Отново за асексуалността–има ли спасение от нея?
Привет на всички!
За втори път си изливам душата тук, дано отново ми помогнете!
Не срещнах любовта, не я дочаках... и се омъжих на 29 без да обичам, едва ли не от отчаяние...
След като забременях с второто ни дете – и при условие, че секса ни винаги е бил под всякаква критика.. , но и с това се бях примирила! – секса просто спря... за години...
Примирих се, тогава си дадох сметка, че той е асексуален и просто не се вълнува от интимност и секс... с никого..
Но вече имахме деца... капан голям...
И живях така, измъчвах се, не съм асексуална, но не изневерих, просто се изнервих, качих кг...
И 15г след брака ни нещо се събуди в мен и ми се прииска и на мен да имам една нормална връзка... с любов, със страст, с желание... тръпка... и със секс... И понеже живеем в малко населено място и всички се знаем, а и не искам да се занимавам с това на работното си място, залитнах по виртуален кандидат–любовник... Предстои ни да се видим... искам да съм с него, но угризенията ме изяждат отвътре...
Опитвах се многократно с мъжа ми, но той е неопитен, не го може, няма тръпка... криво ми е...
Знам, че не бива, но душата ми копнее за това, тялото ми също... Знам, че ако бъда с другия ще забъркам голяма каша..
Не знам как да постъпя?
Ако ми се обади другия, не само отивам, но и съгрешавам... с радост, с желание, със страст... А не искам никого до наранявам... Как да стане това? И как да не хлътна?? ... Не искам любовник... искам любим... Как и агнето да е цяло, и вълкът да е сит?? ..
Мъжът ми май усеща...
Каза ми "ако един ден кривнеш, ще има убийство и развод след това"??
Готова съм да кривна въпреки всичко... Заради тези пусти очи и тази обезоръжаваща усмивка съм готова и в огъня да вляза...
Какво ще ме посъветвате?

Коментари

1-50 от 58

1.   Ще те посъветвам да не прелюбодействаш а да почнеш да четеш информация за това как да освежиш и възродиш връзката с мъжа си. Освен това има твърде много жени които не разбират едно нещо: "любовта не се среща тя се изгражда".

3.   Ми разведи се, бе. Защо трябва да кривиш? А откъде намирате мъже дето не искат секс просто не знам.

4.   "Каза ми "ако един ден кривнеш, ще има убийство и развод след това"?? "

Ако любовникът ти не е с висок коефициент на интелигентност, давай! Дори да го убие и да се разведе с теб, няма да е грандиозна загуба за човечеството. Той няма как да направи и двете, ако убие теб, та значи на теб ще ти се размине леко и основно любовникът ти ще го отнесе. Ако човекът е интелигентен, дай му шанс да създаде наследник (ако вече няма) преди да насъскаш мъжа си подир него с невъзможността си да мислиш тогава, когато хормоните ти беснеят. Твърде много идиоти са се нароили - грехота е да не дадем шанс и на по-умните да оставят наследник на този свят. За асексуалността няма да говоря - ти вече си решила и няма да те спирам. Не, че е лоша идея да го направя - ти просто няма да ме чуеш, а аз мразя да говоря без да ме слушат, така че прави каквото щеш, Еленке (обръщението идва от митологичната героиня Елена от Троя, която е разпалила война макар не и по същия начин като теб)!

5.   Убийство? Мъжа ти освен импотентен е и психопат, разведи се и си хвани нормален!

6.   Готова ли си да жертваш щастието на децата си, майната му на семейството? Да разбиеш мечтите им, най вероятно си нямаш на идея какво означава да нямаш здраво семейство/да живееш с един родител. Егоистично, ти си майка, не бъди овца, мисли за децата си!

7.   Ами говори с него за чувствата си. Ти си жена! Защо да живееш като монахиня? Кажи му в прав текст от какво имаш нужда, какви са желанията ти. Ти не си само майка на децата - ти си и човек и жена! Той какво иска - хем да живееш като отчелничка хем развод и убииство щяло да има. Ами кажи му - аз съм жена от плът и кръв, нуждая се от страст, тръпка, секс, изненади, емоции, изживявания! Не може така. Но според мен ти много и си чакала. Това са много години. Ти е трябвало да реагираш отдавна. И защо всъщност си се омъжила и родила деца на мъж, който всъщност не обичаш? ... и Мисля, че ако неговото отношение към теб, беше по-различно може би нямаше да се чувстваш така сега... Можеше наистина да го заобичаш... Знам ли...

8.   Ами по-добре направо се развеждай отсега за да предотвратиш поне убийството... а и.... тръгне ли се по тоя път рано или късно нещата се счупват и се стига до развод така или иначе. Особено ако си склонна да хлътваш и си губиш ума и не можеш добре да лъжеш... или се отказвай докато е време или се развеждая и тръгвай да наваксваш пропуснатото.

9.   Към н 1

Каква любов да изграждам?? Не съм се влюбвала досега... И смятам, че точно тя, любовта, ни връхлита без да пита и не ти остава нищо друго освен да ѝ се отдадеш и да си я изживееш...

Към н 3

Няма да се развеждам... Като разбрах, че моят е асексуален, вече си бях сложила главата в торбата... Не мога да си оставя децата и затова полудявам... без любов... и без секс...

Към н 4

Избиваш го на майтап, но никак не ми е до смях...
Хубавата Елена е предизвикала война, но е била... хубава! Аз не съм хубавица, нормална жена съм, къде ти война??
Мъжът ми е перфектен във всяко едно отношение... с изключение на секса – нито го вълнува, нито му липсва... А този, който си харесах е необвързан, без значение дали има поколение или не... Важното е, че го искам и ме иска...

Към н 6

Няма никого да жертвам... от доста време търпя, но няма да се развеждам...

Към н 7

Не го обичам, не го желая, омъжих се от немай къде, от самотия... и реших, че липсата на секс е моето наказание за това, че се омъжих без любов...
Няма ласка, нито прегръдка, няма интимност, нежност, желание, ...
И си харесах друг... с думи ме обезоръжи, после и визуално си допаднахме...
Няма да зарежа семейството си...
Но искам да бъда с този, когото пожелах... Искам да ми даде това, което досега никога не съм изпитала с мъж... Да ме накара да се почувствам жена... Желана жена... защото любима не съм била, няма и да бъда... Не ме искат, не ме обичат... И реших, че веднъж в живота си искам да съм с мъж, с когото да се почувствам жена... ;да го искам и да ме иска...
С мъжа ми все аз си искам и след това ми е кофти понеже все не ми е хубаво...
Реших да съм с другия... и се подготвям за варианта никога повече до не го видя след това... но поне да разбера какво е да искаш и да те искат...
И си мисля, че ако се случи само веднъж, ще успея да не се издам и да го запазя за себе си...
Така че няма място за убийства и разводи...
Само дето съвестта ми ме гризе...
Като искам близост с мъжа ми, все е уморен и не му е до това... Писна ми да се лишавам от всичко заради децата... затова ще помисля малко и за себе си... колкото и егоистично да звучи!!

