Животът ми ще се срине ако тя разбере истината
Здравейте!
В безизходица съм, не мога да се доверя на никого. Затова пиша тук.
Аз съм мъж на 29. От години живея в Германия. Работя в немска фирма, всичко при беше точно.
Всичко започна преди 5 месеца на фирмено парти. Един колега ме запозна с приятелката си, която е българка. Клиширано е, но се влюбих на мига. Излъчването и, движенията, жестовете... не мога да опиша. Още тогава започнах да си мисля колко щастлив ще бъда. Никога не съм бил такъв... но никога не съм хлътвал толкова.
Следващите дни не ми излизаше от главата запознанството ни. Изработвах си план да я спечеля.
Намерих я из соц. мрежи, казах и, че нямам контакти с българи и ще се радвам да контактуваме по някога.
Исках да се сближа с нея, да я опозная.
Помня всеки момент от първата ни среща. И от втората... На третата дойде с гаджето си. И бяха толкова щастливи!
След като се бяхме видели няколко пъти разбрах, че тя никога няма да погледне на мен по онзи начин. За нея бях нещо като приятел, сънародник, с който убива малко време.
Но това не ме спря... Дълго време се чудих и измислих нещо, с което не се гордея. Направих "капан" на колегата си, успях да го отстраня. Помогна ми една симпатична млада дама, която за 250 евро се съгласи да "атакува" германчето, докато пийвахме бира след работа. Няколко снимки и всичко беше готово.
Бях готов да кажа на изгората си, че искам да говорим за нещо. Че не искам да я нараня, но това се случва редовно и е хубаво да знае истината. И го направих. Успях. 250 евро... толкова струваше победата ми. И гузна съвест, защото колегата ми стана и си тръгна, не се възползва от възможността да легне с уредената дама.
Те се разделиха. Не се чувствам много виновен, защото ако си вярваха, едни нагласени снимки нямаше да скапят отношенията им. Но вече не са заедно. Тя е с мен.
Беше ми трудно докато я спечеля. Бях мъжко другарче, плачеше ми на рамото седмици наред. Всяка вечер слушах колко го обича и колко и липсва. Но и това мина.
Колегата ми май ме мрази. От време на време ме блъска като се разминаваме, но може и да е по-зле. Аз съм с нея! И съм страшно щастлив. Нищо, че тя е бременна от него. Кофти шанс, била е бременна, когато и показах снимките. Но и това не ме спира. Детето е част от нея и ще го гледам. Искам да го гледам като мое, приемам го като мое. Биологичния баща няма значение. Тя също не иска да казва на бащата, защото той я е предал и не ги заслужава.
Боли ме, защото и аз я излъгах... но сега сме щастливи. Проблема идва оттам, че тя е споделила с най-добрата си приятелка, че не е бременна от мен. И понеже онази не ме харесва, постоянно я навива да каже на бащата, защото той имал право да знае. Та той още не се е отказал от нея, ако разбере, че ще има и бебе... Работата става много объркана.
И не стига това, ами и наетата к*рва от по-горе ми звънна преди няколко дни. Искаше ми пари, защото и трябвали. Започна да ме шантажира, че пазела цялата ни кореспонденция и щяла да каже истината на приятелката ми. Опитвам се да не мисля за тези неща, но съм в безизходица. Не знам какво да правя. Ако и дам пари сега, тя ще поиска пак, и пак, и пак... Не знам защо ми се случва. Искам само да съм щастлив...

Коментари

4.   Еми, пич, постъпил си долно, не се чуди защо си в това положение. Не можеш да градиш щастието си върху нещастието на другите. Ти нямаш бъдеще с тази жена, дори и сега всичко да ти се размине, тя просто не те обича. Направил си огромна глупост! Съвсем скоро и аз си бях паднал по едно момиче, което виждах почти всеки ден. Дори я проследих 1-2 пъти, без обаче да имам някакви задни мисли, исках само да разбера къде работи и да я открия в социалните мрежи. Оказа се обаче, че е омъжена или поне има сериозен приятел от много време и спрях да се занимавам. Не е единствената жена, а и животът си продължава, нека да са си щастливи хората.

5.   Всичко това ти се случва, защото Господ те наказва. Заслужаваш си го. Изградил си собствения си живот за сметка на чуждото щастие. Ти си завършен егоист и отгоре на всичкото си и доволен от постъпката си. Дано всичко да се разбере и да останеш с празни ръце. Аман от б... ци като тебе.

8.   Кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи. Сам си си виновен за цялата каша, в която се намираш.

10.   Ти си кофти човек! Ако се бяхте харесали взаимно и тя скъсаше с нейния - ОК. Обаче този подъл номер с наетото момиче и снимките... Хората се обичат, ти им съсипваш връзката и казваш, че си щястлив, че си с нея. А тя дали е щастлива, че е с теб? Или е с теб, само за да не е сама. Не ти ли е гадно от отва, че е с теб само ей така? ! И аз не съм цвете, ама твоят номер адски гаден.

11.   Ти си пълен загубеняк! Срам ме е, че съм българин заради такива като теб. Не стига, че си провалил връзката на хората, ами и чужди деца ще гледаш. Идиот такъв!

