До всички читатели - ще си го извоювам!
Ще споделя първо своята мъка. Аз съм една прекрасна млада жена, влюбена в един прекрасен млад мъж. Мисля, че и той има нещо към мен, но се страхува дори да помисли за какъвто и да е опит с нова любов, защото старата го е разнищила. Не знам как и защо. И се боря, и не спирам да мисля как да го спечеля. И упорствам, макар да знам, че да показвам упорство пред него е ужасна стратегия. Мога да започна от само приятелство. Ще си го извоювам. Просто в него виждам себе си и искам този човек да е част от живота ми. Ще му покажа колко много мога да му дам. Дали няма да остана с разбито сърце? Вероятно! Вероятно ще падна по очи, но не и по гръб и пак ще се боря.
Защо е до всички? За да не се отказвате. Не се предавайте! Когато чуя хубава романтична песен или гледам романтичен филм не се натъжавам, радвам се и се смея с измислените герои. Припомням си, че си струва човек да търси и/или да се бори. Реших да напиша това, защото чета теми, в които хората се отчайват и предават. Не бъдете тъжни, вярвайте, вярвайте с мен и не спирайте да обичате! Себе си, близките, любимите си хора и домашните си любимци, ако искате. Радвайте се и не се предавайте, защото спре ли човек, изстине ли, той се озлобява.
Защото, ако човек не дава, той се претоварва. Затова давайте с пълни шепи, без да ви се свиди. Давам ви надежда, а вие си я пазете добре и каквото и да става не я губете, само я споделяйте.

Коментари

1.   Много хубaво, но кaто не те щaт, не се нaтрaпвaй. Не досaждaй, звучиш мaлко кaто обсебенa. Виждaш себе си, искaш го в животa сии ще го имaш... изглеждa нa всякa ценa, плaщещо е.
Мaлко психaрско, дaно го осъзнaеш.
Тук не стaвa думa дa се бориш зa човек, който също искa теб, но някaкви други обстоятелствa извън вaс сa пречкa. ТОЙ не искa теб, инaче щеше дa действa. Осъзнaй се мaлко.

2.   Ами бори се и ако откликне действай...

3.   Уф, рядко се отвращава така. Как ще се наречеш прекрасна? Ненормални хора.

4.   В много подобно положение съм. Днес за пореден път се сблъсках с ледената стена, която той понякога издига около себе си. Твоята изповед ми дойде като знак от съдбата в момент, когато съм много разстроена. По принцип гледам да не допускам униние, защото е вредно за душата и не върши работа. Днес мъката ме надви за няколко часа. Обичам този човек и ще вляза в сърцето му каквото и да ми струва това. Пожелавам ти успех, както и на всички като нас. Никакво отказване!

Alpha, ж. 26

5.   Damn..знаех си ,че не само аз обичам да надъхвам по подобен начин.
Трябва да направят група по "надъхване" едни други. Първа ще се запиша! Още по-добре ако е група на живо, хаха!

6.   Борбата на сексуалния пазар не е като борбата на ринга... Качи си ранга и мъжът просто няма да има избор.

7.   Възхищавам се на оптимизма ти, но един човек не реши ли сам, че те иска, нищо няма да се получи. Старите хора са го казали - насила хубост не става. И в повечето случаи е за добро (повярвай ми) :)

8.   6 разясни това с ранга

9.   Печелила съм много битки,но интересното е,че после не ми е интересно,дори стигам до безразличие,

10.   Човек трябва да се научи да избира битките си. Ако желанието е двустранно и споделено, ви желая всичко най-хубаво!

Depravity

11.   Битката при мен, вече е изгубена. Колкото и да ти се иска, не можеш да дадеш любов ако човекът отсреща не я иска.
Успех!

12.   Номер7 е казал/а всичко.

13.   Много си ектзалтирана и това ще го уплаши. Казвам ти го от своя горчив опит. Аз също се поддадох на екзалтация и това рязко влоши общуването и шансовете ми. Затова, давай го по-кротко, трябва да се овладееш, иначе те чака провал. Чувствата сами по себе си са хубави, обаче плашат другия. Оставѝ го сам да съзрее до взаимност, не го притискай. Бъдѝ по-скопо резервирана, отколкото всеотдайна - така ще те възприеме по-доБре.