Да опитам ли отново с нея?
Здравейте, на 24г. съм и съм неангажиран с приятелка, а и до сега не съм имал никога такава. Причината е, че или времето ми минава в тежки етапи или просто нямах шанс, понеже излъчането ми не беше достатъчно убедително в тийнейджърските години. Опитах с доста момичета да излизам, но все нещо изстиваха нещата. Реших да почета малко по-този въпрос съшевременно и практикувах с цел да придобия хем рутина хем и правилен подход към момичетата. Намерих общност която се интересува от това. Вече само чрез погледа разбирам на коя й се ч*ка, но естествено не винаги и не със всяко момиче се получава. Има й изклучения.

Та за въпросното момиче. Заедно в университета учихме 4 години и е доста хубавка. Отначало пробвах да подходя с висок заряд и настроение към нея, получи се беше правилната комбинация за да ме погледне, но в последствие нещо рухнах като излъчване изглеждах неуверен. Незнам защо се получи така. Пробвах да я поканя на по бира във Facebook и от там вече почна да ме отблъсква и ми каза, че няма да стане, станах леко настоятелен и тя вече загуби доверие в мен, а й се въртях все около момичета. След като завърши спрях да се занимавам преди да съм прекалил вече, а и тя се праскаше с някакви типове. Сега е с няkакво момче, гадже, но едва ли е сериозна любов.
Искам да опитам да я изведа и поне да се виждаме, обмислям дали да не пробвам да намеря от нейна приятелка телефона й да и позваня, защото по Facebook тя не ме блокира, само ме махна от приятели, но по телефона сякаш ще е по-лично. Проблема е, че е с тоя все още и незнам би ли било ефективна появата ми в тоя етап.

Ако още не го е разкарала, ще пробвам да лягам с други момичета, понеже ми е необходимо. Не съм спал с жена досега. Харесвам това момиче, но незнам кога да действам с нея в подходящ момент?

Някой ако може да изкаже съвет по въпроса как да действам най-добре? Споменете и възраста си моля...

Коментари

1.   Коя точно част от "НЯМА ДА СТАНЕ" не разбираш, да ти я поясня? ! Загорял 24 годишен девственяк, който е прочел три теми за "пикъп" подходите и смята, че всяка ще му върже :)))

Да, ама не, мъжки! Стягай си кесиите и си търси друга мацка, с тази освен да се излагаш още повече, друго няма да постигнеш. И с право.

2.   Прати и това което си писал тук, тя от къде да знае, какво ти искаш. Как да ти се отговори от нейно име? Откъде да знаем, какво тя мисли? Ако е за куче, да ти се даде съвет, но ти питаш за разумен човек, само от нея зависи какво ще се случи. Другият вариант е, да си я откраднеш, както са правили през миналият век, крали са момите си!

3.   Дали да опиташ? Не!
Ж27

4.   Ако си общуваш с типовете от Дон Жуан форума или подобни, какво изобщо питаш тук? Повечето мъже и жени не я разбират тая наука (а то си е наука). Така както го описваш работите не звучат добре и аз без да съм специалист в тая област мога да ти препоръчам да минеш на следващата. Дори и ако тая повече ти харесва. Ако тя не те види с друга, ще те смята за лузър който преследва жени без да му пускат (а изглежда вече го прави)... Пътят към женското "сърце" е да имаш много жени. Чак като го завладееш, и се иска да е единствената, то е просто следващата логична стъпка към подхранване на собственото и его.

5.   Тотално нелепа история... Откъде накъде ще й се бъркаш в нещата на момичето. Очевидно е, че тя няма нищо към теб, а ти пак искаш да й се натресеш, още повече, че не е свободна.
Момиче ма 19

6.   Не бъди толкова досаден и я остави на мира. Тя ако е минимално заинтересована нямало е да те изтрие от Фб. Късмет!

7.   Пич, прочети пак това което си написал, момичето не е окей. Щом те блокирва, значи не си интересен и нейн тип.. Насочи вниманието към друга, няма смисъл това е загубена кауза. А между другото още трябва да четеш, по форумите...! Успех!

8.   Ще ми се да разбера дали коментарите, които са против, дали са само от жени? Това би потвърдило теорията, че всяка жена харесва мъж, вече избран от друга. И обратното, щом е отхвърлен от една жена, то останалите също го отхвърлят по презумпция.

