Влюбих се в мъжа на собствената си сестра!
Здравейте на всички. Съвсем случайно попаднах на този сайт. По принцип не си подам по подобен тип сайтове , но в момента имам нужда от съвет , а няма с кои да споделя. Може би повечето от вас ще ме критикуват , но и аз самата не се гордея с постъпките си. Аз съм на 19 години от София тази година завърших училище. Проблемът ми е следния. Влюбена съм в най - неподходящия мъж на този свят. Той е на 26 год и съм убедена че и той не е безразличен към мен. Много от вас сигурно ще попитат защо е най - неподходящия. Еми защото е женен и не за коя да е друга , а за собствената ми сестра. Женени са от 3 год и половина, иначе от 9 са заедно. Нека да спомена че тъй като родителите ни са в Испания от дълги години, аз живея при тях. Двамата в момента преживяват много тежък период ( не само те но и цялото семейство. Преди 6 месеца сестра ми роди момиценце. За съжаление се роди в 8 мия месец и живя едва 35 дни. Това съсипа всички ни но най - вече сестра ми.

За мен съпругът на сестра ми винаги е бил само по-голям батко, който ме е прикривал от време на време. Така беще до преди 2 години. По това време кака беше студентка във Варна (задочно). Наложи и се да замине за 1 седмица за да си вземе изпитите. Ние с него останахме сами вкъщи. Първите 3 дни почти не се засичахме вкъщи. Когато ставах за училище той вече беше излязал за работа а когато се прибирах той вече си беше легнал.

Но на 4 ден беше по-различно. Вечерта аз се прибрах по-рано от обикновено и двамата седнахме да гледаме телевизия. Тогава той започна да ме разпитва за приятеля ми (тогава ходех с едно момче почти година). Изненадващо за мен той ме попита дали съм спала с него аз му отговорих да. И така мина тази вечер. На другата вечер аз излезнах на дикотека с приятеля ми. Но още в началото с него се скарахме (тогава и се разделихме) и той си тръгна. Аз останах с едни приятелки и " малко " прекалих с алкохола. Една от приятелките ми се обади на " БАТКО МИ " да дойде да ме прибере. На път към вкъщи той ме попита защо съм се напила и аз му разказах всичко. Като се прибрахме той ме сложи да си легна. Но на мен ми стана нещо и му се нахвърлих. Той отначало се дърпна , но после започна да отвръща на целувките ми. Правихме най-невероятния секс. За първи път изпитах оргазъм. Той беше толкова нежен.

Докато сестра ми я нямаше го правехме всеки ден. В продължение на година и половина го правехме всеки път когато имахме възможност. Когато сестра ми роди, аз осъзнах че предавам човека, който винаги ме е подкрепял. Както се казва съвестта започна да ме гризе и аз започнах да го избягвам. Стараех се да не оставам сама с него вкъщи. Той започна да ми праща есемеси че му липсвам, че ме желае че ще полудее без мен, че не понася мисълта че ни дели една стена и т.н. Имах чувството че ще полудея. От една страна го обичах от друга не можех да продължавам да предавам сестра си. След като почина племеника ми, той престана да ми праща есемеси. Малко след погребението на детето двамата останахме сами в хола и той ми каза, че страшно много държи на мен и не иска да ме загуби но сега е разбрал какво означава сестра ми за него. Това беше края между нас.

Знам че така е най - правилно, но не мога да спра да го обичам. Постоянно мисля за него. Като го видя цялата настръхвам. Опитвам се да го избягвам но е невъзможно все пак ние живеем заедно. Сестра ми постоянно ми говори колко много се е променил той към нея. Колко нежен е станал, колко внимание и обръща и т.н. Нямате си и на представа как ме измъчват тези неини разкази. Опитвам се да го забравя да излизам с други но не се получава.

Моля ви дайте ми съвет какво да правя.

