Искам да стана мюсюлманин
Здравейте, аз съм момче на 18 години. Преди известно време се запознах с едно момиче мюсюлманка. Стечение на времето се влюбихме и искам да прекарам остатъка от живота си с нея. Естествено, за да стане това възможно, аз трябва да приема нейната религия. Мисля че съм готов на една такава стъпка, но на много места чета и недоумявам лошото отношение към Исляма и хората, които се решават да го приемат. Защо е така?

Послепис: Моля само за мнения на здраво мислещи и разумни хора!
Благодаря :]

Коментари

51-100 от 146

57.   до номер 49,
ти мен не съжелявай никой нищо не може да ме накара да направя.. всичко става със силата на добрата воля.. и тия философски изказвания може да си ги спетиш, защото от толкова много глупости на едно мястп, си позволих да прочета написаното само до средата.. иии си мисля, че ти имаш нужда малко да почетеш. прави разлика между цигани и мюсюлмани.
авторе-> Успех! ! :)

58.   А ти имаш нужда да се научиш да пишеш! Не мислиш ли, че си доста неграмотен?:) И едва ли разбираш българския език, за да ти обяснявам, първо трябва да изкараш един граматически курс и тогава започни да пишеш. Сега разбирам защо сте тръгнали да ставате мюсюлмани, защото искате, като по-голямата част от тях да си останете неграмотни!

60.   Да-а! Появиха се и проповедиците. Имамът от пост № 52 започна да се бори за душата на заблуденото агънце и да го пиобщава към своето стадо. Добре, че сайта е анонимен, та горкия автор да не разбере, че зад нежните слова, достойни за устата на женското милосърдие, е скрит дърт пергишин с рунтава брада и смъкнати до коленете потури, комуто плащат дебело, за да хваща в мрежите си колкото може повече балъци. Стратегията на моркова и сопата ще я усетиш, когато сопата ти се впие в телесата, а до тогава, вместо с ума си, мисли със задника си и се подвеждай по "милите" думи. Нали си чувал за онези хищници в природата, които чрез мимикрия привличат жертвите си, а успеят ли да ги докопат -Амм-м! Мляс, мляс и... Готовооо! Хищника е вече сит, а жертвата я няма и никой няма да разбере, че не трябва да се приближава до шареното цвете.
Ха, честита нова вяра!

61.   Коранът бил един. А да си чувал за сунитите и шиитите? Нали всички са мюсюлмани, защо се колят и стрелят едни други? Всичко е политика, млади човече, не се връзвай нито на сладкодумните ходжи, нито на затлъстелите попове. Остани си с тази религия, с която си сега, защото това ти е корена. Най-малкото религия не се сменя заради жена.

62.   Ном. 60 - бих се радвала ако имам възможността да съм била в ролята на проповедник, само че аз съм жена на 33год. препатила и видяла много повече отколкото съзнаието ти може да допусне и въпреки атаките ти не бих искала да те засегна. Само отново ще кажа МИР НА ВСИЧКИ ВИ

64.   Аз няма да ти давам съвет какво да правиш и дали да си сменяш религията. Ще ти кажа само да си смениш долното село, от което идваш и да ги оставиш да си изядат краката от тъпотия.

65.   Същност като се замисля - давай хващай корана. Като ти чета глупостите явно си представителна извадка на долното село. Най-добре ще е корана за теб. Като е гарга да е рошава :Д

66.   Напълно подкрепям ec363209ae Просто по-добре подбрани думи няма за теб. Вярата е по-висша от любовта. Защо не я накараш тя да се откаже от мюсюлманството? Защото си поредния глупак.

