Направо ще се побъркам!
Вече спопделих в сайта, че съм омъжена от 6 г., но правя орален секс и на др. мъже освен съпруга ми. Бях на психолог, но той също поиска да му духам :) ( Наистина!). Вчера прекалих . Нещо ми стана и двама колеги ме чукаха след работа. От както съм омъжена, това ми е за първи път. Разбрахме се само да им направя по една свирка и кой от къде е, но не стана така. Дайте съвет, не ми обяснявайте, че съм курва , защото го знам.

Коментари

1.   Иди при друг психолог жена. Пожелавам ти да не е лесбийка.

2.   Трябва да бъдеш по сдържана, а не ти ли е гадно за това, как мби се почувствал ако знае, че жена му правуи свирки и се чука с други мъже???

3.   психолог жена!

4.   :) Това, че правиш секс, с който ти падне :) , означава ли, че мъжът ти не те задоволява достатъчно? :) Ти замисляла ли си се върху това? А ако ти трябва психихолог, мила отиди при лекарка, която е специалист психолог, а не при мъж. Другото, което искам да подчертаяе, че освен психоложка, потърси и сексоложка. И съвсем не се шегувам, като го казвам! Проблемът е, че просто ти се прави секс :)) Това ако е патология може да се оправи.

Мили приятели има всякакъкви хора, на едни им се прави много секс, а други не искат и да си помислят за секс. Затова не съдете жената. Поздравявам те за смелостта, че искаш съвет:))))

Студентка по медицина

5.   Какво лошо има в това. Прави свирки и се чукай на воля, стига това да не пречи на семейството ти.

6.   Ей 5, не вииждаш ли, че тя самата не иска да го прави и е осъзнала каква глупост е това? Ти явно не си го осъзнал/а.

7.   Ти си нимфоманка и направо си за психиатър, не за психолог! Луда си! Горкият ти мъж!

8.   Номер 4, много важно, че си студентка по медицина! Ще станеш поредната некадърняа лекарка! И на мен ми се прави секс, и си го правя, ама с един мъж, който е страхотен! Не го правя с всеки срещнат! Авторката направо е за психиатър, не за сексолог или психолог.

9.   Жена лекувай се, докато е време, това е патологичен случай!!!

10.   Номер 5 в грешка си. Ако и се прави секс да прави - да, но тя е женена. Съсипва живота на съпруга си. Според мен ако това да правиш секс със други мъже е толкова силно най-добре обясни на мъжа ти, че имаш привличане към други. Ако той сам ти каже майната ти- ок. Не го познавам, но може и да е от тези хора, които могат да го допуснат като опция все пак да е със теб и да имате отворена връзка.

11.   И при мен е така, не се срамувам от това. Съпугът ми не само че не знае, но даже не може да му мине през ум че съм в състояние да направя такова нещо. Вярва ми на 99%.
Правин редовен и качествен секс /почти всеки ден/, но аз искам още, още и си намирам време и начин да си го получа

12.   Номер 8 научи се да правиш разлика между пристрастяване и нужда! И тогава говори на другите! Прави си секс, колкото си искаш и с когото си искаш! Първо се научи, каква е разликата между психолога и психиатъра? И тогава давай мнение! Твърдо се придържам към номер 4!

13.   11, авторката поне осъзнава, че греши. Това е първия симптом когато някой идва на себе си. А явно ти затъваш още повече или лъжеш.

14.   Може би имаш проблем с хормоните. Изследвай се:)

15.   Не всички психолози са нормални и аз познавам един който е побъркан. Не изневерявай на съпругът си какъвто и да е той.

16.   Добре е да иде на психолог и сексолог, сигурно ще й се помогнат да се контролира. Римската империя се е разпаднала от разгулния начин на живот и всеобщия упадък на нравите. Редно е да се съобразяваме с обществения морал и е лицемернто да се ползваме от едни блага на обществото (работа, дом и пр.) и да отхвърляме други, които не са ни изгодни. Иначе може да прочетем и че зоофилията е нормална, щом на някой му харесва! Прекомерното сексуално желание не е похвално, а е симптом. Потърсете помощ и имайте повече уважение към себе си и близките си!

17.   Филми... филми....

18.   Може би до някаква степен те разбирам но ако ти сама не сложиш край на това няма кой сигорна съм че когато си го направила в този момент не си мислила но това в никакав случай не те оправдава

19.   Курви, няма да се жените като не ви стига един мъж или като не ви стига съответния. Няма да се жените за пари и други неоснователни причини според мен, но пък единствените възможни според вас...

Да допуснем че се случва човек да сгреши... Например и аз имам сериозна връзка от 6 години, не е брак, но все пак... Не бих изневерил на приятелката си. Това не ми пречи да пожелавам по няколко непознати на ден или да си мечтая за тройка с или без приятелката ми, но не и без нейното знание, разбира се тя е твърдо против и аз правя този компромис заради нея да съм само с нея. Още повече че не мога да си представя как тя ще ми изневери и сме се разбрали по въпроса. Единствената разлика е че тя няма нужда да го прави, а моята се засилва все повече. Така че съм много яко прецакан... А вината е само нейна... Секса доставя голямо удоволствие и на двама ни, определено си пасваме. Първите 1-2 години се чукахме като зайци, не по малко от 10 пъти седмично. до 3-тата година още беше добре. Но после започна да зачестява секса, по различни нейни причини, кои уважителни, кои не чак толкова, кои абсурдни, а понякога и без причина... Резултатът е че вече правим секс само когато тя пожелае, т. е. в нашата връзка тя никога не е била лишавана от секс и ако ми изневери ще се отприщи една адска ненавист от последните години на лишение, заради нея. Наистина не искам да си помисля какво може да стане...

От друга страна, ако вече не ме желае по някаква причина или по-скоро няма нужда от мъж или от секс. Адски е долно да си задържи само мъжа и да го лишава от секс, само защото тя няма нужда. Вариантите са два според мен, или започвам да си лягам и с други или друга жена или се разделяме и това е.

Ако проблемът е в мен, добре. Пак нека да сподели, ако не може да се реши проблема, да се разделим и тогава да потърси друг. Но за щастие при мен проблема не е това, тя със сигурност не търси други мъже и не ми изневерява. А аз съм достатъчно силен за да се лишавам заради нея... Или просто съм секс манияк, но си нося кръста... Цял живот се лишавам... Скапано ни е обществото, не съм възпитан така и не съм изневерил на принципите си, но само аз си знам какво ми коства да се боря с животното в мен и като видя красива и полугола жена на улицата, да не я опъна на място...

Както и да е, много се отклоних от темата. Мисълта ми беше че няма нищо по долно от изневярата. Разбирам че много хора са пълни олигофрени, други са сноби, трети просто са кретени и с някои не може да се говори, с други не трябва даже да се опитваш. Все пак не знаем нищо за мъжа й и точно затова не трябва да я съдим прибързано.

Аз твърдо вярвам че няма фригидни жени, няма и нимфоманки, има само некадърни мъже... Тя и моята твърдеше че са я обвинявали че е нимфоманка, а какво стана...

Всъщност ако нямат деца, да се развежда докато е време е моят съвет и да си намери мъж който може да и задоволява нагона. Най вероятно и аз така ще направя, но и да не го направя, няма да изневеря, въпрос на принципи.

20.   нищо ти няма авторке, нормално е да искаш секс, не казвай сам на мъжа си, но не с двама едновременно де, прави го с едни и всички тук ще те обяваят за нормално, нормално е да имаш любовник.