Господа, харесват ли ви червенокоси дами?
Под червенокоси визирам само ествествено рижави или боядисани в такива медни нюанси, а не други неестествени оттенъци на червеното. Харесвате ли млечнобяла кожа и медночервена коса като комбинация? Защото съм останала с впечатлението, че българските мъже не си падат особено по червенокоски. А самите червенокоси жени тук нарочно се боядисват руси или тъмни, сякаш се срамуват от цвета си, който според мен е рядък и красив. Знам, че цветът на косата далеч не е най-важното нещо, но и е нещо, което значително може да подобри/поразвали визията на даден човек.

Коментари

2.   Харесваме рижави и червенокоси... И с по-светли кожи харесваме. То си е до излъчване, и нека не забравим най-важното - до красота на мисленето.

3.   Мечтая си един ден, хората да разберат, че всеки има различен вкус и ще спрат да задават малоумни въпроси. За съжаление, само с мечтите ще си остана. П. Т. Най-харесвам, когато жената е с естествения си цвят на косата, било то черен, кестеняв, рус, червен, лилав, зелен. Омръзна ми, където и да погледна да виждам всяка жена да мяза на следващата. Рядко виждам някоя, която да има собствен стил, а не следва останалите.

4.   На мен много ми харрсват. Страстни са и са много красиви, но е отива на всеки червената коса.

5.   По важно е, какво има под косата, т. е., в ума на жената! И най красивата жена, покаже ли, че е наивна глупачка, става отблъскваща.

6.   На мен лично ми харесва. А колкото до това, че червенокосите се боядисвали, в България колко естествено червенокоси има според теб? Сигурно са 1 на 100 000.

7.   Падам си, но млечно бялата кожа е много противна. Дори предпочитам момичето да има гущерска люспеста кожа отколкото млечно бяла.

8.   Имам един познат, излизал е и по принцип си пада само по естествени червенокоски със светли кожи. Разбира се, ако жена успее да го впечатли ще и обърне внимание и без да е точно този тип, но цитирам "Когато видя такава жена, побърквам се, въртя се като пумпал".

9.   Да харесвам, естествената комбинация от млечнобяла кожа и червена коса за мен е много привлекателна. Разбира се това е само малка част от жената.

М>30

10.   Мъжете са различни и имат различни вкусове. Аз примерно харесвам и мацки с чисто бяла кожа и червена коса (има уникално красиви момичета с такива външни черти), както и по-тъмни мацки с тъмна коса. Въобще, индивидуално трябва да се разглежда всичко.

И да кажа, че обикновено на жените, които смятат, че външността им е основния проблем да си намерят мъж, не им е основния проблем това. :)

11.   Ми... харесват ми, що да не ми харесват.

12.   Аз съм руса и от опит ти казвам, че повечето мъже харесват руси жени, но ако е красиво русото, дълга косата. Искало ми се е да се направя червеникава като на отчаяни съпруги едната мадама, защото имам бяла кожа, но честно казано...не е за всеки.
Ако имаш хубав естествен цвят и ти пасва на кожата, стой си така. Важното е ти да се харесваш, тогава ще те харесват и мъжете. Не харесвам лично жени с изкуствени махагонови коси тип циганка. Бяха модерни тези коси, но за мен е грозно.
Добре е дори да се боядисваш, косата да е с естествен тон, да пасва като цяло на съществото ти и да не хрумва на масата народ, че си боядисана.
Няма по-добро от естествената коса ако имаш хубав цвят