Партньорска съвместимост на зодиите
Здравейте аз съм Ж:17г.
Любопитно ми е вярвате ли в тези хороскопи за партньорска съвместимост? Аз лично не вярвам напълно, тоест мисля, че има нещо вярно в тези хороскопи но не чак всичко. Ще ми бъде приятно да прочета какво мислите вие :) И искам да попитам конкретно за две зодии жена Везни и мъж Скорпион? Всичката налична информация в интернет за тези две зодии и тяхната съвместимост съм я изчела и затова, ако някой знае нещо моля да сподели :))) Аз съм Везни --- Кои други зодии са тук? ;)

---Lonely-Libra---

Коментари

1.   Аз съм жена рак и лично вярвам във любовната съвместимост между зодиите. Познавам мъже от всички зодии и личното ми мнение е, че скорпион и телец имат най-много плюсове. Най-много не ми допадат три мъжки зодии - козирог, везни и овен. Козирога ми е прекалено скучен и сериозен, везните - до сега съм попадала на двама от тая зодия и бяха страшно невъздържани и агресивни, не се съобразяват с никой. А овен е просто кофти характер. Но знае ли човек...

2.   Аз пък вярвам в зодиите. Който иска, нека ме хули. Обаче не съдя хората по зодиите, има голяма разлика... Сега да не се отплесвам. Двама души могат да се разбират и обичат, независимо от зодиите си, всичко е до характери. Въпреки че аз съм Овен, имам близки приятели - двойка жена Везни и мъж Скорпион. Те много силно се обичат, но постоянно са в някакви премеждия и спорове, защото тя е много общителна и иска да е приятел с всеки и всички, а той е по-затворен и не обича тълпите и големите компании. Като цяло обаче са една много романтична двойка, допълват се като характери във всички други отношения. Смятам, че е добра комбинация, за*би тези, които друго ще казват. Това си е индивидуално!

~Maribel~

3.   До авторката!!! Най-талантливите момичета (общо взето) се раждат под знака на везните, но не вярвай на това, че "таланта в изкуството на любовта" и това да си хубава (характерните белези на момичетата от този знак), а и изобщо за родените с това слънце ги прави №1 да си намерят и партньор/ка! Ще се обоснова защо.

Не вярвай чак ПРЕКАЛЕНО за слънчевия знак на противоположния пол, ти го избираш заради ЛИЧНОСТТА, а НЕ заради ЗОДИЯТА! Да, всъщност има ПО-ГОЛЯМА или ПО-МАЛКА такава, в зависимост от това съвместимост спрямо зодиакалните знаци, но зад това слънце се крие друга маска! Затова, когато харесваш някого, виж какво КАЗВА твоя А-С-Ц-Е-Н-Д-Е-Н-Т!!!! Той изразява личния ХАРАКТЕР, той показва твоето ЛИЧНО ЕГО и ПРИВЛИЧА хора с ПРОТИВОПОЛОЖЕН, по знак СЛЪНЦЕ, а също така много важен е (ОСОБЕНО за дамите) ЛУННИЯ знак! Той пък паказва от своя страна НУЖДА (необходимост) и привлича, а и същевременно харесва хора СЪС СЪЩИЯ ИЛИ ПРОТИВОПОЛОЖЕН на НЕГО СЛЪНЧЕВ ЗНАК!!! Планетите в хороскопа ти също дават предствава какво и кого харесваш. Това в х-па на жените играе основна роля МАРС, той изразява ДЕЙСТВИЕ, енергичност и работа! Това е планетата, която изразява СЕКСУАЛНОСТТА на момичетата и какво харесваш в мъжа!!! Така че, като обобщение- ЗОДИИТЕ са само ДОПЪЛНИТЕЛЕН БОНУС, но НЕ и всичко! Дори и съвместими да са зодиите, ако ЛИЧНИТЕ х-пи НЕ са такива забрави и ОБРАТНОТО!!! Но все пак имай в предвид какъвх и е слънчевия знак на човека от другата страна! В твоя случай ТЯ е НЕСЪВМЕСТИМА но по-детаилно и дълбоко за персоната ЩЕ разбереш от ЛИЧНАТА му нагласа (хороскоп) От друга, но мъжка "Libra"!!!

4.   А, аз съм лъв. Има една книга на Линда Гудман за любовната съвместимост на зодиите. Потърси я. Там са разиграни всичките комбинации.

5.   Естествено че вярваме! Астрологията е единствената истинка наука!
Чети си хороскопа ежедневно, а щом си везни си намери мъж лъв понеже те са много податливи към везни и ще можеш да му се качваш на главата както си поискаш, нищо че са властни.

7.   Не знам дали и при другите е така, но това, което прочетох за зодията си в интернет, до голяма степен ме описва като човек. Така че за мен лично е вярно.

8.   Момиче овен. Ако с момчето си допадате, заеби ги зодиите, въпреки че и аз си падам по астрология

9.   Ми аз да ти кажа не вярвам, особено на глупостите за съвместимостта, но тъй като искаш да знаеш, ще ти споделя. Моят вариант е обратният, но не мисля, че полът има значение. Жена скорпион и имах връзка 6 години с мъж везни. Тази година се разделихме и още имам чувства към него. Дефакто не сме се карали, били, не сме имали конфликти... но той не спря да ме лъже, за всяко нещо си измисляше оправдание (флиртове с други жени - я бил леко пийнал, я просто бил мил)... Един ден просто ми писна. Писна ми да се закача с всяка лигла, да си пише с всяка, която прояви интерес и от прекалената му социалност. Аз от своя страна пък съм интроверт, може би затова не си паснахме. Иначе беше романтичен мечтател и джентълмен, но и обигран лъжец явно. Аз пък си падам честна до болка. Разминавания в характерите...

