Свети Валентин !!
Понеже наближава Свети Валентин споделете някаква идея за оригинален подарък на половинката .... и някой интересна случка от Св.Валентин тъй като тази година за пръв път ще ми се отдаде шанс да отпразнувам този празник с половинката ми :))

Коментари

1.   Честито..аз по стечение на отново шибани обстоятелства...ще съм си сама...писна ми да съм САМА на тъпия Св. Валентин, но уви..

3.   Изненада скрита в къщата-на всяка крачка към изненадата-целувка и сваляне на 1 дреха. Подаръкът може да бъде-картичка със стихче, парфюм, бутилка вино...

4.   Браво бе човек депресира ме повече като ми припомни за свети валентин... трябва си хвана гадже вече :ДДДД

5.   Здравей! Аз също за пъри път на Св. Валентин имам приятел. Но понеже и двамата не сме привърженици на този празник се разбрахме да си подарим по нещо мъничко. Аз обмислям варианта за красива чаша с наши снимки или символичен сувенир, при който едната част да е в мен, а другата в него. :)

6.   Според мен чудесен подарък за Свети Валентин са белезници и флакон бита сметана :)

...И сега като се замисля май ми става ясно защи си нямам приятелка... ;)

7.   Алооооооо, какво става в тази странаааааа???
Защо се празниват все някаквиизмислени празнициот сорта на Св. Валентин, Вси Светии и прочеее...Никой ли не е чувал за ПРАВОСЛВАНИ ПРАЗНИЦИ ???

8.   Винаги като наближи Св. Валентин и почвам да се ровя из сайтовете за идеи за подаръци... , но мисля тази година подаръкът да съм аз по жартиери и увита с панделка :? и може би нещо за хапване след после :Д