Благодаря на включилите се!
Очаквам и други мнения и ви благодаря!

11.   Мъжът ти е комплексиран егоист. Не иска кокала, но не го и дава.
Заслужава изневяра. Давай!

12.   Ти вече си го решила, просто действай, но знай че ще те грабне, ще полетиш в облаците, ще се чустваш невроятно, но ще боли, много ще боли. Знам за какво говориш и какво чустваш. Мъж 36.

13.   Ти вече си го решила, просто действай, но знай че ще те грабне, ще полетиш в облаците, ще се чустваш невроятно, но ще боли, много ще боли. Знам за какво говориш и какво чустваш. Мъж 36.

14.   до авторката от 1

Честно казано омръзна ми от жени като теб - безотговорни, лекомислени, неверни, гледащи си преди всичко собствения кеф а не това което е редно да правят и вечно чакащи "истинската любов". Пуснала си темата за да оправдаеш нещо което знаеш, че не трябва да правиш и глупавите жени на твоя акъл квакат като кокошки и бързат да те подкрепят. Искаш коментар? Ето сега ще ти направя детаилен анализ. Омъжила си се на 29г без да обичаш човека, тоест ти си го използвала и той те е приел такава каквато си за своя жена - негова половинка. Това те прави задължена към него за цял живот, няма ама, няма ако. Ти си му длъжник. Секса бил под всякаква критика и ти си се примирила. А ти направи ли опити да съживиш, да обогатиш сексуалния ви живот или просто чакаше пасивно нещо да се случи както си "чакала" любовта? Секса бил спрял ами това не е нормално и не е трябвало "да се примиряваш" а да действаш проактивно и да направиш нужното за да съживиш желанието му за теб, има много начини да възбудиш желание у един мъж, сигурен съм, че въображение не ти липсва, информация също не липсва. Въпроса е в твоята пасивност и това "да чакаш" нещата да се случват. Нека ти кажа нещо - нещата НЕ се случват, някой ги прави да се случват, дори в случая на кандидат-любовника нещата не просто се случват а той ги прави да се случват като те омайва с думи, внимава какво говори, представя се в определена светлина, играе роля за да постигне каквото желае. Ти отново си в глупавата пасивна роля да чакаш нещо да се случи, някой друг да направи нещо да подобри живота ти и си мислиш, че следваш сърцето си и "чакаш" любовта, не ти просто си една манипулирана жена която трябва най-после да разбере, че ако иска да е щастлива трябва да се вземе в ръце и не да бяга от проблемите си като чака някой друг да я спасява а да поеме отговорност за собственото си щастие и да работи, влага усилия а не да чака за да подобри положението си. Докато продължаваш да мислиш, че нещата просто се случват от само себе си, любовта връхлита и ти трябва пасивно "да и се отдадеш и да я изживееш" и не разбираш, че носиш отговорност пред теб самата и пред хората с които си свързана ти си като един кораб без рул който се движи по прищевките на времето и вятъра и "чака" нещо да се случи и някаква щастлива случайност да го заведе в някое пристанище и той да "изживее и да се отдаде" на пътуването" докато не прави нищо за да се опита да подобри положението си а просто се "примирява" със случайностите и капризите на времето. Ако един кораб се държи по този начин ще стигне ли до пристанището? Не, ще се разбие някъде, както и ти си на път да се разбиеш с тази авантюра на която "да се отдадеш", ти нито познаваш наистина човека с който искаш да прелюбодействаш, нито можеш да прецениш мотивите му, нито да прогнозираш последствията за себе си, семейството си, околните си, нито нищо. Ти просто се носиш по течението. Съветвам те както и другите жени които мислят по подобен глупав и наивен начин и които "търсят любовта", склонни са да оставят съпрузите и мъжете си заради нова тръпка и чакат нещо да се случи да спрат за момент и да се огледат и да видят, че такова глупаво, безотговорно и лекомислено поведение им причинява само страдания.

15.   Жена 35 г. Не разбрах едно нещо. Дълготрайна връзка ли искаш с бъдещият ти любовник или само едно еднократно чукане, за да се почувстваш желана? Щото, ако е дълготрайна връзката, рано или късно става драма и тогава друга песен ще запееш.
В случая си губеща. Това не е любов с другия, а голо е***е, за да се почувстваш желана. Бъдещият любовник ще бъде печалившия. Ще намаже и така ние жените нищо друго не показваме, освен колко сме лесни. Работи над съпруга си. Някъде нещо пропускаш. Къде отива тестостерона на мъжа ти? Сутрин не получава ли ерекция? Като го пипнеш не се ли възбужда? Ако го нападнеш гола в леглото какво ще се случи?
Моят съпруг например обожава да прави секс сутрин, макар и понякога да го прави по бързо, за да не закъснее за работа. Опитай сутрин...
Иваче този път с изневерите не знам докъде ще те доведе.... Нали сама разбираш, че тръгнеш ли един път няма спиране. Ще имаш ли воля да спреш и кога? Вечно ще си притеснена съпругът ни да не разбере! А, готова ли си, ако разбере да го загубиш и сама да посрещнеш бъдещето си?

17.   Спокойно, никой никого няма да нарани, защото виртуалния кандидат–любовник подви опашка и изчезна... Без вест, ни кост... Явно разбра, че очаквам много от тази забежка и не иска да се възползва и да ме зареже след това... Брей, даже за единия секс не ставам... :-))

Към н 14

На теория си абсолютно прав.
Хубава метафора за разбития кораб :-))
Кажи ми обаче каква е тази негова любов... без секс??
Да съм правела опити да го съблазня...
Като се опитам да се гушна в него, знаеш ли какво ми казва?? "Ох, недей... нали знаеш, че имам гъдел... "... Егати извинението...
Като се пробвам отново след дни и седмици на тотална липса на контакт помежду ни, знаеш ли какво ми казва?? "Офф, само за секс мислиш... " Айде стига!
Отвратително е да си нежелан...
Не чакам наготово...
Насила хубост не става...
Обичал ме бил... Повтаря ми го, но дотам...

Ти разбираш ли, че искам мъж да ме побърка??
Не да ме изчука, защото ме е досърбяло.. , а да ме накара да се почувствам ЖЕЛАНА!?

Да, на теория е лесно... Не си ти този, който си ляга всяка вечер до жена, която уж обича, но нито докосва, нито прегръща, а ѝ обръща гръб и заспива на 1м разстояние от нея?? Не ща такава "любов"...