9.   От автора
Да, това е много труден казус, ако тя не ми покаже "индикатор на интерес" само ще губя. С нов обект е по-сигурно.
Номер 4 в края споменава нещо интересно което съм чувал, но не съм се замислял над него достатъчно. Ще търся да ч*камдруги жени за да не си губя "времето за практика и опит"в излишни терзания. Мисля, че "агресията" и "физическият контакт" ще отклучват интереса й, това съм го опитвал върху нея, дава ефект. Трябва да опитам пак. Ако стане супер, ако не.... значи не, но да не забравяме хората се променят!

Това е един от най-опитните типове в Дон Жуанските форуми, който много добре пояснява "мъжката агресия" е да, черпя от такива места информация, но исках да видя и тук какво може да изникне като насока, съвет, мисъл...

"Нормално е жените да са привлечени от силни и доминантни мъже - в това няма нищо странно.
Под агресия имах предвид онази непримиримост и жажда за борба, която помага на мъжете да успяват във всяко начинание. Не знам защо някои пак се хванаха за физическа агресия и демонстративно показване на сила - не това имах предвид. Просто ролята на мъжа е такава - да бъде воин, завоевател, агресор. Независимо дали става въпрос за бизнес, междуполови отношения или нещо друго.
Жената се кефи да бъде доминирана и да спазва правилата. В това няма нищо лошо - такава е нейната роля. Докато мъжът трябва да създава правилата и да премахва пречките при отношенията между тях. Като цяло мъжете трябва да са по-агресивни и да поемат много повече рискове за да успеят във всяка област Визирам силата да не сведеш глава пред трудностите и да продължаваш напред въпреки всичко. Съдбата на мъжа е да се изправи срещу страховете си и да ги победи, ставайки по-силен, а не да бъде пасивен, мил, пухчо, мечо, гейчо и тн. Докато жената мисли предимно за сигурността и няма нужда да води подобни битки - за нея е достатъчно просто да намери такъв мъж. "

10.   Щом те е махнала от приятели, "праска се с други типове", има приятел, ти си девствен - всички тези фактори говорят, че няма да се получи нищо.

11.   8, чакай малко. Ние не го отхвърляме, а му казваме да не се тика там, където е отхвърлен. Има голяма разлика!
А това, че един мъж е много предпочитан или изобщо не е, зависи от качествата, които има или му липсват. А не, за да вземем заетия. Всъщност повечето жени искат вейния мъж да си е само неин.
Номер 3

12.   Щом си има друг нямаш място там!

13.   До номер 9:

Докато възприемаш жените като ''обект'', ще си останеш девствен. Чудно ми е как не те е срам да пишеш разни теории и правила, когато очевидно досега не си имал нито една успешна свалка. Но щом обичаш правила, ето ти няколко:
- Не се занимавай с обвързани хора;
- Ако някоя стигне до там, че те блокира, то явно си я отвратил до крайна степен. Изчерви се и помисли къде си сбъркал, не се излагай повече;
- Дръж се с хората като с хора, а не с пластмасови роботи. Вкарай малко уважение, особено когато говориш за някой по-нормален от теб;
- Изясни си какво точно можеш да предложиш на една жена, преди да търсиш каквото и да било от нея. Освен девственото си тяло и пълната липса на социален опит и емоционална интелигентност, разбира се;
- Отпусни се и се забавлявай (ако изобщо си способен на това). Последното не е описано в Дон Жуанските форуми, защото повечето от потребителите им не са се забавлявали нито един път през живота си. Не си губи времето с тях, ще станеш още по-загубен.

14.   Сигурно й е писнало от девствени досадници като тебе. И ти какво мисли, че ще направиш с нея? Ще опръскаш семето преди да си го вкарал още.

16.   Остави момичето намира! Тя няма чувства към теб, а ако ти е обръщала някакво внимание когато си я заговарял с "висок заряд" и настроение е било от възпитание и нищо друго! Ти си на 24 вече и си още детствен, все още не си навлезъл в живота на възрастните. Знаеш само това, което пише. Ама това не е реалноста! Вместо да четеш ролите и правилата за двата пола и да философстваш, излез някъде и намери нови контакти. Ако не работиш, започни и така бързо ще намериш нови хора. Няма смисъл да мислиш за това момиче и да я търсиш, тя те е махнала от фб-ка и си има приятел. Би било доста нагло ако и вземеш телефона от нейата приятелка и и звъннеш за да я сваляш. Щом тя не ти го е дала, нямаш право да и го търсиш по- друг начин, така още повече ще и паднеш в очите. Успех с първия път!
Ж