67.   В общи линии и аз мисля като 64.
Относно религиите - Бог е един за всички. Останалото наистина е тъпотия.
Моят съвет, ако търсиш такъв... е както казва 64 - събери се с момичето, и теглете една /образно казано/ на всички формални религии, родители, фатаници и догматици, които ги поддържат, живейте независимо и самостоятелно, в мир и разбирателство, и това е.
Тук някъде срещнах коментар на човек от родопите, който казва, че там църквата е до джамията, няма етнически, верски или други такива противоречия, празнуват заедно коледата и байряма... адмирации, и аз съм чувала същото от моите родители.
Авторе, ти си млад човек, мисли малко по-съвременно, моля те, не разсъждавай като дядо си.

68.   смени си религията само ако ти харесва като идея. аз съм жена и го направих защото ми допада исляма

69.   Преди всичко искам да ти кажа едно - слушай сърцето си. А не тези тъпи коментари на хората ( по - горе в блога). Ако това искаш давай, а и щом си чел за исляма, знам и от личен опит, че това е най - добрата религия в днешно време, от гледна точка на семейство, щастие, социални взаимоотношения. Просто цялата представа за Исляма и за мюсюлманите е преобърнати. По медиите, по американските най - вече насаждат какви ли не лъжи за тези хора ( че са луди, че незнам какво си). Това не е така. Като си чел за исляма сигурно вече знаеш, че всеки човек се ражда мюсюлманин ( незнам как, но наистина е вярно), но неговите родители още като малък го насърчават към други религии. Ето сега е твоя момент да решиш, ако си получил знака от Аллах, само можеш да му благодариш и да продължиш нататък.
Да ти разкажа за мен, ако нямаш ништо напротив (просто защото знам какво е да си мюсюлманин). Аз съм християнин, (само за заради моето семейство), но няколко пъти съм ставал мюсюлманин. А няколко пъти, това значи че още след първия път когато съм казал Шахада, си оставам мюсюлманин за цял живот. И винаги, когато съм се връщал към християнството ( с някакви си там молитви за прошка), винаги съм бил нещастен, нещастен от незнание за бъдещето, за приятели, много отирцателни емоции. за какво ще ми се случи и т. н. ( въпреки че съм оптимист и все пак имам често такива мисли), а и просто сърцето не ми е щастливо като съм християнин.
Просто една молитва (намаз/салят), просто беше най- невероятното ми преживяване. Посто (както си чел) Аллах е пътят, той ти дава всичко, което ти поискаш. Ако искаш си свали има един филм ( Дъ Сикрет, от замунда) за силата на човешкия мозък, че всичко можеш да имаш от Вселената. Всеки нарича Вселената, в отделните религии с различни имена. Всеки намира своя път.
Но ние християните, специално ние източно православните, не се молим почти вече на Бог. А още незнам кой е Бог (в християнстото) дали Исус Христос, дали баща му Бог, просто тази троица е разногласие според това тя да е монотеистична религия.
Докато в Исляма има само един единствен въховен Бог - Аллах. Той е Вселената. И всеки мюсюлманин му се момли 5 пъти на ден (задължително), но и през целия ден, ако искат отправят безброй незадължителни молитви, в които няма правила. Искаш това, което желаеш.
Аз повече никога, няма да спра с Исляма. Всъщност и сега да си мисля че съм християнин, си съм мюсюлманин.
И ще послушам сърцето си, ще кажа отново Шахада и ще си съм по правия път, по пътия на тези, кото Аллах е дарил с благодат, а не на ЗАБЛУДЕНИТЕ тези, над които тегне прокоба(прокобата от това че сърцето и разума им са заблудени).
А и си намерил вече любовта, тя също е мюсюлманка. Това е бил твоя знак, да срещнеш това момиче, за да стъпиш в Исляма.
ТОВА Е ОТ МЕН. ЧУЙ СЪРЦЕТО СИ, ОТКРИЙ ТАЗИ НЕВЕРОЯТНА ВЪЗМОЖНОСТ ДА БЪДЕШ МЮСЮЛМАНИН.

70.   заради любов не си заслужава само ако се чувстваш добре с исляма има смисъл. какво ако се разделиш със това момиче пак ще станеш християнин ли.