Към н 15

Нападала съм го... И облечена, и гола... Не иска...

А аз искам мен да ме нападне мъж, но аз да си го съблека докато той съблича мен :-)) с нетърпение... и със страст... Да ама не...

Какво искам ли??
Да искам и да ме искат...

И не, не съм лесна... Досега хиляди пъти щях да намеря начин да се на*ба ако бях от лесните...

Към н 12

Явно не съм сама... Разбрал си ме:-))
Само дето съм обречена все на камък да удрям...
Няма любов за мен...
А така бих искала да ме боли и мен... Нека да боли, но от любов...

Това е от мен...
И агнето е цяло, и вълкът е сит, но на каква цена??
Просто няма по–нещастна от мен...

Късмет и любов на всички от мен!

18.   от 14

За един мъж е почти невъзможно да не прави секс, ако мъжа ти не прави секс с теб вероятно прави другаде. Постарай се да го изкушиш с предизвикателно облекло и сексуална игра и подобни за да започнете пак да правите секс, недей само се опитва да се гушкаш, бъди по креативна.

19.   До н 14

Взимаш присърце огромния ми проблем, но за съжаление нацелих точно този нищожен процент от асексуални мъже, които просто си живеят без секс.
За толкова години брак, нито за нощ не сме били разделени; правила съм му изненадки на работното място, преди, по време и след работно време, но винаги е на линия; няма командировки, живеем си така, няма лъжи... Той даже не заглежда хубави жени... Като му се завъртя нарочно пред очите в нова дрешка и го питам дали ме харесва, едва ме поглежда и отговаря, та да се отърве "Хубава си... ", но го виждам, че не го вълнуват тези неща...
Винаги аз напирам за интимност, обидно ми е вече... И той не стига, че хич не го може, но е и бързак, за съжаление! Не го умее, не му се занимава, извинява се като пак избърза, но никога никога не е и правил опит да ме свърши по друг начин...
Иска ми се да ме награби, да ме тръшне на леглото, да ми разкъса дрехите, да видя желание в очите му... , но няма! ...
Иначе е перфектния мъж – праволинеен, принципен, предан, работохолик, умен, засмян, забавен, отговорен... Той е най–точния мъж, когото познавам... и никак не искам да го предавам по този долен начин, залитайки по друг...
Приятелките ми реват от мъже–ревнивци, неверници, мързеливци, а аз си мълча... Моят пък не е по секса... ми не мога до го кажа... Страдам, стискам се, умирам бавно, ...
Не искам някаква греховна връзка... Просто с мъж да се харесаме, да се свалим, да е опитен и веднъж да ми даде това, което никога никой не ми е дал досега в този живот – страст... и удоволствие от секса!
Да разбера и аз какво е...
Бях си харесала вече един мъж виртуално и си умирах от яд, че не мога нищо да направя, за да съм с моя мъж...
За последните няколко месеца ми се случи мъже да ме свалят... Изтръпнах направо... Ами ако се беше случило да е взаимно, да се харесаме?? Направо ад... Не мога да предам мъжа си... , а имам нужда от секс... На него не му пука, живее си така...
Какво да правя, не знам? !
Не му трябва ни стриптийз, ни нищо, само да го оставя на мира да си работи и дотам...

Някакъв друг съвет да имаш??

Благодаря, че се отзова!
Направо не ми се живее в подобен капан, но аз сама си го заложих...

Всичко добро от мен!

20.   Искрено ти пожелавам късмет! Изобщо не се колебай, и без това си чакала невероятно много. Дано само новият да е можещ.
Но бъди абсолютно дискретна, подготви добре нещата. Никой не трябва да разбира, това си е само твоя афера. Ако пък ти хареса, после да не се издадеш с блажена усмивка на лицето, като се върнеш в къщи:)) Умната ей

21.   Нещо не ми се връзва тази история. Сексуално незадоволена жена си търси мъж само за секс и не може да намери? Това вярвате ли го? Не знам дали Чичо пак не ни врътка, но ако това е вярно мъжката част в държавата много е закъсала!
М39

22.   Към н 21

Не си ме разбрал правилно...
Виртуалните кандидат–любовници се натискаха за секс, но щом им кажех, че досега не съм се влюбвала и искам споделена тръпка и страст, веднага изчезваха!
Така, че не упреквай мъжката част в държавата...
Те секса си го искат, няма проблем! От задълбочаване на нещата бягат, това е!
А аз просто не мога само секс... не ми се получава...

Както се изрази много точно н 12, искам да ме грабне, да полетя в небесата, да се почувствам невероятно, но ако може без приземяване след това! Т. е. не ща само секс, а искам отношение, тръпка, споделяне, нежност, страст, хубав секс и още след това!
Познавам се и знам, че хареса ли ми, трудно ще се скрия... , затова и се въздържах досега!
Затова и изтръпвах като ме свалят, защото направя ли крачката... и край! Каква ти дискретност?? ... има да си рева... да си страдам... и още да искам, но да няма...
Проблема е там, че искам нещо, което не мога да имам докато съм омъжена... А на този етап не мога да си тръгна...

Към н 20

Иска ми се да можех... Да се насладя, да си го изживея и майсторски да го скрия от всички...
Но ще хлътна, ще оглупея... , ще поискам повече... , а не искам да се превръщам в ревяща лепка...
Благодаря за разбирането все пак!

Явно няма спасение за мен! ...

Това беше около мен!
Бъдете щастливи!

23.   Госпожо,
аз съм 17 годишно момиче и искам да ви питам нещо. Била сте готова да спите с мъж на първа среща, който познавате само по снимка. Не се ли притеснявахте, че може да ви зарази с нещо, дори и да ползвате презерватив. Все пак не познавате човека, а ако тръгнете да му правите свирка без презерватив има риск.

24.   http://spodeli.net/1/story-96053.html

Авторке, това ли ти е първата тема? Нищо ли не научи от коментарите там? И преди 1 година на същото място тъпчеше, и пак по виртуални любовници залиташе... Нищо не се е променило от тогава.

25.   Благодаря на всички, които се включиха с конструктивни коментари!
От хапливи подмятания смисъл няма затова ще си позволя да ги оставя без отговор!

Щастие и късмет на всички!

28.   от 14 до авторката

Имам и други съвети естествено :))

Ако мъжа ти действително е импотентен и не иска да прави секс, което много ама много ме съмнява въпреки твоите "преверки" има начини това да се преодолее с т. н. афродизиаци. Друг начин са тестостеронови гелове, лепенки или инжекции. Можеш да пробваш в началото да го накараш да взима ашваганда - това е билка и е безвредна, но също така е и афродизиак. Навремето така са оправяли сексуалните си проблеми - отиват при билкаря, той им дава нещо и проблема се разрешава. Освен това мъжа ти трябва да яде храни богати на холестерол за да произвежда достатъчно тестостерон, той какво яде?

