8 месеца Болка и Самота
Здравейте искам и аз да споделя моята история. На 29 години съм мъж. Преди 3 години се влюбих в една жена и заживяхме заедно всичко между нас бе прекрасно тя беше на 28г. сама и с предишни връзки все с идиоти и хора които се бяха възползвали от нея. 3 години живях с нея и бях щастлив както никога досега дори си казах тя е и предложих тя също бе щастлива с мен съответно прие, мислехме за дете въобще всичко бе приказка тя бе от друг град, но доиде при мен аз стегнах къщата ремонти всичко имах спестени пари и оправих необходимото. Отначало не ми пречеше но забелязах че тя доста си пиива все уж малко а все бутилки се хвърляха също така и пушеше много но не ми пукаше разбирахме се и всичко бе ок. Родителите и бяха в чужбина както и моите в различни държави. Работата бе там че неможехме да си намерим работа в нашия град доста време търсихме но мина се време и нищо не ставаше тя се отчая предложих и да заминем в чужбина ходихме работихме изкарахме пари аз с тези пари се върнах и оправих още куп неща по дома а тя изхарчи всичко по пиене цигари и глупости и пак пляскаше с ръце и каза да заминаваме пак аз се вбесих никаква сметка а искаше сем. да градим. През това време тя се оплаквала на майка и че не и давам пари че няма работа че немога да гледам семейство и майка и баща и я извикаха там при тях съответно ТЯ извика и мен, аз много се дърпах но заради нея отидох. Там родителите и бяха потънали в сметки и почнаха да искат пари от нея а тя от мен и се нахвърлиха върху мен и ми казаха да започвам работа и да почвам да плащам и аз. Пробвах там но никъде не ме звеха на работа заради езика. Накрая майка и ни каза оправяйте се аз се ядосах и аз казах на приятелката ми да си тръгваме, но тя каза аз оставам и аз бях в шок. Незнаех къде се намирам, аз я следвах навсякъде а тя не ме последва. Дадох си душата на този човек сърцето, уважавах я слушах я както и тя мен а накрая послуша майка си и остана там а и продължаваше да пие и пуши и казваше аз си харча моите пари за тези неща и майка и знаеше но всичко бе нормално за тях. След това си писахме милион пъти и тя все казваше ти неможеш да ме гледаш нито мен нито дете за нас няма бъдеще въпреки че ти за мен си най-голямата ми любов. В един от скандалите ни бе казала предишния ми приятел ме биеше беше пълен боклук изневеряваше ми, но никога не ме е оставял сметка да платя, изкара ме използвач и манипулатор. Станаха 8 месеца сме разделени поиска да и пратя багажа на сестра и върна ми пръстена и каза обичам те но с теб нямам бъдеще. И така 8 месеца стоя в болка и самота немога да си избия от главата знам че тя се подигра с мен но тая пуста обич немога да я прогоня, опитах излизах с други момичета писах си с други, дори и настроение за секс нямам с друга а имах възможности от както се разделих с нея немога да се оттърся имал съм много други връзки но така не бях обичал и такава болка не бях изпитвал. Главата ми казва багай и не поглеждаи назад а сърцето ми плаче от болка. Просто незнам какво да правя опитах всичко да я забравя а не се получава. Моля за съвети какво мислите вие за всичко това????

Коментари

1.   Как така, няма работа? Забелязала съм, че хората, които го казват, прекалено много подбират и имат куп претенции. Който иска спешно да работи, си намира работа, каквато и да е и то веднага!

2.   Никога няма да престанат да се издържат на неин гръб и следователно на твой. Ще се чудиш защо работиш - за семейството ви, за детенцето ви или за родители-паразити... Да, в един момент от живота се оказва, че ролите се сменят и детето поема грижите за родителите. Но хора здрави прави в работоспособна възраст да се опрат на плещите на младо семейство е твърде егоистично.
И на моя приятел му вземаха купоните и половината заплата, същото правели и със сестра му, докато бащата не ходи на работа и почти никога не е ходил през живота си. Трудно е да си зет или снаха на такова семейство... Но от опит казвам от караници няма да се отървете, особено ако тя не е на твоя страна.

3.   В чужбина не си намерил работа? Е те това, 'на и да го видя, не го вярвам!
Ж28

4.   Тебе заради българският ли не те наемаха? Много зле пишеш, човек. Рядко неграмотен.

5.   Мисля, че си се оттървал от едно зло, че и ти имаш трески за дялане, че при подбор на връзка трябва да преценяш повече какви компромиси може и не може да правиш. Че трябва да се хванеш на работа, че трябва и върху мирогледа си да поработиш. Освен това мисля, че 8 месеца са едно нищо, що се отнася до болката и самотата.

6.   Авторе, оттървал си се от цял живот тормоз от нея и ненормалните ѝ роднини.
Времето лекува!
Асоциални хора са това, спасил си се. ПРАЗНУВАЙ

7.   От автора:
Не съм неграмотен просто нямам време за правопис влизам от дъжд на вятър и бързах да нахвърля историята както и сега. Знам перфектен англииски, имам англииски документи и всичко за работа в Кралството а там работа всякаква за мен от хубава по хубава, също така имам и всички видове италиански документи и знам и италиански език. В България работа също има но не и по моя край а и да има тя е за 300лв я ги дадат я не. С тези пари немога да смогна да покривам всички сметки и разходи по колата и къщата си да не говорим за останалите неща я доктор я нещо друго, искам си дома искам си държавата но уви многократно опитах дали е до късмет незнам. По горе описвах Германия там за мен е ужас никога няма да стъпя повече в тая държава. Никъде не ме наемаха заради немския, но да подчертая аз никога не исках това да ходя там правих зверски компромиси за да съм с нея. Обичам я да, но тези хора ми разбиха нервите буквално ме сринаха психически. Трески всеки има за дялане никои не е съвършен, но в случая аз се раздадох емоционално,физически, психически, финансово, потъпках принципите си заради нея за какво, накрая бях оплют слабо казано и прогонен като куче защото не си намерих работа и нямаше как да им давам пари а когато давах всичко бе наред.

8.   Отървал си се от алкохоличка и използвачка - радвай се. Каква жена е тази, която предпочита да я бият и да й изневеряват, но да я издържат? Мързелана, тюфлек. А и жена, който толкова пие и пуши не може да ти роди здраво дете. Радвай се, че си изхвърлил боклука на бунището и продължавай нататък. Ще ти мине. Намери си каквато и да е работа и ще видиш как ще ти олекне - и няма да имаш време да мислиш за глупости.

9.   Пфф, радвай се, че си се отървал от тая смръдла... Тая е абсолютна прахосница и егоистка. Нито деца ще гледа, нито къща ще върти... Болна работа! И все мъжете са ѝ виновни, нали? Пача шибана...

10.   Недей да мислиш, че тя се е подиграла с теб. Явно имате съвсем различни разбирания и очаквания от живота. Тя иска мъж, който да я подсигури материално, да й доставя развлечения и удоволствия. Ти очакваш другар, който да се включва активно в семейния бюджет и да пести за смислени неща. Не казвам, че някой от вас е виновен, просто сте много различни като характер и нагласа. Ориентирай се към момиче със сходни на твоите разбирания и очаквания от живота. А иначе за любовта, няма любов без болка и разочарование! Това ще ти го каже всеки читател тук.