Възможно ли е?
Здравейте! Имам връзка от 5 години, аз съм на 21, а приятелят ми на 25. Преди него съм имала само една връзка и ми е невъзможно да съпоставя, затова се обръщам към вас!
Той ми казва, че ме обича много и за него съм единствена, и аз го обичам много, всичко върви добре, но няколко въпроса ме измъчват! За тези 5 години той ми казва, че дори не е поглеждал друга, а в същото време негов приятел ми беше казал, че му шарат очите, уж на шега. Казвал ми е също, че не си е писал с никоя друга, а в последно време се дърпа и не иска дори да си отвори ФБ пред мен, като изкарва мен виновна и казва, че му нямам доверие.
За да добиете пълна представа за нашите отношения, искам да кажа, че преди около година бяхме се разделили за 2 месеца и той ми беше споделил, че се бил запознал с някакво момиче, защото му било тежко. Била го поканила у тях, и той приел, защото имал нужда, да си поговори с някой. Когато отишъл у тях, тя му се е предложила и той бил отказал. Каквото и да е станало нямам право да го съдя, все пак бяхме разделени. След като се събрахме случайно се разрових в интернет и видях, че има регистрация в сайт за запознанства и е влизал скоро, като му показах, той отговори, че не я е правил той. А кой би я направил, и каква би му била целта? !
Възможно ли е да има толкова верен мъж, че чак да не погледне друга жена? Да казва, че при никакъв случай не би му станало от друга и, че цял живот ще има очи само за мен? Възможно ли е да има толкова наивен мъж, че да отиде на гости в друга жена и да не се замисли, че тя има някакви намерения? Задавам ви тези въпроси, защото му имам пълно доверие, но ме е страх, че живея в някаква розова приказка и той може само да ме заблуждава!
Искрено моля администраторите да качат историята ми, защото тези въпроси ме измъчват много години вече, а и искам да чуя страничното на по-опитните от мен! Благодаря ви много!

Коментари

1.   Да, възможно е да има такива мъже, дори ги има. Въпросът е дали твоят е такъв. И евентуално ако се заглежда по други (хайде, и ние жените гледаме), какъв ти е проблемът? Важното е, че за него ти си НАЙ-НАЙ и обича само теб, не би ти изневерил. Не се вкарвай във филми, ако е така. Ако имаш по-сериозни подозрения, опитай се да разбереш, но без да го притискаш и дразниш, защото така точно обратното ще се получи. Отвори му ФБ-то тайно, ако се наложи.

2.   Офф, че плитки лъжи, ти пък толковa искaш дa му вярвaш, че не приемaш очевидното...
Не е нaивност твоето, a желaние дa вярвaш в лъжите му.

3.   Много е странно. Не мисля, че е невъзможно, но не мисля и че този случай е такъв. Не знам, дано да бъркам, но мисля, че не след дълго ще се разделите пак и то за постоянно. Дано да греша, възможно е да греша.

4.   Лелее тия мъже винаги имат супер абсурдните оправдания стане ли въпрос за сайтовете за запознанство. Естествено, че се заглежда и по други, млад е, живее му се, твърде дълго е бил с теб. Може да те залъгва, че иска само теб, но ти казвам, успееш ли да му влезеш в профилите ще видиш с колко други се забива. Не искам да ти вкарвам муха в главата, просто това е действителността.

5.   Не, няма такъв мъж. Има мъже дето не изневеряват, има мъже дето изневеряват, ама няма мъже дето не се заглеждат. Много е тъп да лъже за такива неща, ама щом си му се вързала.

6.   Авторката:Благодаря ви много за съветите!Може би единственият начин да видя дали има нещо е,ако успея да се добера до ФБ му или някоя друга социална мрежа.Въпроса е,че му нямам паролите и няма как да влезна.

8.   Ако ползвате един компютър влез в историята на браузъра. Там ще видиш в кои профили е влизал на момичета и съобщенията, които е отварял.

9.   Това е, че не живеем заедно и не ползваме един компютър. Благодаря ви много все пак, помогнахте ми с вашите съвети!

10.   Инсталирай си някоя шпионираща програма, но според мен и без нея е ясно, че те лъже. Направи си експеримент - направи си профил на сайта за запознанства, сложи си някоя много секси снимка на жена негов тип, разглеждай му профила много пъти. Виж дали ще ти пише. Ако не ти пише, опитай да го закачиш, напиши му нещо, дори да е едно здрасти. Виж дали ще отговори, ако да - заговорете се. Представи се като момиче, което наскоро е приключило нещастна връзка, накарай го да си разтвори душата. :) Според мен сама ще се убедиш, че те лъже. Не му го казвай веднага, пообщувай си с него, за да имаш по-солидни доказателства после. Поне за да убедиш себе си, че те мами. На нас коментиращите ни е ясно.

11.   Винаги 1 наум!!

12.   Нямя как да имаш доверие на някой без да си го спечели. Това е твоя тест период....
Сега е времето да разбереш дали би ти изневерил... относно заглеждането.... не се притеснявай... всички се заглеждаме...
Въпросът е да си остане само гледането.
Пиши му от друг... непознат номер. Представи се за друга и го тествай.