71.   Няма какво да се мислиш. Щом обичаш това момиче направи тази крача която тя желае и вечено ще те обича. Ще се почувстваш свободен и пречистен. Исляма е религяи на истината. Затова мюсюлманите се овеличават постоянно и в Европа. Това е религията на бъдещето. Бъди модерен и се заинтересувай от исляма. Аз също бях християнин и заради жена си смених религията. Не си сам. Успех и да сте живи и здрави братя и сестри!

72.   Слушай малкия. Знаеш ли колко жени ще обичаш още? Най-малко 5-6. Тогава пак ли ще сменяш религия? Отвратен съм, но не от теб. Отвратен съм от такива като №52. Има подобни изказвания в същия дух и от автора"Станах мюсюлманка". Какво №52 и аз ли не мога да пиша правилно? Не сипознал. Не обърквай детето с брътвежите си. Подобно нещо е написано и в изповедта на другата авторка-спомената по горе. Проклет да си че се мъчиш да оправдаваш пубертеско разсъждение на едно объркано дете. Ти един човек ли си или сте цяла вербуваща организация-славещи мюсюлманството. Не се месете в сайтове където се пише на кирилица!

73.   Но ние християните, специално ние източно православните, не се молим почти вече на Бог. А още незнам кой е Бог (в християнстото) дали Исус Христос, дали баща му Бог, просто тази троица е разногласие според това тя да е монотеистична религия.
Докато в Исляма има само един единствен въховен Бог - Аллах. Той е Вселената. И всеки мюсюлманин му се момли 5 пъти на ден (задължително), но и през целия ден, ако искат отправят безброй незадължителни молитви, в които няма правила. Искаш това, което желаеш.

75.   Заставам изщяло зад мнението на №72. не мога да повярвам, че някой изказвания са от българи. Защо нямаме твърдостта и самоуважението на другите наций?? !

76.   всеки има право да изповядва религията която иска. значи има англичани, германци, французи мюсюлмани. ама българи не може да има. до кога ще сме толкова тесногръда нация

77.   Няма по хубаво от това да станеш мюсюлманин. Всеки трябва да отвори сърцето си към Бог.

78.   „Исляма е религяи на истината“ - това някаква шега ли е?
освен религията на омразата и женомразието, на отричането на прошката... не, мерси. Толерантна съм към всякаква религия, само не към тази доктрина на омразата.
И да - след като спряхте да режите главите на българите, няма да има нови „правоверни„, кой е луд да приема тази гадория за своя религия, начин на живот и философия? Опазил ни Бог!

79.   Приятел, ето ти няколко линка, които щети ги напиша по-надоло, нека АЛЛАХ да ти покаже правият път, имам само едно предложение кам теб. НЕ ВЯРВАЙ НА ХОРАТА ПО МЕДИИТЕ, както и по интернета. АЛЛАХ ДА ТЕ НАПЪТИ !

линкове: http://www.way-to-allah.com/bul/islam/was_ist_islam_bul.htm , http://www.way-to-allah.com/bul/islam.html , ето ти и линк към видеото на шейх Юсуф Истис, който преди 19 години приема исляма, пък преди това е бил ПОП ! http://www.way-to-allah.com/bul/journey/yusuf_estes_bul.html

81.   Ислямът е естествен наследник на християнството. Мюсюлманите вярват в нашите пророци - Абрахам, Мойсей, Иисус, вярват в Съдния ден и в единствения Бог. В сура ал-Бакара се забранява на мюсюлманските мъже И жени да се женят за политеистични жени и мъже. Християните не са политеистични, ерго мюсюлманка МОЖЕ да се омъжи за мюсюлманин, защото само Коранът е идеален и съвършен според тях кодекс на поведение, а там не се забранява на жена да вземе мъж християнин. Като няма изрична забрана з анещо, то е позволено в тази религия.
Единствената тежест на забраната е социалното неодобрение - обичаят от векове насам е да се гледа религията на мъжа, защото навремето преди еманципацията мъжете са владяли реда вкъщи. Така или иначе, любовта побеждава всичко. А ако повярваш, машалла и честито! Чудесно е хората да се обръщат към религиите, проповядващи добро ( а ислямът за тези, които нямат понятие от него да кажа - е ДОБРОНАМЕРЕНА БЛАГОРОДНА РЕЛИГИЯ, ПРОПОВЯДВАЩА СЪЩИТЕ ЦЕННОСТИ КАТО ХРИСТИЯНСТВОТО). Аз съм християнка, прочела Библията и Корана няколко пъти, можете да ми се доверите на преценката ;)