Коментари

1.   Е тоя твой разказ ме разтресе! Ситуацията е сложна, но според мен понеже вече си завършила се изнеси на квартира... започни да работиш и така... ако сестра ти пък те попита защо се изнасяш можеш да измислиш хиляди причини дори според мен най-добрия вариант ще е ако започнеш да учиш висше образование извън София. Надявам се нещата при теб да се оправят! Ако искаш да ми отговориш по някакъв начин пиши ми на [censored]

2.   това е страшно долна постъпка от твоя страна.Ако бях на мястото на сестра ти нямаше никога да ти простя ама никога.Моли се тя да не разбере за тази твоя "тайничка ".Тебе май те е грижа повече за това дали твоя мъж те иска още отколкото колко си наранила сестра си.Честно стана ми толкова жалка,че направо ми иде да те хвърля в кофата за боклук.Не си някое лапе да правиш такива простотии ама явно нямаш акъл.Разбирам ако беше някоя твоя приятелка.....ама СЕСТРА ТИ!?!Ти си един БОКЛУК!И ТИ и ТОЙ!

3.   аха... проста разгонена женка. и да прецакаш не друг, ми човека на чиито гръб живееш! няма да те псувам и прочие, щот и за тва си недостойна. плюнка!

4.   ХЕЙ мила всяка жаба да си знае гьола....постъпката ти е много долна .според мен защото прекарваш по голяма част от времето си до него затова си мислиш че го обичаш това по между ви не е любов .тъй като го правите скришно ви е хубаво ако се наложи да не се криете ще разберете че не се обичате .НАПРАЗНО НАРАНЯВАТЕ ХОРАТА ОКОЛО ВАС .Страх ме е да го изрека но смятам че господ го е наказал за да може да се осъзнае какво прави........събери си парцалките и се махай от там .....намери любовта си другаде

5.   ПОСТАВИ СЕ ЗА МИГ НА НЕЙНО МЯСТО , ПОСТАВИ СЕ КАКВО Е ПРЕЖИВЯЛА СЕСТРА ТИ , ПРЕДСТАВИ СИ ЧЕ ТОВА СИ ТИ ,,,, ТИ СИ ЕДНА МАЛКА ЛИГЛА , ПО ДОБРЕ СИ ОПРАВИ ЖИВОТА И СЕ НАДЯВАЙ СЕСТРА ТИ ДА НЕ ПРИЛИЧА НА ТЕБ !!! А ЕДИН ДЕН АКО РАЗБЕРЕ ДА ИМА СИЛИ ДА ТИ ПРОСТИ !!!

6.   Всеки човек понякога греши... Ти също не си постъпила добре, но аз не съм тази, която трябва да те упреква, а и доколкото разбрах сега съжаляваш за стореното... Мисля, че ще бъде най-добре, ако излезеш на квартира, така ще ти е по-лесно да го забравиш... Опитай се да намериш друг човек, който да те обича и да обичаш, сигурна съм, че ще го срещнеш! Не се измъчвай повече за това, което си направила, гледай напред и забрави случилото се.

7.   били сте две невъздържани същества-той-превъзбуден а ти-пияна...първия път добре но в последствие защо?не съм сигурен че си лудо влюбена-просто ти е по-лесно и още по-удобно.изкривила си си мирогледа и е най-добре да се огледаш на вън-извън дома ви-в него ще съсипеш един човек който не го заслужава(сестра ти)макар че може би се оказва че май ти си върнала живеца в техния брак след сполетялата ги скръб.

8.   Ти си един долен боклук , как си могла, акъл нямаш ли? Малка неблагодарна глезла, направо се чудя как могат да съществуват хора като тебе , сега си сърбай попарата и не се опитвай да търсиш съчуствие от хората, не заслужаваш нищо , да си мислила навреме!

9.   Абе едно нещо само не мога да повярвам-детенцето на сестра ти е било на ръба на живота и смъртта и тя е страдала и е била притеснена, а ти през това време си си попълвала дупките с мъжа и. Демек ти си утешавала него,а сестра ти кой е утешил. Не мога да повярвам че има такива долни боклуци като теб, сигурно това е измислена история. Никой не може да бъде толкова долен. Ти не си боклук-ти си бактерията която се храни с боклука. Един съвет от мен-махни се от живота на сестра ти и се моли на Бог тя да не разбере никога,защото това ще я обезвери към всички хора. Щом най-близкият и човек и е забил нож в гърба,то какво остава за другите.