10.   Aми може да има голям успех ако везната изтърпи властния и доминантен характер на скорпиона а той изтърпи нейните крайности. Скорпионите са страстни крайни и много отдадени на хората който обичат, с везна може да стане много добра комбинация.

11.   Ами, аз пък съм мъж и опитът ми досега е показал, че има вярно в съвместимостта по зодии.. Важно е Луната къде ти се пада - трябва да внимаваш, ако не си пасвате със зодията в която ти се пада Луната - може да изживееш много разочароващи неща, защото те силно те привличат. В моя случай тма беше Козирог и зверски си изпатих, но какво да правиш, привличат ме и се налага съзнателно да взимам мерки, за да избера добър път в живота.
Успех, .

12.   Аз вярвам до голяма степен в зодиите. Не за друго, а защото непрекъснато се убеждавам, че това има влияние върху човешките качества. Аз съм мъж рак, ще ти кажа, без да деля зодиите по полове, че като цяло харесвам най-много хора от зодиите риби, телец и дева. Както пишеше в един горен коментар, всеки може да се спогоди с всеки, но проблемът е, че ще има спорове и премеждия. Аз например не мога да живея на едно място с овни. През живота си съм срещал доста хора от тази зодия Такива агресивни, нагли и немислещи хора просто не мога да търпя.

Впрочем, за да разбереш повече за съвместимостта ти с другите, можеш да си провериш лунния знак. Казват, че заедно със слънчевия знак формират човешкия характер. Това понякога подобрява съвместимостта ти с други зодии - например аз не се разбирам особено с водолей, но имам много добри приятели водолеи с луна в риби и скорпион.
Успех

13.   а, какво ще кажете за жена рак и мъж водолей?

14.   Съжалявам, че се отплесвам, но ви моля за съвет. Аз иначе горе-долу вярвам в зодиите. Зодия Стрелец съм, обичам природата, свободата, но мразя изневерите, мразя краткотрайните флиртове и не съм социална, а напротив - затворен и скормен човек съм. Не ме привличат Овни и Лъвове, нещо в тях ме дразни. Други Стрелци са ме привличали. Сега срещнах идеалния мъж - Скорпион, който ми е близък приятел. Обаче той е хлътнал по жена Телец, а тя си играе с чувствата му. Как да го привлека към себе си? От какво се впечатляват мъжете скорпиони и какво харесват в една жена? (Да ви кажа той не е от тези, които можеш да впечатлиш с външен вид)
Иначе по темата, имам съседи мъж Скорпион и жена Везни, които много се разбират, той е добър баща, тя е много мила и красива жена. Страхотна двойка, така че, авторке, не гледай съвместимостта толкова.

15.   От Авторката към номер 3 и 12.
Зодия Везни, Асцендент Везни, Луна във Водолей, Марс в Дева.

16.   Аз съм жена-везни и вярвам в съвместимостта на зодиите. Имала съм връзки, за които обаче пише, че биха били невъзможни, но ако не е изцяло точен само за теб правен хороскоп, няма как да е точно. Повечето неща в Интернет са общи и всички почти ги знаят, а и понякога са доста неверни. Имам достатъчно жени везни до себе си, че да ти кажа, че някои от изписаните неща в Интернет са напълно грешни.
А и като цяло зависи и от асцендента, а не само от самата зодия. Зависи Луната ти в какво е. Моята Луна до колкото може да е вярно в Интернет е в Дева и с Деви се разбирам прекрасно. Но пак ти казвам, че не е само зодията като наименование, дали си Везни Рак Дева или Скорпион...
Не знам колко струва, но ако толкова се интересуваш отиди да ти направят личен хороскоп, там вероятно нещата ще са по-точни.

17.   Аз съм жена-везни и вярвам в съвместимостта на зодиите. Имала съм връзки, за които обаче пише, че биха били невъзможни, но ако не е изцяло точен само за теб правен хороскоп, няма как да е точно. Повечето неща в Интернет са общи и всички почти ги знаят, а и понякога са доста неверни. Имам достатъчно жени везни до себе си, че да ти кажа, че някои от изписаните неща в Интернет са напълно грешни.
А и като цяло зависи и от асцендента, а не само от самата зодия. Зависи Луната ти в какво е. Моята Луна до колкото може да е вярно в Интернет е в Дева и с Деви се разбирам прекрасно. Но пак ти казвам, че не е само зодията като наименование, дали си Везни Рак Дева или Скорпион...
Не знам колко струва, но ако толкова се интересуваш отиди да ти направят личен хороскоп, там вероятно нещата ще са по-точни.

18.   Аз съм жена-везни и вярвам в съвместимостта на зодиите. Имала съм връзки, за които обаче пише, че биха били невъзможни, но ако не е изцяло точен само за теб правен хороскоп, няма как да е точно. Повечето неща в Интернет са общи и всички почти ги знаят, а и понякога са доста неверни. Имам достатъчно жени везни до себе си, че да ти кажа, че някои от изписаните неща в Интернет са напълно грешни.
А и като цяло зависи и от асцендента, а не само от самата зодия. Зависи Луната ти в какво е. Моята Луна до колкото може да е вярно в Интернет е в Дева и с Деви се разбирам прекрасно. Но пак ти казвам, че не е само зодията като наименование, дали си Везни Рак Дева или Скорпион...
Не знам колко струва, но ако толкова се интересуваш отиди да ти направят личен хороскоп, там вероятно нещата ще са по-точни.