82.   81, на теория и комунизмът щеше да спаси света от всичко зло, но какво стана на практика?
Да говориш за еманципания сред мюсюлманките и как могли да се женят за християни е гротескно.
В интернет има клип на убийство на момиче с камъни, просто защото е искало да се омъжи за момче от съседното село - също мюсюлман, но от друга посока на рази религия. Нямам думи.
Една „ добронамерена и благородна“ религия възпитава в прошка, в любов. В курана я няма нито веднъж думата „прошка“, дава се право на мъжът да бие жената, изобщо жената е нищо /докато при нас Дева Мария е изключително важна/. Ако е наследник ислямството изобщо на някаква религия, това ще само на юдейзмът, но опазил ни Бог от такъв наследник. При юдейте жената е човек, при „наследниците“ жената е животно.
Не се доверявам на преценката на никои, колкото и да ми е чел курана. Доверявам се на реалността - виждам всеки ден как живеят и КАКВИ са „наследниците“ на християнството - не, мерси!
Който вярва във фалшиви пророци, не може да ми бъде „наследник“, който вярва в шариати, в религиозни войни и 100 девственици в рая като се взриви на някой площад... и забулва жена си от глава - до пети, не може да е наследник на Христа. За 81 мога да кажа, че не е християнка, а просто еретичка. Има разлика.

83.   82 и в Библията пише много неща но никои не ги спазва но това не прави Християнството лоша религия. за разлика от християнството исляма има точно определени правила и съответно всеки е запознат със наказанията които идват ако не се спазват предписанията на Курана, тъи че си е личен избор на всеки да рискува. колкото до съдържанието на Курана и Библията наистина трябва да се прочетат и бвете книги за да се видят приликите. и за сведение повечето мюсюлмани са запознати добре и с двете за разлика от много християни които не са чели Библията та камоли Курана. така могат да те затапят на тема Библия че да се зачудиш кои е християнина

84.   Кажи го това на съседката ми Айше, която се е подпалила през 85-та, за да не я забулят...
Мюсюлманите НИКОГА няма да прочетат Библията, това е грях за тях.
Запознати били - те често не могат да четат, слушат, какво им изпее там имамът и толкова. „вярвали“ - вярват в разни глупсти, магии, многоженство...
Изобщо- да си правят каквото искат, не ме засягат, докато не застрашават моя начин на живот и моята страна. В момента, в който се взривят на Пловдивската гара или във вагон „Майка и дете“... държавата им показа, че реагира. Когато проповядват шариат и религиозни войни - затвор, когато бият и мъчат жени - затвор, екстрадация.
Ако не бяхме демократична страна, отдавна да сме ги изгонили. Ако Европа не беше демократична и ХРИСТИЯНСКА, отдавна да ги е изгонила.
Да бъдат благодарни, че не сме мюсюлмани - защото те думата толерантност не знаят - палят църкви, изгонили са от Истамбул всички християни, забраняват езици, книги, свобода на словото и вероизповеданието!!!
Ужасна религия!

85.   Aз съм 81 :)
1. Забулването не се прави насила, избор е. Коранът не задължава забрадка. Това, че има тесногръди хоа колкото си щеш е световноизвестен факт. Тесногръд и неук мюсюлманин е опасно и неприятно нещо, признавам. А, да. То това не се ли отнася до всички религиозни групи, извинете?