29.   До 14/28

Не смятам, че е до хранителен режим... До човек си е... Какво ли не опитах в последно време, но моят е просто неспасяем...

Ще си умра без мъж да ме е оправил като хората и толкова!

Хайде, със здраве! И благодаря за търпението ти и за отделеното време! :-))

Вече спокойно можем да затворим темата!
Бъдете здрави и щастливи!

30.   Извинете, вие може би сте грозна, т. е. дебела При такова положение на мъж ви как да му се прииска секс, не е за обвиняване тогава Пак се извинявам, но това е вариант

31.   Като жена в същото положение искам да ти дам кураж за приключението. Направи всичко по силите ти мъжът ти нищо да не разбере. Животът е адски кратък. Изневяра е, ако имаш сексуален партньор и преспиш с друг. Само че ти нямаш партньор.

С времето ще става трудно да останем желани и харесвани. Така че използвай умно това, което животът ти предлага.

ПС. Не затваряй темата за себе си. Не приключвай със секса заради мъжа си.

33.   Отново здравейте!

Не мога да ви оставя без отговор, а и нещо ми е дошла музата днес :-)) да видим какво ще се получи!

Към 31

Благодаря ти! Само жена на моя хал можеше истински да ме разбере! Вдъхна ми кураж, знаеш ли? ! :-))

В края на краищата, защо ми е най–точния мъж на земята при условие, че не се чувствам нито обичана, нито желана?? Явно перфектни хора няма... И аз съм мноооого далече от идеалната партньорка, знам го!

Моят ме обича, но без секс...
Виртуалните пък искат секс, но без любов...
Няма оправия...

Този, чиито очи и усмивка ме влудиха... ми предложи да ме ОБлизва, а аз искам да ме ОБича...
No comment!

Да, знам, че при мъжете чувствата се появяват след секса... ако си струва... , но нямам намерение да си лягам с всеки, който ме поиска... докато се намери ЕДИН да ме обикне...

Да, права си за всичко...
Аз партньор нямам...
Няма как да е изневяра...
И не, не искам да отписвам секса... до гроб...

Знаеш ли какво ми трябва??
Да ме удари сляпата неделя когато най–малко го очаквам; така яко да ме халоса, че и секунда да нямам за размишление :-))
Защото взема ли да мисля... и угризенията ме изяждат и се спирам сама!
Трябва жестоко до го харесам и той–мен и да се оставя да ме омае с усмивка, с чар... И докосне ли ме, целуне ли ме, няма връщане назад... Ще се случи ако не го мисля много... и после... няма отърване – нито той ще се отърве от мен:-)) нито аз–от гузната си съвест... :-(( Знам го, но ако ГО срещна, ще го направя...

Спирам да се надявам и да търся... Ако е писано да стане, ще се случи!

Как мислиш, това решение ли е??

Ако имаш желание, сподели как стоят нещата при теб и как намираш решение на проблема?? Дай ми малко акъл, че съм гола вода с мъжете...
И още веднъж, благодаря ти, че така точно усети болката ми и я разбра!
Желая ти щастие и късмет!

Към 30

Не съм обидена, не! Вариант е, но не при нас!
Не съм нито хубавица, нито манекенка, но той такава ме взе преди години... и секса спря като направихме 2то дете...
Той просто не се вълнува от секс... За него той е синоним на досаден ангажимент... Не стига, че не го може, но и не иска да го прави с цел да се понаучи малко, просто ме заряза и после плаши гаргите с убийства и разводи...

Благодаря ти все пак за изразеното мнение!

34.   тези които плюят авторката, че била егоист и т. н.... вие замисля ли ли сте какво е да живееш цял живот без секс, без любов, без щастие... първо се поставете на мястото на някого и тогава съдете... защото е ад... Не знам какво да те посъветвам мила... разбирам те отлично...

35.   Ех, миличка ако знаеш колко добре те разбирам... Аз се омъжих по любов за разлика от теб. Мъжът ми никога не е бил особено сексуален, но след второто дете.. веднъж на три месеца. Изглеждам добре, поддържам се, пробвах какви ли не варианти за съблазняване... е не и не. В един момент ми писна и намерих мъж с подобни проблеми и разбирания в един сайт за запознанства... Виждаме се от време на време, сексът е невероятен, но сме се разбрали, че ще е само до там.
Та моят съвет е, бъди малко егоистка, живей и за себе си.. просто го направи умно :))
А на моралистите тук ще кажа, не сте били на наше място за да ни съдите..

36.   До 35. Как обаче ще постъпите, ако разбере съпруга ви, че си имате любовник? И аз имам същия проблем, но мене ме е страх да предприема такава стъпка и затова търпя липсата на секс. Не искам да бъда изхвърлена на улицата с две деца.
Жена 39

37.   До 36. Затова написах "направи го умно". В моя случай мъжът не е от моя град, нямаме общи познати, и имаме интерес и двамата да сме дискретни. Но риск, дори и минимален, винаги съществува, така, че всеки преценява за себе си.. Успех, каквото и да решиш.

38.   Мила госпожо, пише ви жена с дългогодишен брак. Нищо не мразя повече от изневерите и не мога да повярвам, че това го пиша аз, но ви съветвам-намерете си някого, не си причинявайте повече това, което описвате. Веднага ще обясня защо-имаше период в живота ми, в който мъжът ми не ме докосваше. Причината беше друга жена, от неговата работа-банално, нали.. На тия дето щедро раздават съвети как да си съблазняваме мъжете ще разкажа какво ми се случи, докато мъжът ми имаше любовница. Върна се една вечер от работа и от вратата влезе в банята, без да ме погледне дори. Бил е със онази жена, ама аз откъде да знам. Беше ми омръзнало да не ме докосва, мислех че най-после нещата ще се случат. Легнах до него в спалнята-изкъпана, чиста, с измити уханни коси-млада бях, обичах го, желаех го. С такова отвращение ме изблъска, че и сега, след толкова години като си спомня, се разплаквам от обида. Сега, след много години нещата са обратни-той вече не може, бедният, иска ама не може. Всъщност и той като твоя никога не е бил кой знае колко потентен. и на практика става така, че докато можеше-любовницата му се възползваше, а сега, като не може-целият си е мой. Мъчи се да компенсира от приказки-вече няма по-добра от мене, по-хубава, по-грижовна, всеки ден ми обяснява колко много ме обича... а нощем седя с отворени очи и го слушам как хърка.. Твоят мъж няма никакво право да ти търси сметка и да те заплашва, при положение, че не те задоволява като жена. Казвам категорично, че ако аз бях навремето мрънкало, и намирах поводи да отказвам на мъжът си секс-и през ум нямаше да ми мине да се сърдя, че ми е изневерил-който си няма нещо в къщи е нормално да си го търси навън. Не повтаряй моята грешка, аз така намирах предтексти и отказвах на мъжете, които ме искаха. Животът наистина е кратък, както са ти писали по-горе, не го оставяй да ти се изплъзне без да изпиташ малко щастие. За мен вече е късно-ти все още имаш време....

