Обичам приятелката си, повече от всичко
Здравейте, искам да се похваля.
Заглавието казва всичко. Обичам настоящата си приятелка повече от всичко. Настоящата, първата и надявам се последната.

Запознахме се случайно в Интернет пространството, и от тогава искрата пламна, толкова силно, че вече близо 8 месеца гори пламъка на любовта между нас.

Няколко много интересни неща :
* не сме се карали нито веднъж за нищо,
* не сме спорили нито веднъж за нищо
* не сме си викали никога по никакъв повод
* не сме, се сърдили
и всички характерни за двойките перипетии.

Нашата любов, е истинска, не стига просто до кревата, първите 6 месеца си дадохме, време за да се опознаем, и да опипаме чувствата си, и от скоро вече, докосваме душите си и интимно.
Въпреки че и за двама ни тази територия е нова, успяваме да си доставим невъобразимо удоволствие, което само хора които се обичат могат да изпитат един към друг.

Надявам се от тук на сетне, нещата са се развиват, само към по-добро и любовта ни наистина да остане завинаги, жиа

Коментари

1.   Какво друго мога да кажа, освен да те поздравя! Надявам се да продължите в същия дух, все някога може да имате и дребни спорове или разминавания, но от тях любовта ви може да стане само по-силна, стига вие да държите достатъчно един на друг! Успех, браво на вас! Няма нищо по-ценно от това да срещнеш своята половинка - сродната душа. Тогава всички други глупости в живота, за които до преди си мислел, ти се струват незначителни.

ELSA

2.   Браво! Желая ви много любов, сплотеност и щастие! Желая ви да изпитате чувството "любов" колкото се може, по-дълго. И да изпитате всичкото щастие, което произлиза от една сериозна връзка напред във времето!

П. С. Не се сдържах да отворя една скоба за нещата, които си изброил. Това, че двойката не се кара и не се сърди, не означава, че щастието ще е вечно. Именно споровете по някакъв повод, означават 2 различни мнения. Че все още не сте се сраснали, а сте отделни личности. В една връзка, се правят ужасно много компромиси. А тези компромиси се правят, когато двойката има разногласия. Връзка без компромиси, не е здрава връзка. Та, в този ред на мисли ви пожелавам също да успеете да надраснете и егоизмът, който е заложен във всеки един човек, малко или много. И ако сте успели, да продължите така и за напред! Ако я обичаш, съобразявай се с нея, с нейното мнение. Така, както и тя с теб. Дори да не сте съгласни с всичко един с друг, и да имате търкания, ако нещо ви тревожи, споделете с другия, каквото и да е то. Така се създава доверие и близост. Успех!

Depravity

3.   Зарадва ме. Браво!

4.   Depravity, нищо лично, ама прекаляваш с простотиите си, ти не можеш ли да разбереш най-после, че забавленията и външния вид на един човек не са важни въобще (гледам във всеки твой коментар пишеш как обожаваш да се "поддържаш" и "забавляваш"), истината е, че завиждаш на тази двойка, защото нямат проблеми и не се карат, изяжда те отвътре, че ти нямаш свястно момче, което да не се кара с теб, приеми го, докато гледаш външния вид, никога няма да имаш сполучлива връзка без караници и спорове за всичко : )

5.   Н. 4, цитирай къде съм писала, че се поддържам и забавлявам? ! Пиши къде съм писала, че външния вид е важен. Ако ме беше чел както твърдиш щеше да знаеш, че връзка не си търся, защото подобно на автора, имам най-свястното момче ЗА МЕН! Моля, да не се превръща тази хубава тема в спор. Просто пожелах на момчето каквото ми беше на сърце, когато прочетох темата и това е. Ако нещо съм те издразнила с моите коментари, съжалявам. Но, май е време да се научиш да четеш какво пиша, и тогава да коментираш. Лек ден.

Авторе, извинявай за това отклонение.

Depravity

6.   Цитат

"Нашата любов, е истинска, не стига просто до кревата, първите 6 месеца си дадохме, време за да се опознаем, и да опипаме чувствата си, и от скоро вече, докосваме душите си и интимно. "

Да ето това ми се струва правилно, създаване на отношения, приятелство, романтика и една след това секс. Това и ще отсее курварите, блудниците а и ще създаде здрава основа на вашите отношения.

7.   Успех дано ви се получи.

8.   Радвам се за вас. Трябва да има повече такива двойки, като вас! Обичайте се и вечно останете така влюбени. :))

9.   Темата, не е най-новата, но придава любов и надежност. Радвам се, за вас! :)

10.   До № 2- Къде в темата на момчето забеляза проблем, който да бъде решен? Никъде не е подчертал въпрос, за да отговаряш, толкова словестно.
Някои хора, много злоба имат в себе си, и ти си един от тях.
Това че автора е написал, че не се карат, не означава че единия, все се съгласява с другия и няма собствено мислене.
Когато познавате, някого лично, тогава давайте мнение, а не напълно непознати, да се правят на философи.

До автора- Успех ви желая, дано винаги да сте заедно, да създадете семейство и най-вече щастливи, любовни мигове.