Майка и дъщеря сега Майка с дете!
Здравейте, наскоро прекратих 3 год. връзка с годеж, жената с която бях бе на моите години 29, живяхме заедно и всичко беше наред. Жената до мен бе за мен идеалната мислех че съм намерил човека, но бруталното вмешателство в живота ни от страна на майка и бе просто нечовешко не го издържах. Годеницата ми се разкъсваше между мен и майка си и накрая застана зад страната на майка си като изкара мен виновен за куп неща които не бяха верни, но тя някак си трябваше да се оправдае пред себе си че е чиста и че майка и е права, сега е сама и нещастна, рядко ми пише нищо не признава от грешките си съжалява, но била избрала да продължи без мен еми хубаво аз изстрадах всичко със страшна сила месеци наред иначе съм добре най-накрая, но не бях се сблъсквал между такава болна връзка между майка и дъщеря направо психясала работа, нека си живеят двете успех им пожелах дори. След много време почнах да излизам и с други жени все попадах или на кифли, или на такива без грам мозък, или със самочувстие пък няма на какво, абе въобще ужас отказах се и си казах каквото доиде ако доиде. Наскоро се запознах по фейсбук с едно момиче/жена на 27г. от друг град готина, разбрана с две думи хареса ми. Писахме си доста време, чувахме се по скайп, дадох и телефона си, аз съм си в БГ за сега тя е в Чужбина за няколко месеца да си заработи нещо повече. Аз все още слабо си ближа раните от предишната история по горе и вече след няколко такива връзки спрях да се раздавам емоционално от факта, че не искам скоро пак да изпадам в дупки. Въпросното момиче с което се запознах по фейсбук обаче здраво е хлътнало и то дали в мен или в образ които си е създала незнам, пише ми нон стоп, праща ми смс-си обажда ми се по тела всичко ок нямам против даже ми е приятна компанията и, но в последствие тя ми призна след много разговори че има син на 6 години и с мъжа и са разделени от 3 години. Родила на 20 сега е на 27г. няма да си кривя душата това никак не ми се понрави, обичам децата, но повече драми не искам, детето живеело при баща си така се били разбрали защото тя е от малко градче в което нямало хубави градини и сега вече и училища избощо развитие, а тои бил от областен град, но никога не пропускала ден в които можела да си го вземе при нея. Постоянно гледам постове в нета как тя е щастлива и влюбена но не споменава кои а само се пише "тои си знае", иска да си вземе седмичен отпуск и да се видим като се прибере до БГ хем да си види и детето. Дотук добре, но аз първо незнам какво искам още си ближа раните от майката и дъщерята, ако се видим знам че ще ни хубаво и приятно ще изживеем няколко дни в почивка, ласки и секс. Причината е там че тя ще се влюби знам го жените им е в кръвта а между нас неможе и няма как да има нещо, тя ще си бачка там още няколко месеца и ще се прибере и ако сега се видим и се влюби ще иска да се събираме и мислим нещо заедно, аз пък другия месец заминавам за чужбина, извадих всички док. и книжки и мисля да се качвам на ТИР, а и факта че има и дете ме отдръпва. Опитах се да и обясня всичко това, но тя е като опиянена и не ще и да чуе и настоява да се видим на всяка цена. Та бях в един драматичен филм с майка и дъщеря сега се отвори друг с майка и дете, незнам какво да правя а знам какво е да си наранен и нещастен както аз така и тази жена е страдала и не искам заради единия секс да я нараня а това ще се случи на 100% ако се видим. Искам да се видя с нея приятна ми е, но после ще стане кошмар и дали не е по добре за нея да прекратя всичко сега докато е още в зародиш?

Коментари

1.   Ти вече знаеш отговора Авторе, не си влюбен в нея и то след толкова чатене, а аз внимателно прочетох това което си написал и не мисля че тази приятна жена е тази която искаш за бъдеща жена. Прекъсни връзка сега, защото после ще стане по гадно.

2.   При мен е нещо подобно, аз не съм много щастлива в брака си , но ме намери човек които се е влюбил много в мен без да ме е виждал на живо, иска да ми даде всичко на мен и детето ми, а аз нищо не искам, обяснявам, че няма какво да се получи между нас, а той само си държи на неговото. Ще ме направил най-щастливата жена ще ни гледа с дъщеря ми, ит. н. Някой хора много се вманиачават.

3.   Е защо заклейми жената, защото си жертва на манталитета и това, че всичко трябва да е идеално, да се съобразяваш с това, какво трябва да бъде наложено във времето. Спри се, отиди, опознай жената и тогава преценявай. Не сравнявай и не слагай всичко под общ знаменател. замисли се, обичал си първата си приятелка и какво е станало, типично по нашенски мама се меси, после се появява читава жена, но ти какво правиш, край не става защото има дете. С тези архаични разсъждения, няма да постигнеш много. Времената се менят, хората също. Търси стойностният човек, от такива разсъждения, тая с дете, онзи разведен хиляди хора в България не могат да се радват на живота си.