39.   Накарай го да ревнува! Загатни, че някой те е закачал или ти е направил малко подаръче. Ти като добра съпруга, разбира се, веднага казваш на мъжа си! Обаче нека да знае, че има и други кандидати. Нека се почувства застрашен. Това може да го разбуди да си пази своето, т. е. ти.

40.   От 38:"Не повтаряй моята грешка, аз така намирах предтексти и отказвах на мъжете, които ме искаха. "
Шапки долу пред тази мъдра жена! Ама няма кой да слуша-само философии "не съм родена за секскукла", "не знаят как да си поискат", "без любов не може" и т. н и т. н. Накрая идва това, за което говори госпожата, ама тогава е късно! Благодаря Ви Госпожо!

41.   До 37. Смятате ли, че един път месечно е достатъчно да се виждам със съответния човек? Мисля, че така риска е минимален.

42.   Никъде няма пълно щастие! Драги дами, не ви разбирам - искате друг да ви ебе, но същевременно не искате да се разведете, защото ви е спокойно и сигурно при съпрузите. Дори и съветвате други жени да изневеряват умно. Къде ви е достойнството? Като нещо не ви изнася в дома, търсете го извън къщи, разведете се - напуснете съпрузите си и около три милиарда мъже в света от всички раси ще бъдат ваши. Да, ама не - вие стоите при импотентните си съпрузи да им точите парите и да ви гледат децата, а ходите да се курвите наляво - надясно. Дори вашите мъже да ви бяха задоволявали сексуално пак щяхте да им изневерявате, защото сте родени курви, това ви е генетично заложено. Една жена става проститутка, но курва се ражда и такава си умира.
Разводите са за това, който не е доволен от другия да се маха от него. Вариант ям в къщи, еба се навън няма! Утре импотентния като разбере и ви натири от къщи, друга ще запеете. Ще видите, че само с ебане не се живее, а трябва и друго, което ебача не дава.
С ебачи не се остарява драги мои, а с обичан от теб човек.
Ако няма моралисти всички щяха да бъдат курви и курвари.
Моралист на 48 г. с 20 години брак.

43.   Благодаря Ви, че споделихте, мили дами!

Тежки, женски съдби...
Всяка от Вас е намерила разрешение на проблема си и аз Ви подкрепям и отлично Ви разбирам!

Никой няма право да ни съди... Аман от моралисти!

Благодаря Ви, че ме разбрахте и подкрепихте!

Не ми се влиза в подробности... достатъчно писах и се обяснявах...
Само едно нещо ще кажа...
След някоя и друга година преполовявам 40–те, а все още не съм правила любов в този мой, скапан живот... само секс... Стига толкова!
За себе си знам, че не мога, не искам и няма да бъда любовница...
Защо ли?
Защото искам да съм любима...

Случвало ми се е да си харесам мъж... , но направя ли грешката да го покажа, автоматически ме заебават...
Затова колкото и да умирам за любов, повече и пръста си няма да помръдна за мъж...
Ако е писано, той ще ме намери и ще ми даде да разбера, че ме иска и му пука за мен... И чак тогава ще реша дали ще има развитие или не...

И още нещо...
Упрекват ни, че сме курви?? , меркантилни кучки?? и какво ли още не??
Добре де, защо тогава пак на мен се случи да ми говорят директно за секс и да ми парадират със скъпарски коли, фирми, екскурзии в чужбина, ресторанти...?? Може би с цел да сразят евентуалната конкуренция?? ... И после ние сме курвите и меркантилните... Не на мен тия...

Мъже, не ви ли стана ясно, че не ви щем парите??

Какво искаме ли?

Отговарям за себе си...

Една роза... и едни очи, които казват всичко без думи...

Не ща да ми говори за коли... , а да ме хване за ръка, да се разходим, да ме заведе на романтично място и... да ме нацелува!

Не ща ресторант... да ме заведе в неговото жилище, каквото и да е... и да готви за мен... Дори и само едни яйца да ми забърка, за мен ще са най–вкусните на Земята... Не знам само дали ще стигнем до ядене на яйцата... не и на сготвените:-)), не веднага... , виж другите може и да му ги опитам:-))

Любов искам... И се оставям в ръцете на съдбата...
Дано ги срещна един ден, тези пусти очи... да ме погубят... или да ме спасят! ...

И последно...
към 36 – не се страхувай, че ще те изхвърли... намери си отдушник, не бъди жертва заради децата си...

към 38 – трогна ме с изповедта си... , благодаря ти! ще послушам съвета ти! ... няма да отлагам повече! ... дълбоко в себе си знам, че ще си тръгна ако
намеря любовта...
и да, жена съм и ще пусна клона само като успея да се хвана за друг... това ще е единствения ми грях в този мой пропилян живот, амин!
късмет ти желая, мила! никога не е късно, пожелавам ти да намериш утеха и щастие и ти!

към 39 – като му казах "Днес ме заговори симпатичен, млад мъж! ", видях стреснатия му поглед, но само за части от секундата... бързо се съвзе и с насмешлив тон ми подхвърли "То и мен по цял ден ме свалят, но просто не им обръщам внимание! Ти си знаеш какво те чака, ако сглупиш и поддадеш–цял живот няма да си го простиш! "
Да бе, да... Срещна ли ГО, ще полетя към него и никакви заплахи няма да ме спрат!

А ти, моралисте, отговори ми на следния въпрос – ако жена ти беше асексуална и те мореше без секс, така ли с лека ръка щеше за зарежеш семейство и деца и да се разведеш... или по–скоро щеше да дириш платена любов или любовница... както често пишат и питат в съседни теми? Ама си кажи честно, а??
И не всички сме курви, и не всички сте курвари, слава богу!!!

Щастие и късмет на дамите, споделили нелеките си съдби! Кураж, момичета!

от авторката

44.   До моралиста: теб май мъж те е раждал? Или курва, като всички жени?

45.   номер 43 предполагам авторката

"Ако е писано, той ще ме намери и ще ми даде да разбера, че ме иска и му пука за мен"

Има да си чакаш.

