Защо той се държи лошо с мен?
Здравейте, имам връзка с мъж от 3 години. Разбира се в началото ми сваляше звездите, никога не ми е изневерявал, ако имам нужда ми помага, но от няколко месеца хем се държи добре, хем зле. Не мога да го разбера. Когато е в настроение си казвам "Боже, колко е влюбен в мен, няма такава любов", но има дни, в които дори да умирам няма да ми обърне внимание. Например се прибирам от някъде и му се обаждам, за да говорим докато стигна и той казва, че не е в настроение за нищо и се държи хладно. Когато той се прибира от някъде и ми звъни е толкова мил, че човек да ми завиди. Има дни, в които ако му кажа, че съм болна ще тича с лекарства при мен, а понякога ще ми каже, че ми няма нищо. Така и не го разбрах. От няколко месеца, ако му кажа да идем на кафе ми казва да не го занимавам с моите глупости, когато му пиша той започва да ми вика защо не му звъня, а го карам да пише. Има дни, в които ако го питам да излезем, той казва, че си правя планове без да го питам и пак се започва скандал. Много често, ако му кажа нещо важно или нещо за, което се радвам той ми отговаря "И аз какво да направя, прави каквото искаш". Да оставим това, че заглежда други жени най-нагло, уж само ги гледа, не означавало нищо, но това ме наранява. Понякога ми се иска поради тези неща да сложа край на връзката, но все нещо ме спира. Моля, дайте ми съвет. объркана съм.

Коментари

1.   Този да не е зодия Водолей по някаква случайност? Те са такива шашави.

2.   Разбирам проблема ти и това, което мисля е, че трябва да изясниш чувствата си към него и да решиш какво е най добре за самата теб. Перфектно разбирам какво те спира да се разделиш с него и това е чувството на привързаност. Каквото и да правиш и каквото и той да направи, за да се промени, то е временно. Точно за това трябва да намериш перфектния човек за теб, защото и да се опиташ да го промениш, това ще е за кратко, а някъде там има и мъж, който ще сваля за теб звезди и ще прави и невъзможното за теб. Успех!!!

3.   Сядате заедно на една маса и си изяснявате всичко. Казваш му, че трябва да се държи като мъж и честите смени на настроения те дразнят и ти се отразяват зле. Само с директност става, в тези двойки изобщо ли не си говорите бе, хора? Ако продължи със същия акъл, тегли чертата. Обикновено такива хора не се променят...

ELSA

4.   Доста е груб в обноските си към теб, както си го описала. Но това е твоята гледна точка. Той може да каже нещо друго. Дали не го обсебваш прекалено? Щом ти ги говори тези неща, явно ти се е наситил и романтиката помежду ви си е отишла безвъзвратно. Дано не съм прав - нямам достатъчно информация, за да съм категоричен. Ти би трябвало да си отговориш, задоволява ли те такова състояние на интимната ти връзка. Във всеки случай, едно хубаво разтърсване този човек напълно заслужава - в смисъл, трябва да му поставиш ултиматум, или направо да го напуснеш, за известно време поне, за да видиш как щех реагира - няма ли да поиска да се коригира, да си промени отношението. Ако и тогава не се промени, значи всичко е безнадеждно.

5.   Здравей, напълно те разбирам. Моя приятел е същият.. Опитва се да ми втълпи дори, че заглеждането и това, че говори за други жени пред мен - '' тая каква е яка" е нормално и трябва да се радвам, че не го прави зад гърба ми... Споделете, това нормално ли е? За мен не...