Бях брутално унизен
Здравейте. На 25 години съм, от 6 години работя като програмист в голяма софтуерна компания и от 1 година съм ръководител на проект. Завършил съм училище и университет с пълно отличие, като ученик съм ходил на олимпиади по информатика и физика и съм бил включван в националните отбори за международни олимпиади. Въпреки всичко, не съм стереотипния "зубър", който Холивуд е изградил като образ в умовете на хората. Висок съм 1. 90, атлетичен, тренирал съм два спорта, като продължавам да практикувам единия на високо аматьорско ниво, отделно ходя на фитнес три пъти седмично и винаги се старая да съм елегантен, чист и с изрядна прическа. Интересувам се от почти всички видове изкуство, почти всички науки, от почти всички спортове, от нови технологии, от автомобили, от политика.

Преди да си помислите "Този тук защо е пуснал тема, за да се похвали ли? ", искам да спомена че въпреки всичко, което изброих досега, аз имам един голям проблем: жените. Не ги привличам, въпреки че досега съм опитал късмета си с доста. Винаги се целя в момичета, които не са обвързани и които считам за интелигентни и културни. Уви, досега не се е получавало. Което боли още повече е, че по-късно някои от тези момичета са ставали гаджета с момчета, които изобщо не са на моя интелект, култура, поведение и външен вид.

Наскоро реших да променя стратегията си, мислейки че не съм достатъчно настоятелен и затова съм отхвърлян. Запознах се с момиче, което грабна интереса ми със своята интелигентност, красота, чувството си за хумор и умението да разговаря на всякакви теми. Разговорите ни вървяха добре, разсмивах я, държеше се учтиво, но когато предприех крачка и я поканих да излезем, тя отказа под предлог че била заета. Казах си ок, може наистина да е така, ще пробвам пак. След две седмици опитах пак, този път получих отказ без обяснение. Обикновено спирам дотук с опитите, но този път продължих, твърдо решен да разбера на какво се дължи това (момичето е необвързано). Писах и отново с учтив тон, но тя дори не ми отговори. Това ме вбеси, разбрах къде живее и я изчаках пред дома и, питайки я защо се държи по този гаден начин. Тя ми заяви, че не я интересувам като мъж и ми каза да я оставя на мира, при което си влезе във входа и ми затръшна вратата под носа.

Две седмици по-късно отново я видях случайно, този път под ръка с момче, което познавам - посредствен учител по математика, който се затруднява да върже две изречения, плешив и по-нисък от нея. Това беше най-унизителният момент в живота ми. Момиче да предпочете такъв индивид пред мен. Дори не мога да проумея с какво я е впечатлил.

Сега съм депресиран, тази седмица не съм ходил на работа и съм приключил почти всички контакти. Не знам какво да правя оттук нататък, ако тези неуспехи продължават, може би ще влезя в лудница.

Коментари

51-100 от 120

57.   От автора

До 56: И от какво ще избяга? Искреността е ценност. Пък и ако избяга, значи не ме заслужава. Предполагам, злобарчетата коментиращи тук се надявате да не ми потръгне, нали?

Темата за мен е изчерпана, ясно е, че повечето пишещи в нея си правят забавление на чужд гръб. За сведение, споделих си проблема и в американски сайт, и там определено получих ценни съвети и много по-малко злоба и завистта. Такова ни е обществото явно, какво да се прави. Благодаря на малцината тук, които показаха съчувствие.

60.   Ти сериозно ли? ! След реакциите ти, на всичко изписано досега, едва ли някой има съмнения в интелигентността ти... така де... в не особено голямото й количество. Разбери, че никой не харесва хора с ОГРОМНО самочувствие. Последното трябва да е подплатено, но и да не се демонстрира ПРЕКАЛЕНО и ПОСТОЯННО! Истински интелигентните хора, които познавам, никога не са парадираили с това. И винаги приемат критиката, което им помага още повече. Много си далеч, много...

61.   Авторе, с хокей занимаваш ли се?

64.   Авторе, и аз съм забелязала, че в чуждестранните сайтове човек получава повече подкрепа.
Преди си мислех, че наистина е заради това, че ние българите сме някак си по - озлобени.
Но, с времето стигнах до извода, че хората са си хора, независимо дали са българи, американци, испанци или германци.
Просто тука повечето са ти казали истини за теб, разбира се по доста груб и неподкрепящ начин, но все пак истини. И ти трябва да се опиташ да извлечеш полезното за теб от мненията им като в същото време се издигнеш над начина, по който са ти говорили. Да, разбира се, че това изобщо не е лесно!
В един американски, изобщо англоезичен сайт е нормално повечето да са по - деликатни поради причината, че английския език от одавна вече е световен език => всеки, който пише там допуска, че човека, който се е оплакал от нещо може би е от доста различна култура от неговата - от друга държава, друга народност и това създава усещане у повечето коментиращи да са деликатни, защото са с нагласата, че не пишат на някой от 'своите'.
Докато тука сме си 'наши' и си знаем 'психо профилите' - затова и получаваш директни изказвания, които вече ти обясних как трябва да приемаш.