"Упрекват ни, че сме курви?? , меркантилни кучки?? и какво ли още не??
Добре де, защо тогава пак на мен се случи да ми говорят директно за секс и да ми парадират със скъпарски коли, фирми, екскурзии в чужбина, ресторанти...?? Може би с цел да сразят евентуалната конкуренция?? ... И после ние сме курвите и меркантилните... Не на мен тия... "

Защото курварите, които са еквивалента на курвите познават меркантилността е я експлоатират за да получат секс, преди за захвърлят глупачката и да минат на следващата която е просто поредната меркантилна "кучка" която ще кълве на същото. Една пълна и безкрайна пародия.

номер 36 с право я е страх.

номер 38 Твоето е трагедия, но е по-добре за теб да претърпиш и да не вършиш зло отколкото да вършиш и да съветваш други да го вършат.

" жена съм и ще пусна клона само като успея да се хвана за друг"

Това е типично за маймуните, не за жените или май е типично за жените-маймуни? Виж подобно отношение на жените и тяхната липса на вярност водят след себе си много тежки последици, мъжете не пасат трева. Щом видят, че такова подло поведение се шири веднага ще вземат ответни мерки, тези жени с такова поведение ще бъдат безкомпромисно отсвирвани и захвърляни и като цяло положението на жените ще падне много и ще бъдат гледани с презрение и озлобление, като на лоша стока или боклук.

Не съм "моралиста" просто отговарям на авторката и тези като нея които нямат ценности, нравствени принципи а си мислят, че ще са щастливи като измамят някого, възползват се доверието на другия и действат подло. Вас ако ви измамят на пазара, ще идете ли на същата сергия? Ако жените масово правят така и мамят знаете ли какво ще стане? Ще предизвикат едно сурово, безкомпромисно и презрително отношение което ще бъде много по-лошо от предполагаемите им липси сега.

46.   От моралист.
До 44. Не съм казал, че нсички жени са курви. Не си чела добре! Прочети последното ми изречение.
До авторката. Да, ако жена ми ме беше лишила от секс и ако той се окаже жизнено важен за моето съществуване като личност щях да се разведа, без колебание.
Не слушай празноглави жени. Или си освежи брака или се разведи. Ще завържеш любов с някой мухльо, ще се позабавлява с тебе и съпругът ти ще разбере. После ще стане страшно... В момента си отчаяна и си готова да се пуснеш по течението и който те поеме. Няма да си по щастлива... Не осъзнаваш ли, че се мъчиш така.
Разводът ти дава свобода и наранени няма да има!!!
След развода можеш да срещнеш любим човек, с който да остареете заедно.

47.   45, отговаря ти 38. "по-добре е да претърпиш и да не вършиш зло, а и да караш другите да вършат... Ах, само ако знаеш, колко съм търпяла... Много. И зло на никой не съм направила, уверявам те. Родила съм му деца, грижила съм се за тях и за съпруга си, работила съм без един ден прекъсване откак съм завършила образованието си. Всеотдайно съм се грижила за родителите на мъжът ми. А, да и за 37 годишният си брак никога не съм изневерявала. Но вече съжалявам-и то безкрайно. Нищо не ценя повече от верността между двама души-когато гледам съпрузи, празнуващи златна сватба се просълзявам от умиление. Но кога има смисъл да си верен-когато и на теб ти се отвръща със същото. А това моето си е простотия. Имаш ли представа какво е чувството, когато си на банкет в работата на мъжът си и усещаш с гърбът си как се подхилкват и шушкат зад теб. Защото и тя е там-любовницата, нали е колежка. Кой ще пропусне такъв цирк... А тя е 9 години по-стара от мъжът ми. Че и у дома ми я е водил-на гости, като колеги уж. Нима от хубаво съветвам авторката да не търпи повече това положение, да не е проста като мен. Какво иска тя-просто да се отнасят с нея като с жена, да почувства любов и страст у мъжът си. 42 пише че само със секс не се живее. Да, тук е прав-но нали не можеш да живееш само с грижи, с проблеми по деца и за оцеляване. Понякога ти се иска да се почувстваш обичан, желан, погален. Ето затова отново ще повторя съвета си към авторката-не си пропилявай годините. Има една приказка-каквото повикало-такова се обадило...

49.   Тъкмо бях прехвърлила 20те... и гледах онази покъртителна история за 4–дневната, луда любов между Мерил Стрийп и Клинт Ийстууд край мостовете на Медисън, помните я, нали?

Млада бях, наивна, вярвах в голямата любов, жадувах я, чаках я... И мислех, че е лудост да я срещнеш... и да я оставиш да си тръгне... заради семейния дълг, децата...

Казвах си, че аз на мястото на Мерил... никога не бих оставила Клинт да си отиде от мен...

Но минаха 22 години оттогава... Така и не ме споходи пустата любов... Ето ме и мен, точно като Мерил–омъжена, предана майка, вярна... и нещастна...
И тъкмо когато си мислех, че скуката и мъката тотално ще ме уморят, ... се харесахме с един мъж; с цялата си душа го пожелах; и му го споделих... ; казах му, че искам една нощ с него, но нощ, в която всичко да ми даде... без никакви задръжки и с много страст...
Исках я, моята нощ... след която всеки да си поеме по пътя и толкова... Казах му, че колкото и да ми/ни хареса, всичко спира дотам...
Защото някак си не вярвам, че точно мен ще ме сполети любовта; защото съм на 40 и кусур години и не мога да си зарежа децата, за да тръгна след мъж... и т. н...
И уж беше на път да се случи в близкото бъдеще, но той се умъгли... Защо ли?? Нямам отговор...

И не, не бих се развела... Не бих си оставила децата, за да тръгна да гоня Михаля на дърти години...
Колкото и да ми се иска, не вярвам да срещна любим човек, с когото да остарея... те даже само за една нощ не ме искат, каква ти любов?? ...

Обидно ми е, че така нагло ни обиждат...
Били сме родени курви, генетично ни било заложено...
Ако наистина беше така, отдавна да си бяхме зарязали импотентните мъже заради единия секс навън, нали??
Да ама не!

Прескочете до темата за споделените мръсни фантазии.... стр. 22, пост 1222...

От дъното на душата си завидях на дамата, провокирала тази фантазия... Искам да съм на мястото на главната героиня... Мъж да ме иска и да ме подлуди по този невероятен начин...

С ръка на сърцето си казвам, че срещна ли мъж, който да ме дари с подобна емоция, никога не бих си и помислила за друг... бих била единствено и само негова... завинаги...

Та... понаучете се, мъже!

Фантазията изобщо не е мръснишка... иде реч за всеотдайност, за нежност и страст, за върховна близост и абсолютно, взаимно отдаване...
Това търся и искам... или нещо подобно...

Грабнете душите и телата ни и ще бъдем единствено и само ваши!

Защото на щастливо обвързаните и сексуално задоволените им е широко около вратовете, нали?
Те не знаят какво е да си нежелан, отхвърлен, незадоволен...