10.   незнам какво точно да ти кажа, но да знаеш че не си единствена на този свят с такъв проблем има ги много, аз не съм била в такова положение и всъщност колкото и да ти говоря незнам какво е,но хубавото е че ти си го оставила, сега е време да потърсиш друг,знам че е трудно но поне се опитай! УСПЕХ!!!

11.   направо сам потресена...аз лично знам за един такав случаи...позната ми е ситуацията но в случая и голямата сестра разбра...това според мен е наи долното нещо което може да се случи...та тя ти е сестра как може да и го причиниш??? замисли се малко...постави се на нейно място...в случая важи приказката КОЙТО ИМА БЪЛДЪЗА ЕБЕ 2 ГЪЗА...не забравяите и мъжа в случая и той е за бои...

12.   Моли се Бог да ти прости. Направо съм потресена, как може да има такива хора като тебе.

13.   Леле мале, това направо ме разтресе нацяло. Слушала сам какво ли не, но такова нещо чак НЕ...

Аз няма да те сьда като другите, макар че повечето са прави. Най-добре ще е да напуснеш дома им и да се махнеш, защото останеш ли чувствата ти никога няма да истинат. Сестра ти е преживяла достатъчно много, а от това вече може и да умре.. И дано ти прости.. Моли се поне затова..........

14.   Да не ти пука какво ти пишат тия "моралисти"! Много им здраве! Има и други такива случаи, а ти си силна и си го споделила. Иди в друг град. Далече и ще се отърсиш от тревогите ти!

Станало, случило се! Какво, да не си го убила я!

15.   Най-добре се изнеси от тяx : ))))

18.   Аз като цяло съм доста потресена от тази история,и ще се опитам да не те съдя, защото неискам това! Но ще ти кажа че е адски неприятно това което си направила,защото аз съм от страната на сестра ти, имам сестра на която не и върви с мъжете, и виждам как всеки път се опитва да сравнява всеки мъж със съпруга ми,което е адски неприятно, защото ми се налага да се правя на сляпа, но е ужасно свива се всичко в мен на топка, а камо ли да разбера нещо такова, никога не бих простила, защото според мен прошката идва от вътре, и тя трябва да започне от самата теб, ако смяташ че ти самата можеш да простиш на себе си, за стореното, то значи че и другите можеби биха го направили!! Замисли се!!!!! Можеш ли на себе си да простиш, трябва да обичаш себе си, но възможно ли е да е така, имаш ли вътрешен мир?????Възможно ли е всичко това да се случи, докато си все още там??????? !!!!!.......

19.   интересно ми е какво се е случило минали са 7 години от както историята е пусната надявам се авторката да отговори. Не искам да те обиждам няма да го правя възмутена съм факт е потресана съм не само от теб мила ами от мъжете които смятат това за нормално да си лягат зад гърба на гаджето си или съпругата си не с кого да е ами с някоя от нейната ро. Надявам се само да не си направила грешката да повтаряш същата песе на нов глас наистина интересно ми е какво става ти ка кси сестра ти както и мвъжът и? Още ли са заедно? Тя разбрала ли е за това което се е случило и така?

20.   Хей, миличка ! Знам, че твоята история е много стара, но искам да се изкажа и аз.. ей така просто :)) Преди да се нахвърляте върху момичето се замислете през какви неща е преминала тя. Та тя трябва да се откажи от любовта заради щастието на сестра си. Това никак не е лесно.. никак. И аз съм попадала в подобна ситуация и е ужасно ! Ако и двамата се обичате силно намерете начин да го кажете на сестра ти. (лично мое мнение) Ако пък не искаш просто се изнеси на квартира извън града дори и си заживей сама :в