2. Религиозни войни има, но те се водят за пари.

3. В Корана думата "прошка" присъства многократно. Книгата започва с характеристиката на Бог, кото е милостив и милосърден.

4. Проблемът на мюсюлманските държави съвсем не е в религията, а в Шариата - закони писани от хора, които наподобяват средновековното европейско религиозно право, което не им отстъпва по ужасяващи наказания и несправедливости. Все пак Шариатът е законодателство във все по-малко днес страни като Саудитска Арабия, Иран, Ирак и Афганистан. Това нали се сещате,че са държави,които цяла Азия и Европа смятат за назадничави.

To и християнството е мн хрисимо, ама Кръстоносните походи не са по-малко кръвожадни, нито Хитлер, обявил се за пречист християнин, нито пък САЩ, дето няма реч на политик от селски кмет до президент, в която да не се споменава молитва или поне името Божие.

5. Истински мюсюлмани в България, които са чели Писанията и ги разбират аз не познавам да си кажа често. То благодарение на комунизма самите християни не познаваме ни Писанието ни канона, ама карай. Който търси, чете и намира познание. То рядко изпада от spodeli. net, ма пък знаеш ли :)

А и между другото, не ви ли омръзна да се поддавате на пропаганда? Сред българите все разкол на етническа и религиозна почва ли трябва да се сее? Нима е необходимо д аима новини на турски език, щом официалният език на Р. България е български, а турците са съвсем малко, както се оказа от преброяването. ДСП на какво основание съществува като е противоконституционна? Идеята е да се дразни християнското население и да му се припомня постоянно за миналото.

А Т. нар. "турци" да се чувстват отделени от социума, за д аможе да гласуват за Доган отново и отново.. След като в Конституцията е прокламирано право на свободно вероизповедание, какъв е проблемът, че някой е католик, друг будист, трети мюсюлманин? Важното е, че всички сме граждани на тая република (Бог да й е на помощ) и трябва да я уважаваме, да работим за нея като един сплотен социум. Който не си плаща данъците и упражнява насилие - за него затвор ( а не да го върнат в циганската махла, за да гласува отново срещу 2 кебапчета).

Но разбира се, нека се поддаваме на тази пропаганда за разделяне на наелението. Това е пътят напред и нагоре. Или май беше назад и надолу.. Наша си работа ;)

86.   Ох, съвсем се унесох (еретичката съм пак) и забравих да уточня нещо на г-н/г-жа 82 относно равото на мъжа да бие жена си. Във въпросната сура Ал-Нис процесът е следният. Ако жената се разпусне (спре да ти обръща внимание) първо й подари подарък, ако не ти обърне внимание спри да спиш с нея, докато не разрешите проблема и ако това не помогне я удари. Думата удари, която се ползва в Корана я нямаме на български, за да ви я преведа - означава леко тупване, което не променя цвета на кожата.

Това т.нар. право на мъжа да бие жена си е ограничение всъщност, защото 7ми век, както и сега мъжете като бият жените си ич не си поплюват ( бившият ми съпруг християнин парекселанс, постещ не си спестяваше юмруците). Идеята е ако решиш да удариш жена си да е толкова леко като докосване на копринена кърпа. Не ти е позволено да я насилваш за нищо (и то изрично). Дори да харчи безразсъдно, ти тр да й говориш мили думи и да се държиш добре с нея.
Завършила съм арабистика и затова се впускам в обяснения.

87.   Не е грях да четат Библията, но както и да е с изказването си показваш, че има много фанатизирани и зле информирани християни

88.   Колко сте смешни от страни. кОран се казва не куран
С какво мюсюлманите застрашават начина ти на живот 84 ?
По времето на комунизма се взривили, жалко за пострадалите, но защо са се взривили точно заради комунистите, който са забранявали "езици, книги, свобода на словото и вероизповеданието" смениха им важните за тях имена.