5.   Автора:

До номер 1: мисля че донякъде имаш право да, но от друга страна няма как да знам защото това е интернет на живо може да е коренно различно и откъм добрата и лошата страна. Но и двамата сме възрастни хора както тя така и аз, а аз съм наясно и с двете ситуации, за нея незнам.

До номер 2: Не мисля че се вманиачават, а по скоро са самотни както и ти щом в брака не си много щастлива и търсиш внимание, хора не получаващи внимание и липса на куп други неща от партньора си са това, а някои дори нямат такъв и са от много време сами и това им тежи!

До номер 3: Твоя коментар е много точен защото си прав за всичко казано, да в предишната връзка мама не само се намеси по нашенски ами ако има шанс никога няма да пусне дъщеря си докато не я удуши. Колкото до новото момиче не слагам нещата под общ знаменател всеки е различен сам за себе си, моето сем. е разбито откакто бях на 12г. израстнах сам с баба си и дядо си те ме отгледаха с помоща на майка ми от чужбина, баща ми е до ден днешен алко и ни биеше и не му пукаше за сем, а като порастнах го натроших. Винаги съм бил с идеята че сем. е на 1во място, първо децата, после жената, накрая ти самия и винаги съм искал да създам здраво сем., а факта че това момиче има дете някак ме спира. От друга страна пък чета маса теми тука и го виждам в ежедневието 5 10 15г. брак изневеряват им жените взимат си децата бият ти шута и се хващат с някои които дори няма нужда да се описва в 90% от случайте. Още потдържам връзка с нея и още не съм взел решение, виждам я самотна е никои не я иска заради детето(освен за секс) макар че е красива, тежи и че е сама и то на 27г., просто готова е на всичко, знам и какво ще последва затова и все още не съм взел решение!

6.   Незрял си, човече, това ще ти кажа само... И не е проблемът в жените - тази била такава, онази била онакава... ти какво очакваш, принцеса Лея Органа на крака ли да ти дойде? Такива сме хората - несъвършени. Ти какво си мислиш, че си върха на сладоледа ли? Какво можеш да осигуриш на тези жени - дом, пари, сносен живот, приятен характер ли?
Вгледай се във себе си! Ближи рани колкото ти трябва да ги изближеш до дупка, и чак тогава започвай да се занимаваш с нови връзки. Защото новите с нищо не са ти виновни заради старите ти болки.

А, и още нещо - жена, която се отказала от детето си, по каквито и да е било причини, не е читава, колкото и свястна да изглежда на пръв поглед. Утре така ще постъпи и с тебе, без дори да ѝ мигне окото! И даже ще те убеди, че е за твое добро... Защото детето ѝ е нейна кръв, а ти си ѝ никакъв. Достатъчно е само да промени мнението си за тебе, само да "обърне палачинката" и ще изгориш по най-болезнения възможен начин...

7.   Според мен авторе трябва да се видиш с тази жена какво като има дете то е при баща си плюс това вие сега ще се запознаете няма утре да се жените. Това може да е твоята жена вижте се първо а после мисли, виждам, че си наранен от бившата си и от това, че си се нагледал на жени без мозък, но тази може да е различна и да е твоята. Просто наплашил си се доста, но има и свястни жени дай шанс да ги срешнеш и опознаваш.
Искаш истинска, вярна и стоиностна просто не търси да е хубава. Не гледай някой гледай това, че има много щастливи двойки, който не си изневеряват и се обичат истински. Търси истинската може и да целунеш малко повече ''жаби'' преди да срешнеш ''принцесата'', но пък ще си е струвало когато я срешнеш. Както ти казаха не гледай с дете, без дете, разведена и т. н. гледай характера другото няма значение.

8.   Ти луд ли си? ! Веднага се оттървавай от тая мърла дето си е натирила детето мъжът и да го гледа. Има двойки, които карат жената да проституира запознава се случайно с някой кретен от Фейсбук, докато не го накара да и препише нещо промоцията тече после спира да му пуска и нещастника се осъзнава, когато разбира, че бившия никога не е бил бивш, а постоянно си я чука, когато се виждат уж за детето. Може да те застраховат и да те убият в по -лошия вариант, ще ти резна спирачките и никой няма да разбере. Не се занимавай в глупости. Ако все пак си се решил, задължително нейни голи снимки и направи как ти духа и други пикантерии, за да има с какво да я изнудваш, когато си покаже истинското лице и почнете да се съдите или да те притиска.