Ние се мъчим и страдаме, а на всичкото отгоре и курви ни изкараха...

Няма да се разведем, защото децата са ни по–важни от секса...
И да, исках една луда нощ с мъж, една единствена... , и още я искам... Никой няма право да ме упреква за това!

Мъжете–моралисти, които писаха тук, не могат да ни разберат, защото просто не могат да се поставят на нашето място... Страх ги е от женската изневяра, рога не щат... и веднага за развод пледират...

За развод може и да си помисля... като птичетата излетят от дома... не и преди това!

И понеже явно нито за любов ставам, нито за секс, никой на никого няма да слага рога, не и в моя дом!

Благодаря ти пак, н 38/47!
Не ме искат, бягат... няма спасение за мен!
Ще я карам по старому... и така!
Много кураж и късмет от мен!

от авторката

50.   Много добре разбирам ситуацията на авторката и най-дълбоко и искерно й съчуствам, защото аз самата се оказах в същата драма. Бях само чувала, че има асексуални хора и не вярвах, че може и на мен да се случи, но... никога не казвай никога.
Бях на 25г когато срещнах бившия си вече приятел - от добро семейство, добре образован, отнасяше се към мен с много респект и никога не чух от него една лоша дума. Тъй като живеехме в различни градове първите 2 г. от нашата връзка се виждахме само през уикендите и разбира се, секса се свеждаше до един път в седмицата по обясними причини. Аз съм много сексуален човек и това не ми стигаше, но ситуацията беше такава. Търпеливо и изчаках нещата да ни се подредят и най-накрая заживяхме заедно. И тук ужасът започна... човекът ми каза, че не харесва секса толкова много и цитирам „нашата връзка е отвъд секса“, демек достиганала такова ниво, че секс вече не ни е необходим. Останах като гръмната, мислех, че се шегува. Да, ама не! Човека си бил сериозен.
И наистина спря да прави секс с мен, не напълно, сещаше се 2 пъти в месеца максимум и караше точно 2 минутки колкото да свърши. Беше ужасно. Преминах през всички етапи – спокоини разговори, сълзи, гняв и т. н. Не занам дали можете да си представите какво е чуството всяка вечер да бъдеш отблъсната. Стигна до там да ми каже, че съм болна и имам нужда от хормонална терапия, защото не било нормално да искам толкова много секс. Това продължи 2 години. През това време почнах да се чуствам като някакво същество без определен пол, отхвърлена, нежелана, необичана, изпаднах в дълбока депресия и се раболях (срив на имунната сустема и възпаление на щитовидната жлеза). Много трудно взех решението за раздяла, защото той продължаваше да бъде добър и грижовен с мен, просто искаше да си живеем като братче и сестриче и дори говореше за брак.
Единственото, за което съжалявам сега е, че не си тръгнах много по-рано! Никой не заслужава да живее така! Слава богу не бяхме обвързани с деца, защото тогава щеше да бъде много по-трудно. Но едно разбрах – никога няма да позволя да изпадна в такава ситуация отново. Липсата на секс разболява физически и емоционално, тялото страда и то много. Никой и нищо не заслужава такава жертва. Само, който го е преживял ще ме рабере. По-добре сама, но не и с такъв мъж.
Жена, 31 год.

51.   Брей, как пък никой не се сети да ми пожелае... да ми се сбъдне най–съкровеното желание... и така желания от мен мъж да ме намери и да прекараме една незабравима нощ заедно...

Защото както вече всички разбраха, живея на Запад и не ми се получи тръпката със западняците... Нито емоционално, нито сексуално, никак...
И мерака ми е за един нашенец, в тази хубава зряла възраст – моята! ... , пожелайте ми да се видим като се прибера по Коледа... Това ще ми е най–чудесния подарък наистина! Да излезе от забвението... и да ме намери! ... С една роза... и ако наистина иска да ме изкефи, с леко набола, 3–дневна брада... умирам за такива! ... Както и за тъмните му коси...
Цяло лято молих бозавия си мъж да си пусне брада... за мен... Не можело... не понасял...

Пожелайте ми да спра да си мечтая за моето момче, а да го срещна на живо най–накрая...

Към н 50

Не се изживявам като жертва, защото сама си го направих...
Никой не ми е виновен...
И имайки в предвид вечния ми карък с мъжете, за мен е по–добре с нескопосан мъж... отколкото хич без мъж...

И дано този, когото така жестоко си харесах, изтрие сълзите ми и ме направи макар и малко щастлива... без да ме нарани като ме употреби и захвърли след това...

Не вярвам да е поредния мухльо... Стига с този мой, лош късмет... Да ми вдъхне малко вяра в този живот, да ми даде така липсващото ми самочувствие...

Той отдавна ме заряза и не пише...
Иде ми да се гръмна направо...
Какъв беше този мой шибан късмет, не знам??

И като за капак, така както си живея без секс и си страдам, онзи ден ми се случи случка!

Не обичам да мастурбирам и рядко го правя... но онзи ден много се отпуснах и... се разтекох... , чак дюшека подгизна... Не ми е за 1ви път...
Стана ми гадно...
Вместо да си имам любим и да го зарадвам като го пръсна... , аз си се мъча сама и моичкият никога няма да разбере, че може би има жена–фонтан до себе си...

Бих искала да мога да си хвана любовник като н 31/35 и да разпусна малко и аз...
Скоро ще се местим... Напускаме дивотията и отиваме в големия град... Знам какво да направя за да се срещна с нови хора там... и дано ми се усмихне щастието най–накрая!

Защото явно единственото спасение от асексуалността... е секс с друг...

Благодаря Ви, че споделихте!

от авторката

52.   Брей, как пък никой не се сети да ми пожелае...да ми се сбъдне най–съкровеното желание...и така желания от мен мъж да ме намери и да прекараме една незабравима нощ заедно...

Защото както вече всички разбраха, живея на Запад и не ми се получи тръпката със западняците...Нито емоционално, нито сексуално, никак...
И мерака ми е за един нашенец, в тази хубава зряла възраст – моята!..., пожелайте ми да се видим като се прибера по Коледа...Това ще ми е най–чудесния подарък наистина! Да излезе от забвението...и да ме намери!...С една роза...и ако наистина иска да ме изкефи, с леко набола, 3–дневна брада...умирам за такива!...Както и за тъмните му коси...
Цяло лято молих бозавия си мъж да си пусне брада...за мен...Не можело...не понасял...

Пожелайте ми да спра да си мечтая за моето момче, а да го срещна на живо най–накрая...

Към н 50

Не се изживявам като жертва, защото сама си го направих...
Никой не ми е виновен...
И имайки в предвид вечния ми карък с мъжете, за мен е по–добре с нескопосан мъж...отколкото хич без мъж...