Имах съученик с турско име смениха му го, наказваха в училище нас българчетата ако го наричаме както сме свикнали с турското му име, как Хасан да го наречеш Христо като седиш от 6 години на един чин с него, как да му кажеш по време на мача Ицо подай, шамаросвали са ме учителите заради името му, но пак не можех да му кажа Христо.

89.   На много хора просто не им утърва да видят истината и да получат вярна информация. много източници има и всичко може да се научи ако човек има желание. далеч са нещата от това което се показва по телевизията. мюсюлманина първо увайава жената като майка, и това е написано в Корана. не само че не съветва мъжете да посягат физически на жените си но и казва че наи добър из между мъжете е този които се държи добре със жена си. забраждането както и по горе беше казано е въпрос на личен избор и все повече мюсюлманки го правят. това че някои са чели недочели и разбрали недоразбрали или тъи им утърва си е отделен въпрос. във всяка религия има изкривяване на написаното от хора които не са достатъчно информирани. в никакъв случаи обаче те не са 100% и не са пример.

90.   89, информация има доста - и комунизмът щеше да направи хората равни, да даде хляб на всички, а едва не ни умори от глад /в Северна Корея мори от глад/.
И национал-социализмът щеше да направи господстваща бялата раса, да даде хляб и работа на хората, ама какво стана?
Всяка доктрина си има теории, глупости, уж на теория е добра и човечна, но какво става НА ПРАКТИКА?
Жената в мюсюлманските държави е жертва на
- обрязване на срамни устни, клитор, макар, че 1/3 от тези жени умират при раждане
-на забулване от глава до пети
-на дискреминация - няма право да кара кола, да ходи без забрадка, да живее изобщо нормално, да има достъп до образование, ДА ГЛАСУВА
-бива изнасилвана в семейството си, бива омъжвана НАСИЛСТВЕНО - на 12 г. например и когато 13-годишният жених не може да изпълни съпружеските си задължения, бива заместен от... баща си и чичовците си
- бива убивана с камъни, защото уж изневерявала
.... случай в Иран - пред мъжа ? и петте им деца убиват жената на стадиона с камъни, защото била изневерявала, а мъжът реве, че не е вярно

включително има мюсюлмани и у нас, които живея така. Даваха един с 3 жени по телевизора и 1 любовница, смеехме се ние, но не е за смях.

Има много радикални ислямисти у нас и през 80-те е имало и тероризъм, който е провокирал Възродителния процес.

Не уважавам тази религия, намирам я за обществено опасна, за по-опасна от национал-социализмът и комунизмът дори!

91.   85, напълни ми душичката. Подкрепям напълно!

93.   Благодаря, 91 ;) Както манифестират повечето номера тук обаче, пропагандата на комунягите си бичи и работи безотказно. Мразим различния и той ни мрази.
Клитори се обрязват в Африка, драга/драги 90, право на глас и шофьорска книжка нямат женте в Саудитска Арабия (което няма нииищо общо с религията, другите арабски държави намират Саудитска Арабия и Иран за назаднали, по-горе поясних защо - Шариатът действа тамкато закон, те нямат нови закони. А Шариатът и Коранът нямат нищо общо).

И между другото дискреминирани жени тези, които нямат право да се мажат с помада ли визираш? Защото мюсюлманките си се мажат ;) че и с къна!

94.   93. Ти сигурен ли си че шариатът и Корана не са едно и също? Я ми обясни какво означава Шариат, смисъл ти как го разбираш? И после аз ще ти обесня какво всъщност е Шариат! чакам...

96.   http://en.wikipedia.org/wiki/Sharia тук е достатъчно подробно обяснено,какво да хабя мастилце.
Според теб какво всъщност е шариат?

98.   Тъи от 2 седмици жените в Саудитска Арабия имат право да гласуват но все още нямат право да шофират. шариата е религиозно законодателство в исляма.