13.   Ти си един боклук, на теб и психиката ти работи отлично като гледам, какви хитрини мислиш... знаеш ли какво заслужаваш??? НЕ щастие, но заслужаваш да гниеш в болки!!!! От сърце се моля, целия ти план да се разпадне върху главата и те да се съберат, да са щастливи... извратен и ти през това време да си в затвора, от сърце се надявам да се случи всичко това което написах!!!

14.   Това е измислица. Нормален човек няма как да направи такава простотия. Ако допуснем, че може да да си купиш любов за 500 лева... Жалък човек.

18.   Нали знаеш като направиш добро ти се връща добро, но ти си направил зло и то се връща. Вместо да страдаш само ти да я забравиш за 1 - 2 месеца. Сега ще страдате 3, че и детето няма да знае кой е истинския баща и това ще се върне...

19.   До средата беше що годе правдоподобен. Накрая, яко се усра и тъпите ти тролски фантазии лъснаха.

20.   Ти си страшно долен човек...

22.   Постъпил си долно и ако нямаше бебе в цялата история можеше да ти се размине. Сега обаче нещата стават много сложни и нз как може да си толкова спокоен и да гледаш дете на друг, който дори не е излъгал момичето, а ти си го прецакал...

23.   Ти си боклук, нечестивец, злодей и лицемерец който е слагал маска на приятелство на лицето си а в сърцето си е замислял зло против ближния си. Нямам съвети за теб, знам, че Бог жестоко ще те накаже за делата ти.

24.   Не мога да опиша колко долно, мизерно, смотано, скапано, изтаковано и смрадливо копеленце си ти... Единствено мога да ти пожелая, от цялото си сърце, мацката да разбере, да се върне при приятеля си, той да те премаже от бой и до края на живота ти да си седиш сам, мизерен и нещастен. Туйто.

bile

25.   Трябва да кажеш истината! Звучиш ми малко като егоист '' Искам само да съм щастлив'' - за да бъдеш ти щастлив, ще страдат трима души. И ако обичаш наистина тази жена, то ти ще кажеш всичко, което си направил. Всяка лъжа рано или късно излиза наяве. Но по-добре да го чуе от теб!

Пожелавам ти успех и бъди наистина много щастлив!

27.   Разбирам ти положението. Ти си заслепен. В мозъка ти се е задействала пътечка, която бълва вещества, засилващи привързаността ти към нея. Ако не беше детето нямаше да те укоря. Само че то променя много. Ако не събереш сили да жертваш собствените си чувства, ще извършиш голямо зло, за което дори и никой да не разбере, то ще ти остане на кармично ниво и друг път ще те застигне. Все едно си отвлякъл детето преди да се роди заедно с майката. Променяш им цялата съдба. Стегни се, да обичаш е едно, а да умираш защото не може да бъдеш с някого е друго нещо. Сега не си в състояние да направиш разликата, но може би някой ден ще го разбереш. Все още има шанс тези хора да се съберат пак. Дай им го и сърбай каквото си надробил или живей завинаги в лъжа и страх!
Ако избереш първото ще ти е труднно, но все някога ще просветне пак и за теб и ще имаш ново начало.
Не ти говоря празни приказки. Аз съм бил безумен като теб, но в крайна сметка разбрах, че не сме един за друг. Любовта ако е истинска си остава и дори и без никой да знае за нея, тя те кара да се чувстваш по-добре. Но за да стигнеш дотам е нужно много време.

28.   Хаха, объркал си раздела за "историята" ти. Следващия път се опитай да разказваш по-убедително.

30.   Измислица.

31.   Еее какъв подлец. Ако това го няправи някой с приятелката ми го оставям на място.

32.   Като цяло добре си го измислил, обаче на прекалено евтин номер си заложил, който трудно би проработил в действителност. Няколко нагласени снимки с някаква к*ва и хоп всичко готово няма да стане според мен. Много е прозрачно и веднага биха го разкрили, жената трябва да е супер загубена патка за да повярва. Въпреки това ще коментирам - дори да успееш да намериш начин да разделиш стабилна двойка, наистина е малко вероятно да получиш това което искаш. Лъжите и интригите особено ако са намесени и други хора лесно биха лъснали на даден етап при което ще бъдеш изритан много бързо. Хората които си служат с такива неща биват разкрити сравнително бързо и трудно биха осъществили мечтаната връзка.
Лично аз съм бил в такова положение - да искаш безумно момиче, което е влюбено в приятеля си. Въпреки че връзката им беше проблемна, приятеля и си беше женкар и не я ценеше особено, така и неможах да я спечеля. Колкото и да се опитвах да и отворя очите нищо не се получаваше и съм убеден че дори да бях опитал някой кален номер като този на автора пак резултата щеше да бъде същия. В крайна сметка срещнах друго момиче, влюбих се в нея и прекратих отношения с първата. Скоро след това се разделиха с нейния си, но вече аз спрях да се интересувам... Авторе пробвай с друг сценарий за сапунен сериал, имаш някакви заложби за това :)

33.   Тези хора говорят глупости. Религия???? Доста иронично да се говори за морал от религия, и да те обвиняват единствено. Той знае това.

Виж, ако не се чувстваш добре и ти тежи и кажи. Премисли всичко. Смяташ ли че тя би те разбрала? Ако смяташ, че тя ще се отрече от теб, по-добре, според мен, не и казвай.
Може би отидете на психолог да двойки, това е добър вариант.