Защо когато всичко свърши се чувствам още по-нещастна?
Снощи приключих една тригодишна и много болезнена връзка, изпълнена с много сълзи и тъга. Човека с който живях е бащата на детето ми, която навърши 2 години. Живеехме с майка му, която нямаше никакъв изглед да живее отделно от нас, отношенията ни се затлачиха, секса спря, обзе ни ежедневието и какво в повечето случаи, решихме че няма смисъл да се борим. Исках да попитам, защо в момента не спирам да плача? Ние не спирахме да се караме, обиждал ме е, но въпреки всичко тъгувам и ми е мъчно, с мен ли нещо не е наред, много съм емоционална ли? Моля администраторите да го публикуват, благодаря много!

Коментари

1.   Според мен си била все още влюбена в мъжа. Не споделяш подробности, но понякога е по-добре така. С първият ми приятел бях 3-4 години заедно и също ми се раздираше сърцето на две като се разделих с него, 10 кила отслабнах за 4 месеца, изобщо стопих се, но знаех, че така е по-добре.
И се оказах права. Вторият мъж в живота ми се оказа правилният и не съжалявам за нищо. Разбира се, нямала съм дете. Може би това променя за теб всичко и може би заслужава още 1 шанс, но ако го нямаше детето бих те посъветвала да оставиш времето да те излекува - веднъж като не се е получило, няма как да се получи. За една връзка трябват двама

2.   Много хора смятат, че след раздяла или развод настъпва истинското щастие. Нищо подобно, дори става по-лошо. Истинското щастие е преди връзката и брака.

3.   Нормaлно си е, спокойно, скоро ще се чувствaш по- добре.
Сегa е и стрaхът от бъдещето, нaвикът до скоро, мозъкът ти ще зaпочне дa се "бъзикa" кaто вaди сaмо положителни, сaнтиментaлни спомени и чувствa.
Отгоре нa товa имaш и дете все пaк. Дaй си мaлко време. Нaплaчи си се, изведи всичко нaвън, aко трябвa и викaй дaже, кaкво пък.
Aз се рaзведох след две години ходене п мъките с бившият ми. Ненaвиждaх го, бях отврaтенa до дъното нa душaтa си от него и сaмо искaх дa го мaхнa от животa си и дa не го виждaм повече. И когaто се случи нaй- нaкрaя също ревaх. Бяхa толковa смесени чувствa, не бях сигурнa кое нaдделявa, дaже си мислех, че нещо съм се "бутнaлa" в глaвaтa. A просто стресът, в последствие може би облекчението вече сa ми дошли в повече и природaтa си свърши своето кaто зaвъртя кaто центрофугa всички тези чувствa в мен и ме принуди дa си ги изкaрaм от рaз нaвън с рев, тръшкaне и гняв. След около седмицa бях кaто прероденa, честно.
Но имaх нуждa тогaвa дa се нaревa и дa се избaвя от нaтрупaните емоции и чaк тогaвa можех истински дa се зaрaдвaм нa "избaвлението" си.
Нaреви се, изкaрaй всичко извън себе си и чaк когaто се "изпрaзниш" от нaтрупaните негaтивни емоции ще се освободиш.
Може пък и след товa дa си дaде(те)ш сметкa, че имa смисъл от борбa зa семейството ви.

4.   Авторке твоето чувство ми е познато.
В момента изживявам същото.... ти плачеш това е добре... много по- лошо е да не можеш да плачеш и да мъчиш душата си!
Ти го обичаш наранена си нали знаеш, че когато човек обича е готов да направи чудеса от храброст дори да пренебрегне своите принципи.
Опитай срещни се с него.... думите са по-важни от сълзите.
И аз съм майка и аз загубих мъжа на живота си.
Не спирам да се боря чакам.... чакам един ден телефона ми да звънне, но това така и не се случва.
Опитай... не губиш нищо!!! Говори...

5.   Звънни му, поговорете. Щом на теб майката ти пречи, кажи му, ако наистина държи на теб и иска семейството си, ще се съгласи да живеете без нея. А и връзката след раздяла е по-силна отвсякога. Когато се разделиш с даден човек, започваш да оценяваш нещата, които досега не си и по този начин той започва да ти липсва. Ако мъжът ти те обича, ще направи възможното, за да сте отново заедно, защото по думите ти, ти искаш да си с него, а и ще е хубаво за детето - помислете и за него. Успех!

6.   Искам да благодаря на номер 1, не споделям подробности, защото са много, той ме контролираше, сложи камери около инв дома ни, живеех в едно сиво ежедневие, изпълнено с почти непрекъснати караници, един път не отидохме заедно на почивка и т. н
Авторката

7.   Българите май като се оженят и почват да живеят при родителите си. Па наемете един апартамент. Луда работа.