99.   № 98, значи горките араби имат още съвсем малко време, преди да настане истински ад по пътищата...

101.   96. незнам какво пише там, но Шариат означава законът на АЛЛАХ! И законът на АЛЛАХ го пише в Корана в отделни стихове....

102.   И това не е според мен, а това е истината! ;)

103.   Ех тея мюсюлмани толкова лоши такива убийци така убиват жените си а вече 1400 години все още имат жени как става това. Те сигурно затова раждат по много да има да убиват и да останат тогава остава въпроса как пак след толкова убийстмва на жени имат положителен прираст.

104.   103 май е второто - средно имат по 5-10 деца.
Само българските турци са с нормална раждаемост, но това не е било така преди 50 години. Образовали са се хората, образовали са се жените, свалили са забрадките - и ето, ето, че става.

106.   Не се отказвай от Исус Христос, ако си го опознал! Може би не си много навътре в християнството, може би не си усетил красотата и съвършенството на тази вяра (да, именно вяра, а не религия! Даже бих казала, че е единствената вяра, която ни освобождава от оковите на всички религии! ) Сигурно затова мислиш да станеш мюсюлманин. Да, има Бог във почти всяка религия, но няма СПАСИТЕЛ! Само Христос е пътят, истината и животът! Всяка лъжа е 99% истина и 1 % лъжа, за да можеш да й повярваш... Не забравяй... Аз не бих се доверила на друга религия, понеже чувствам с цялото си същество моята вяра!
Успех!

107.   Исус е един от пророците в исляма тъи че нема да се откаже от него ако приеме исляма

110.   Но Исус не е пророк! Той е Спасител.

111.   Аз не вярвам в исус и там всичките му имена в различните им религии. Нали според църквата бог е милостив и справедлив-аз нито милост, нито справедливост видях през тия 26 години. Не говоря за себе си-помните ли трагедиите на България. Дечицата от индиго, войниците в кербала, децата които се удавиха в Лим, българите които загинаха при пътешествие в Охрид. и безбройните световни трагедии нали бог е милостив защо е позволил това да се случи? Някой има ли отговор, не нали. Бог не съществува

112.   Само когато отвориш сърцето си към вярата и светлините на Аллах озарят пътя ти, само тогава ще усетиш че бог и справедлив и милостив! Направи тази крачка и живота ти ще бъде спокоен и правдив!

113.   110 тои не е Бог. пратеник на Бог е но не е негов син. в Библията пише че е казал че не е Бог и не е правилно да се смята за такъв.

114.   И аз искам да стана мюсюлманка но не знам как се прави, хич не ми пука какво мислят другите, важно е какво мисля аз! Данък обществено мнение не плащам! Влюбена съм лудо е турчин, гордея се с него и бих направила всичко, за да се доближа възможно най близо до сърцето му!

115.   Hе си струва да го правиш за мъж. а пък и тои няма да те уважава ако знае че си приела исляма само за да те хареса повече. направи го ако наистина го искаш

116.   Послушай сърцето си. Нека то да те доведе до правата вяра! Много лесно е да станеш мюсюлманка. Това е крачка която ще отвори един нов свят пред теб - по красив, по-истински, по-жив. Достатъчно е да засвидетелстваш и вречеш във вярност и преданост към Аллах и да повярваш истински и пътя към Исляма ще бъде отворен за теб. Няма да си първата новоприела мюсюлманка, но пък ще е крачка напред в твоя живот. Направи го!

117.   Ооооооооо направо ми гръмна главата от толкова много коментари ама и аз да не остана по назад ще си кажа и моето мнение : Ама направо нямам коментар, мисля че всичко е много точно и ясно написано от интелигентни и разумни хора. Пикаеш срещу вятъра моето момче, когато ти дойде акъла в главата ще си кажеш имаше едни хорица дето вярно ми казваха, ама аз се опъвах като магаре на лед. Ама животеца си е твой, имаш право да го пропиляваш!

51-100 от 146