Здравей, авторе! Ти си оня 25 годишен дественик и сега се подвизаваш под чужди теми. Аз съм номер 2 познаваш ме. Излишно е да говоря повече, ти си знаеш.

20.   Не. Подобни австралопитеци, необразовани и откровено тъпи, с абсолютно нищо не ме привличат, дори и само за секс.

21.   Не ги понасям. Агресивните хора са ми абсолютно противни. И мъжете, и жените.
Според мен шумните и агресивни побойници, както ги наричаш, са ограничени и първосигнални.. с две думи леееко тъпи.

22.   Ми, не, бате. Агресивни мъже са жалките комплексари, които бият жените си. Познавам разни големи биткаджии и всичките са разни простаци. Много грешно мислиш и кат' зема да те маана един път-мое и да ти дойде акъл в главата.

24.   Харесвам мъже, които отстояват позицията си, могат да защитят както себе си, така и мен. Но това не значи да е с юмруци. Дори с думи може да бъде смел. Харесвам златната среда. Не вярвам някоя нормална жена да харесва някакъв си орангутан, който скача на бой при най-малката забележка или крив поглед. Тези мъже, тип "мутри" са просто отвратителни. Но и другата крайност не е за предпочитане. Преди време едно момиче беше писало как един я обиждал, а приятелят й, мухльо, не направил нищо, а гледал отстрани. Е това мъж ли мога да нарека?

ELSA

25.   Резултатите от проучване показват, че алтруистите се радват на по-наситен сексуален живот. То опровергава наложилата се догма, че жените харесват повече лошите момчета. Напротив, любезните и отзивчивите мъже предизвикват по-голям сексуален апетит у партньорката според публикация в British Journal of Psychology.

Изследването обхванало 192 мъже и 105 жени, които били запитани какви благородни постъпки са извършили напоследък - даряване на кръв, заделяне на средства за благотворителност или даване на вещи на съседи. След това трябвало да попълнят формуляри за това колко секс са правили - както случаен, така и със сериозни партньори.

От получените данни станало видно, че колкото по-алтруистично се отнасяли хората към останалите, толкова по-желани били за противоположния пол. Мъжете, които редовно заделяли средства за благотворителност, се оказали с повече любовници, отколкото останалите.

26.   Едно е да си агресивен и да провокираш, друго е да се защитаваш. Зрелите жени го знаят и правят разлика, малките по акъл, а понякога и по години са много неориентирани и не ги различават, предпочитат нежни типажи. И ако някоя си мисли, че това е напълно естествено и правилно, да се пробваа да ходи назад, а пък аз ще й кажа, че не е нормално да се оплаква, че не вижда и може да падне, тоест да харесваш нежни мъже е ненормално и неестествено.

27.   Аз не харесвам тези, за които говориш, защото не обичам сцени и скандали. Просто е излагащо и селско. Но пък такива филмчета се случват главно в малките градчета от селски тип, където по - често се срещат ниско интелигентни индивиди.

28.   Мъж за мен е този, за който си сигурен и усещаш, че ако се опиташ да се набъркаш с жена му, ще ти се стъжни. За жалост, аз много често виждам семейства и не съм особено респектиран от мъжете, а дори не съм някой 120 килограмов бабаит. Не мисля, че работата и образованието на един мъж са най НАЙ. Един приятел е в склад и товари от сутрин до вечер, и понеже не е някой мамин интелектуалец, та да го харесва всяка втора мадама, не се хвали с голям интерес от жените, нищо че е като холивудски екшън персонаж 1. 80 и малко над 80 килограма преобладаващ релеф. Преди години се опитаха да го обират в парка, пребил е и двамата си нападатели. Мисля обаче, уважаеми госпожи и госпожички, че много от любимците ви са преодолима преграда, ако някой се пробва да ви нарани. Мъже без сърце за битка, са като дюнер без месо - стават ама нещо им лиспва.

29.   Чета коментара на номер 1 и си мисля, че аз съм го писала. Само че при мен не е приятел, а мъжът ми. Бяхме в кръчма и някакъв тип ме ощипа по дупето-бях тръгнала към тоалетната. Мъжът ми го дръпна навън, опита се да се разберат спокойно. Аз от своя страна също се опитах да потуша напрежението-ненавиждам агресията. Но оня вместо да се засрами, да разбере от човешка приказка-дори не съм имала претенции да ми се извинява-посегна отново към мен. Наглец не знам докъде. Мъжът ми, който е най добрият човек когото познавам, залъка от устата му ще извадиш-го смля от бой. Пищях и го дърпах, никога не бях го виждала такъв. Но я се замисли авторе, това агресия ли е? Когато ти отказват да се оправите по мирен начин... По-добре ли щеше да бъде да си обърне главата и да се направи на невидял... Нашия народ го е казал, това е мъдрост натрупана през вековете-като не щеш мира-секира. Значи има агресия и агресия...

30.   Ее, брато, еваларка ти правя, честно! И аз го виждам това извращение и се нервирам яко. Сестрата ми е страшно изхахавяла, ходи с един тотален нефелен, който на всичко отгоре е 70 кила с мокри дрехи и е по-висок от тоя, за който писа че е тупал некви в парка. Казах и сто пъти, че имам приятели и мога да я уредя, че всичките работят по разни сервизи и цехове и се занимават с мъжки дейности, ама тя не и не, искала си льольото дето бачка на компютър и не мърда, ма си взима по 800 на месец за престой на столче. Да му се невиди, че на всичко отгоре и краката му са без един косъм наподобяващо бебешки задник, а лицето и ръцете му са бели и напомнящи за кожата на непорочна девица. Ходят по късните часове на вечерта с тоя, а се притеснявам да не го тупат някакви и тя да пострада. Манията по мухълите се носи и при приятелките й, всички са с по един такъв. Чак се дразня, че има толкова самотни и много пъти по-добре изглеждащи момчета. Ако забременее от такъв ще се натъпча с мухоморки.
До 28.

31.   Номер 1 адски тъпо мнение за жена. Говорещо самата ти каква си. България загива от глупави хора с мислене че като биеш си мъжкар. Жалко че се напълни с жени които са доволни от факта, че мъжете им бият заради тях. Първобитни хора.

32.   Няма значение по какви си падам защото мъжете харесват повече едрите жени или тези със широк ханш.