Погледни в щастието
Искам да попитам хората, които четат моите редове какво им липсва в живота? Искам да попитам защо позволявате да се стига до изневерите? Не можете ли просто да се насладите и да се радвате на човека, който имате до себе си? Аз имам приятел от дълго време, който обичам безкрайно много и съм истински щастлива с него, нито веднъж не му изневерих, даже и не съм го помисляла.защо?

Защо да бягам от топлината и обичта, за да си задоволя егото? Знам, че съм красива и всеки мъж иска да ме има, но аз избрах един и на него принадлежа!

Мисля, че хората не са свикнали да виждат красотата от живота и да се вгледат в това, което е до тях, а съм сигурна, че поне повечето имат щастие и любов, но понеже го имат, не им е достатъчно!

ХОРА, кажете "ОБИЧАМ ТЕ" на хората, които обичате, обичайте и себе си, за ад ви обичат и вас и се постарайте, поне това, което зависи от вас, да не разрушавате хармонията в отношенията с половинката си, а ако вие се постараете, и вашата половинка ще го напарви ....
обичайте се и се ценете....

Коментари

1.   1. От колко години си семейна?

2.   Така мислех и аз на твоята възраст, но ти нищо още не знаеш за живота. Дори мисля, че правописната грешка не е случайна :) "за ад ви обичат и вас ".

3.   За съжаление малко са като теб.

4.   Твърдо заставам зад това, което мислиш! Абсолютно точно и много вярно!

5.   от авторката:извинявам се за грешката, разбрали сте смисъла на изречението ми
семейна съм от 10 години, но без брак, просто се допълваме и изграждаме взаимно....

6.   Е, а как така севмейна, а без брак. Кажи, че сте партньор и партньорка, или че живеете на семейни начала, но щом не сте сключили граждански брак, не не сте семейство, а може би и деца нямате?
УСПЕХ!

7.   Съжалявам, но това, че живеете с даден човек без деца не значи, че сте семейна? Залъгвате се, че познавате толкова добре човека с, който живеете. Те се променят!

8.   Много ми харесва това, което си написала. Много се радвам, че имаш такава любов, за която всеки мечтае. А повечето коментари са злобни и несправедливи. Не разбирам защо хората вместо да се радват, злобеят. Сигурна съм, че тези коментари са писани от незадоволени жени. А те като не вярват в хубавите неща, ще си бъдат нещастни. Животът е такъв, какъвто ние си го направим. Връзката с любим човек също.

По повод следния коментар: "7. Съжалявам, но това, че живеете с даден човек без деца не значи, че сте семейна? Залъгвате се, че познавате толкова добре човека с, който живеете. Те се променят!" Човек се променя приблизително до 20-годишна възраст. Защо ако нейният партньор получава всичко, което иска ще се променя. Докато злобеете срещу хората изтървате доста красиви моменти. Я сложете една усмивка на лицето и повярвайте, че всички ви обичат. Да видите, че ще стане точно така, както вие го желаете.