Тя е с мен, но пита за бившия какво да правя?
С моята приятелка сме заедно от година и половина тя е на 18 аз на 23. ОБИЧАМ я много и тя ме ОБИЧА доказвала е любовта си към мен. Но възникна един проблем случайно в хронологията на чата видях, че са си писали с една приятелка по точно братовчедката на първата и любов който е на 33 години. И там видях написаното от моето момиче цитирам: (КАКВО ПРАВИ БРАТ ТИ). Говорили сме си за него и тя ми се заклеваше че го мрази, не иска да го вижда и така нататък. Един път и простих, беше излязла на центъра и в един момент тя ми каза че трябва да затвори телефона въпреки това че я молех да не го прави го направи. ДА скарахме се после ми каза, че той е дошъл при нея за да я пита нещо и е затворила за да не се скара ме, мисля си че още има чувства към него. Боли ме ДА въпреки това че сам СИЛЕН съм плакал единствено заради нея. Не знам какво да правя дали да я зарежа,само ако знаех какво си мисли тя. Защо след като ме обича толкова много, е попитала за него???

Коментари

1.   От просто любопитство ! Просто ей така !!! Може да не вярваш, може да не разбереш, но според мен е това.

2.   това е ревност според мен. Недей се поддава на ревността. Имайте си доверие и никой един проблем не се решава с караници и викове. Седнете и си поговорете като възрастни хора :) успех.

3.   Нормално бе пич мойта бившата 100% пита и за мен и за по-бившия си ама си има гадже,което според мен обича.На жените такъв им е манталитета-не са като нас.

4.   Здравей. Мисля че момичето те обича много и ще ти кажа защо
1 . Мисля че е попитала братовчедката на бифшия си или от отчтивост или просто го е казала със ирония все едно казва Какво прави той още ли е сам , защото просто иска да смя дали още е сам и ако е просто еи така да му се изсмее ( на това му се вика женска злоба )
2. като ти е затворила телефона мисля че просто не е искала да разбереш е говори с него за да няма скандали : )
Това е моето мнение ..

5.   Какъв брат, нали беше братовчед? Да не си се объркал нещо?

Стегни се малко. На 23 си, а звучиш като 15-годишен пубертет. Ако се държиш така и пред нея, може наистина да й липсва в теб мъжкото поведение, ако го е имал предишния.

6.   ако и е първи , не се чуди: първа любов ръжда не хваща. такива са жените. никога не признават , че си мислят за първия.

7.   о,глупости номер 6,ей сега ще си мисля за първия!че то минало време,минало и заминало!момичето те обича пич,сигурна съм,така че недей влиза във филми!

8.   аз пък ти казвам, че нищо добро няма да излезе, щом не е забравила първата си любов. имах такъв случай - момичето уж го мразеше, уж не искаше да го вижда никога и един прекрасен ден получавам смс "край" - след 2 месеца разбирам че е с него и ще се женят даже
ама такъв е живота - караш напред и не се обръщаш никога назад
не казвам че ще стане така, но имай едно наум

9.   Номер 8 ти или не можеш да четеш или си мислиш,че всички имат твоята съдба.Ако четеше по-внимателно щеше да видиш,че момчето изрично е отбелязало (...и тя ме ОБИЧА доказвала е любовта си към мен.) следователно няма за какво да палиш човека за да зареже приятелката си.
Към автора: пич не се пали,едва ли има някакви чувства към него,смятам като №4 женска злоба нищо повече пък и не си струва да провалиш такава хубава връзка щом ти е доказвала че те обича щом и ти я обичаш живейте си живота.Пък и забелязах,че я наричаш `моето момиче` така,че няма смисъл да я зарежеш и тя да бъде момичето на друг.Забелязах,че си споменал,че е на 33 и мисля,че или те е страх от възрастната конкуренция или това е чисто просто-ревност.

10.   Какво толкова е станало мацката го е направила от любопитство сигурно.Мъжът с който съм сега преди време направи същото но аз съм сигурна че ми обича.Това че е питал за бившата си не е кой знае какво.Според теб Би ли имало смисъл ако я зарежеш заради такава глупост.Нали казваш че ти е доказвала че те обича защо се вкарваш в някви филми.Недей да си търсиш безсмислени кавги.Да продължа с моята история:за човекът който ви казах по горе сега сме семейни от 5години и съм сигурна до бога че ме обича и че никога ни ми е изневерил,а твоето е просто прищявка защото от всичко казано до тук разбирам че ти дори и нямаш доверие а още по малко да я обичаш.

11.   от автора: номер 4 според мене няма никаква женска злоба, щото този мъж не е сам има няколко мацки.

12.   Ти си мъж и не знаеш какво е женска злоба така,че не можеш да си позволиш да твърдиш,че не е защото пак ти казвам не знаеш какво значи.За разлика от теб знам какво е женска злоба и съм сигурна,че е затворила телефона за да няма излишни скандали.Ако бях аз бих направила същото.

13.   Виж колко си заинтересован дори ТИ от НЕГО,че знаеш и колко мацки имал около себе си.Смешен си бе момче и изобщо не звучиш като 23-годишен,вземи се в ръце и не се спичай за простотии момичето си е ТВОЕ.

14.   От автора: номер 13 ти си смешен защото познавам човека

15.   Май страдаш от липса на самочувствие! Комплексиран си паракселанс!
Отвратително е, когато се създават насила проблеми там, където не съществуват.
След като ? нямаш доверие, какво правиш с нея? Тровиш и своя и нейния живот!