Защо се получава така ?
Здравейте :) Първо да кажа, че съм момиче на 16 години. Най-дългата ми връзка е 7 месеца и то едвам, едвам. Проблема при мен е, че ме харесват доста момчета, но въпреки това съм с много ниско самочувствие. Никога не съм била от най-слабите 165см и 59кг и до преди една година не ме харесваше никой, докато не смених училището. Не знам какво стана започнаха да ме търсят момчета постоянно имах много нови приятели и всичко беше добре, но аз не им обръщах внимание, защото си имах приятел. Скъсах с него, защото целта му беше да си легне с мен и реших просто, че не искам да направя това. Вече от 6-7 месеца нямам приятел, но ми пишат доста момчета и по улиците идват при мен да се запознаем, но аз не мога да си харесам никой. Не съм била наранявана от момче дори може би аз съм наранявала, но не разбирам защо не мога никой да си харесам. Нямам да кажеш определен вид за момче само искам да е интересен тип и да се забавляваме, но аз самата сякаш не искам да ги опознавам..
Постоянно се натъжавам за това, че всички ме харесват само заради вида ми или по-скоро големия ми задник..
Може би имам страх да не направя грешката да се обвържа с грешния и да преценя, че ще имаме интимни отношения, но да сбъркам и след това да съжалявам..

Коментари

1.   Цял живот ще грешиш. Това правят хората. Ако те е страх да не сгрешиш, няма и да живееш. Все едно да не излизаш на улицата защото може да те блъсне кола. Иначе ти може да избереш с кого да се обвържеш. Никой не е казал, че като някой те харесва веднага трябва да се ожените. Напълно нормално е да не о ръщаш внимание на хора които не те привличат. Като дойде човек който наистина ти харесва ще разбереш и няма да мислиш за такива глупости вече.