Защо се получава така?
Млада съм. Студентка. По принцип не ми липсва мъжко внимание, въпреки че съм стеснителна. Имам приятел и го обичам, прекрасно ми е да прекарвам времето си с него. Но има друг- не точно. Той е мой преподавател в университета- млад и чаровен. Понякога да кажем, че е флиртувал с мен- колегите ми все казват, че съм му любимка и определено е пристрастен. Аз не знам дали е така. Но определено сърцето ми спира, когато го видя, главатами се замайва и не спирам да си мисля за него, въпреки че не общуваме. Пак казвам, обичам гаджето си, но не мога да спра да мисля и за него... чувствата към двамата са коренно различни. Някой преживявал ли го е, защо се получава...

Коментари

1.   Само едно ще ти кажа. В 90% от случаите попиваме чувствата на другите хора заради начина, по който те се държат и заради това, което ни втълпяват другите ;)

2.   Защото те е ударил хормона. В днешно време с всичките си контакти е трудно човек да е моногамен. Не го наричай, , любов, , обаче и не допускай да се, , влюбваш, , . Ако знаеш какво искаш и как да го направиш действай. Млада си, граби от живота с пълни шепи защото е кратък.

3.   Рано или късно курвенското в теб ще надделее и ще искаш да си легнеш с него ;)

4.   Как би се почувствала ако гаджето ти изпитва такива емоции към друга жена? Зле нали, тогава не прави това което не искаш да бъде правено на теб. Златно правило.

5.   Ще ти мине. И аз мислех за друг... разделих се с приятеля си за два дни, заминах в друг град. След тези два дни, осъзнах че губя мъж който би дал всичко за мен... за такъв, който с нищо не се доказал за мен. Когато разбрах, че губя любимия си.... измалях.. за щастие той ме прие без въпроси, без упреци... просто искаше да заспива до мен...
От тогава минаха 2г. , другият месец ще се женим. Като се сетя, че бях готова да го оставя... за някой привлекателен... обърнал ми внимание... и не се понасям.
Помисли добре... помисли.. можеш ли да живееш без този човек. После помисли.. другият дали ще бъде отдаден на теб. Не бързай... понякога и ние мислим с долната.

6.   Всичко идва от курвенщината.

7.   Кажете нещо?

10.   Ами ако не обичаш партньора си - разделяш се с него и толкова. Изневерите са много гнусно нещо. А и когато сърцето е пълно, очите не търсят.

11.   "Всичко идва от курвенщината. " - да, ама то е модерно да се курвее...