Кого да избера?
Здравейте! .. На 26 съм и вече ми е време за женене и деца, но трябва да реша с какъв човек. Сега имам възможност да избирам. Не ги лъжа, и двамата знаят, че трябва да избера. Познавам ги от горе-долу едно и също време. Харесвам и двамата, но те са страшно различни, ужасяващо чак.. Единият..

Той е такъв тип мъж, за който винаги съм мислела, че ще се омъжа. (забравих да кажа, че живея в Лондон и и двамата са англичани, но това не е проблем, не ме интересува особено къде ще живея, и тук имам приятели) Та.. той е красив, нежен, когато трябва груб, но не прекалено, мил, грижовен, говори се особено лесно с него, страхотен.. Сега учи (на 24 е, което също не е проблем), работи като барман, за да може да си плаща.

Другият.. пълна противоположност. Той е на 29, вече завършил, и той е страшно мил, и грижовен, и прекрасен, но е различен, това не може да се обясни. В същото време е гадняр и когато се скараме само с няколко думи може да ме разплаче... Но ето и най-големия контраст. Той е страшно богат. Нямате си на представа какви трезори със злато има. Много е богат. Ходи много често на командировки, най-често в Азия. След месец ще ходи в Дубай (но не по работа) и ме кара да отида с него. Показа ми хотела, където ще ходи (има снимки от там, ходил е по работа) .. хора, аз имах чувството, че съм в рая, никога не съм виждала такова нещо. Все едно си в палат, не мога да ви го опиша, невероятно красиво, и невероятно скъпо!

Та питам ви .. кой да избера. И двамата ми харесват, не си мислете, че ще тръгна с единия без да ми симпатизира дори, само защото е фрашкан с пари. Но честно казано, ако и двамата разполагаха с еднакви финанси бих избрала първия. Харесвам и другия, но този бих избрала. Но първия няма да може да ми осигури тази сигурност, а аз не искам да работя две работи, защото не можем да се издържаме. Сега клоня към втория и се чувствам малко гузна, че го предпочитам, заради парите, ноо не знам.. вие кого бихте избрали!?

Коментари

1.   Не разбрах,искаш съвет или търсиш сайт,в които да се похвалиш??? :D :D

Не знам какво очакваш от едно момче,което още учи.Едва ли му е до брак.А онзи богатия ...хммм ... Както го описваш,смятай колко ще е само твой!

П.П. За 'женене' едва ли ти е време,но пък за омъжване може и да ти е ... :d

2.   Бих заложила на парите в случая.

3.   Ще ти кажа каква ще бъде развръзката според мен :
Ще избереш парите ... след 1 година ... най-много толко ти давам въпростният господин ще те замени с друга .. не заради нещо друго, а просто защото може да си го позволи .... Ти ще се върнеш да молиш барманчето за малко внимание, но се съмнявам, че ще го получиш.

П.С дано не разчиташ грешно сигналите им ... Вторият не ти е обещавал брак и семейство, а развлечение в Дубай :)
Успех ти желая

5.   Този, когото обичам и с когото бих искала д апрекарам живота си. Парите не са всичко, по дяволите. Заради тези пари аз сега трябва да се разделя с моята полоинка за цели 6 месеца. И заради какво?! Едни пари просто. Не, че няма възможности, но му се иска още малко да се подсигури, в което няма лошо. Но аз ще трябва да се измъчвам толкова много време. Липсата му ще ме съсипе.
Та .., мило момиче според избери първия. Този с многото пари .., ами той ще ти омръзне. Ще ти омръзне всичко това, вечно няма да си е в къщи. Той ще те обсипва с бижута за да "заплати" липсата. Сама ще отглеждаш децата ви и най-малкото да стигнете до развод (според мен).

6.   №1 Абсолютно си прав/а!

7.   Какво питаш простите българи девойче? Те не знаят, че западняците са възпитани от деца, да уважават жените като принцеси. Нормално е по-богатия да е по-рязък. Все пак ти си една българка от Балканите и ако се съгласи на брак за теб ще бъде върхът. Парите не-са най-важното нещо ,но те решават 90% от брачните проблеми%

8.   Хора, мисля че много филми гледате. Богатите били ужасни хора, само лъжели и изневерявали. Признайте си, много малко са мъжете, които не изневеряват. Колкото и гадно да звучи, богатият ще ти осигури по-добър начин на живот. Да, ще те лъже, от сега ти го казвам, но ще живееш добре, пък и кой мъж не му се е случвало да лъже жена си.

Не познавам двете момчета и не мога да кажа много. Ти ги познаваш по-добре от нас. Аз съм много амбициозна по принцип и жени, който се омъжват за богати само заради парите, никак не ги харесвам. Те са зависими от мъжете си, гледат да не се разделят, защото остават на улицата.

Внимавай да не станеш една от тях, защото е ужасно.