И дано този, когото така жестоко си харесах, изтрие сълзите ми и ме направи макар и малко щастлива...без да ме нарани като ме употреби и захвърли след това...

Не вярвам да е поредния мухльо...Стига с този мой, лош късмет...Да ми вдъхне малко вяра в този живот, да ми даде така липсващото ми самочувствие...

Той отдавна ме заряза и не пише...
Иде ми да се гръмна направо...
Какъв беше този мой шибан късмет, не знам??

И като за капак, така както си живея без секс и си страдам, онзи ден ми се случи случка!

Не обичам да мастурбирам и рядко го правя...но онзи ден много се отпуснах и...се разтекох...,чак дюшека подгизна...Не ми е за 1ви път...
Стана ми гадно...
Вместо да си имам любим и да го зарадвам като го пръсна..., аз си се мъча сама и моичкият никога няма да разбере, че може би има жена–фонтан до себе си...

Бих искала да мога да си хвана любовник като н 31/35 и да разпусна малко и аз...
Скоро ще се местим...Напускаме дивотията и отиваме в големия град...Знам какво да направя за да се срещна с нови хора там...и дано ми се усмихне щастието най–накрая!

Защото явно единственото спасение от асексуалността...е секс с друг...

Благодаря Ви, че споделихте!

от авторката

56.   Искам да благодаря от сърце на модератора, който не допусна среднощния ми, сълзлив коментар...!

Вчера беше черен ден за мен... , толкова неща ми се стовариха на главата, че ми се искаше хич да не се бях събуждала...

След като порядъчно одрах новата си стара кола, излизайки от автомивката и се разтреперах от яд на волана, се прибрах и естествено... обърнах няколко ракии, но без салата... защото само така разпускам... другояче не става...

И седнах да пиша... компютъра ми, естествено, заби... и пуснах един и същ коментар 3 пъти... , а този от когото се изчервявам след изтрезняването... просто не беше допуснат и слава богу!

Исках да те попитам нещо, н 31!
Как постигаш баланса да си имаш вземане–даване с мъж... без да оставиш чувствата да се намесят??
Как изпитваш удоволствие без да има тръпка и страст??

При мен е абсолютно невъзможно... и понеже не съм обичала досега... и оргазъм не съм имала с мъж...

Ами това е!
Не пишете, не ми давате материал за размисъл...
Значи спираме дотук!

Поздрави на тези от Вас, които ме разбраха и подкрепиха!

от авторката

57.   Хм, така и не получих опровержение на тезата си, че при нас, жените, секса без чувства е практически... невъзможен, ... радвам се за което:-))

И въпреки всичко, ние мислим за секс почти толкова, колкото и мъжете... така, че стига сме ги заклеймявали!

И още нещо...
Възползвам се от това, че имам трибуна тук, за да споделя следното...

От много време съм на Запад, но така и не мога да разбера защо продължаваме така жестоко да тъпчем българските мъже??
Проверена истина е, че българките са едни от най–красивите и работливи жени, но защо пък мъжете ни да са балканци??
Елате ги вижте на Запад... Ще ви се уплаши окото...
Навсякъде има и добро, и лошо...

Има една много вярна приказка, която на никого не съм спестявала тук:-)), а именно, че българите са хубав народ в скапана държава, а тук където съм е точно обратното...
Нали когато фактите говорят и боговете мълчат!?

Защо тогава още съм тук ли??
Просто говоря матерния им език по–добре от самите тях, с това си вадя хляба и така...

Кадърен народ сме, единствено и само завистта ни е в повече, но и това се лекува!

Като бях студентка–първокурсничка тук, имах лекции по Скандинавска Цивилизация, нали съм по езиците и учех шведски и норвежки навремето:-)) и си спомням как преподавателят ни попита дали знаем кой е Ингмар Бергман?? Само аз вдигнах ръка и той просто каза "За да знаеш това, ти просто не си оттук, нали? "...

Много мога да говоря и разказвам...

Болно ми е, че сами се оплюваме и сравняваме със Земята, а трябва да имаме самочувствие като стойностни хора!

Така и с мъжете ни!
Ходих до Италия това лято... Викам си, че така както си падам по тъмнокоси мъже, сигурно ще стана разногледа там... но не би...
Ниски и невзрачни... какво толкова??
Нашите са по–хубави, само ги погледнете с друго око, стига критики...

Та... затова май с наше момче ще ми се получи ако е рекъл Господ, нали така? !
Друга душевност сме... и това си е!
И не всичко опира до пари...

Хайде, със здраве!
С извинения за лиричното отклонение:-))

от авторката

58.   Има опровержения авторке, има. Но не се допускат. Не само в тази тема. Щом не е както твърдят жените-спира се. Няма значение, че не е с обидни думи-достатъчно е да е различно от женското твърдение за да се спре. Например споделеното от теб за българските мъже-неведнъж съм писал, че не може българския мъж да е Ганьо, а българската жена да не е Пена/еднакви, присъщи на народа ни недостатъци имаме/. Но не е пускано. А сега, когато го казва жена, е допуснато. Така се губи смисъла на споделянето. Затова и от доста време си "говориш" сама тук...

60.   До авторката. Госпожо, аз съм също жена, като вас, но мисля, че вече преигравате и започвам да се съмнявам дали темата е истинска. Не може в цяла Европа да не си намерите мъж, с който да правите секс? ! Извинявайте, но ставате смешна!
И правете разлика между импотентен и асексуален мъж. Дори, асексуалните мъже сутрин имат ерекция. Възможно е, за да не събудите звяра в мъжа си, причината да е във вас? !
Бъдете здрава! По - малко пишете повече действайте!
Ж43

61.   Знаете ли какво?

Безкрайно се радвам, че последния ми коментар беше допуснат и благодаря на модераторите за това!

Имам великолепна база за сравнение и пак повтарям – по нищо не отстъпваме на западняците...
Липсва ни обаче самочувствие, а имаме с какво да се гордеем като хора, като народ!

Можем да им завиждаме единствено и само за уредените държави, които така добре ги крепят...

Почувствах крещяща нужда да се отклоня от темата си, за да споделя, защото наистина ми писна така жестоко САМИ да се подценяваме наистина...

Успяваш единствено и само ако си борбен...
А ние някак си... не сме...

И да, драги ми н 58, със сигурност има и жени, и мъже, които правят секс без любов... Щом така им харесва, не съм аз тази, която ще ги съди! ...

А на дамата от последния коментар ще отговоря следното: ако да търсиш любовта те прави смешен, нека да съм смешна тогава... защото кандидат–ебачи и западняци около мен – бол, но не искам нито ебач, нито западняк! Мисля, че няма какво друго да добавя!

Това е от мен!

авторката

1-50 от 58