От Номер2

65.   Авторе, ами покажи й тази тема, като си толкова искрен...
А на нас ни дай link към чуждестранния форум - едва ли е препълнен с хвалби колко си велик.

66.   От автора

До 61: Занимавам се с баскетбол, не с хокей.
До 64: Не, просто в Америка ценят успелите хора. Тук им завиждаме. Има една поговорка, описваща българската народопсихология (предполагам я знаеш). За съжаление, често се убеждавам колко е вярна.
До 65: Нямам нищо против да и я покажа, ако отношенията ни напреднат. Мислиш си, че съм написал нещо срамно за себе си? Аз не го мисля, защото съм написал истината. И между другото, никакви линкове няма да показвам. Такива като тебе, драги ми господине, и среден пръст не заслужават да им се покаже.

67.   От 65 до автора

Страхотен завършек! Браво! Много интелигентен и издържан във всяко едно отношение! Адмирации, дами и господа! Имаме нужда от точно такива хора! Поне се радвам, че свали маската най-сетне и се показа колко струваш. На мен си ми ясен от самото начало, въпросът е, че се срещаха и някои заблудени хора, които ти повярваха (това не е упрек или някаква друга негативна форма на коментар спрямо тях). Не очаквах и да дадеш link - такова място, където те хвалят, просто няма... Където и да пишеш, все едно ще ти кажат хората, просто огледало на тази тема.

68.   Нормално е ти да харесваш едно момиче, а то теб-не. Както има момичета, които теб те харесват, а ти тях -не. На всички ни се е случвало. Добре е, че харесваш интелигентни момичета. Следващият път като заухажваш някое не й споделяй отначало за успехите ти на олимпиади и пр. След време ако сте заедно можеш да й кажеш, но в началото се дръж скромно. Тя сама ще види хубавите ти качества, както и че си висок и с добре поддържано тяло.
И в отказ на момиче няма нищо оскърбително и драматично. Както и когато ти откажеш на някое момиче. За всеки влак си има пътници.

69.   От автора

До 68: Не говоря на момичетата за олимпиадите си. Не знам защо всички си мислят, че се фукам пред момичетата. Тук си споменах успехите, за да кажа, че причината за неуспехите ми с нежния пол не се дължи на тези неща, които те често изброяват, че не харесват в един мъж (некултурен, прост, груб, дебел, нечистоплътен, беден и още няколко).

70.   Сещам се с кое момиче и от кой филм си имал връзка. Един, който го дават по Нова в по-късните часове, нали

71.   А ти бил ли си някога в Щатите, че да знаеш хората там как мислят и разсъждават? ! Естествено, че ще говорят по по-различен начин.

72.   Авторче, ами то ти се каза многократно каква е причината, но мъзъчето ти хвърли един Unhandled Exception, обяви, че 30 човека били 3-ма и се приключи. hash не знаеш ли какво е, не го ли провери преди да правиш подобни нелепи изцепки? Оттам нататък се дъвче едно и също, а ти продължаваш да хвърляш exception-и. Честито, все така ще е, ако не се поправиш. Очевидно и с новото момиче не ти се получава, иначе щеше веднага да ни споделиш, нали? И, да, това че се показа какво представляваш, в мнение 66, и след това подмина 67, не те отличава от "некултурен, прост, груб", т. е. ти чисто и просто пречупваш всичко през своята призма и отказваш да се видиш отстрани.

73.   Само нападки срещу човек, от описанието се вижда, който знае какъв всъщност е и какво търси.
Моят съвет към автора е да отдъхне от работата си щом има възможност. Наистина това си е унижение от някое комплексирано момиче, което няма нужда от равен партньор в живота. Смени фитнеса с тенис на корт. Ако живееш в по-голям град е невъзможно да нямаш любим клуб. Пътувай там където има много млади хора... от типа на Куба, Португалия... Със сигурност знам че проблемът не е в теб, приеми го като някакъв малък урок, но незначителен. Не може да приемаш съвети от непознати, а сам да филсираш това което е в главата ти. Голяма част от населението в България е комплексирано и се радвам че съм далеч от вас :)
Ж26

74.   От автора

До 70: Ако визираш София ден и нощ - имах предвид истинска актриса, а не аматьори. Така че грешиш.

До 71: Да, бил съм в Щатите. Контактувал съм с американци. Там амбицията, трудът и умът се ценят.

До 72: Няма да се "поправям" заради някой си. Какво искаш да ти споделя относно новото момиче? Това си е моя работа. Да не си майка ми или баща ми, че да ти разказвам за взаимоотношенията ми с нея? А такива като 67 ги игнорирам. Със злобни дребни душици не се занимавам. Има такива сред подчинените ми, пред мен са като палета, но си имам сведения какво приказват когато ме няма. Тук всеки е анонимен и може да дрънка каквито си глупости иска. Не значи, че ще обърна внимание на всяка от тях.

75.   Така като чета историята ти.. мисля, че аз съм момичето от групата ти и много те харесвам все още.. радвам се, че си се променил и външният вид на човек вече не е основен критерий за теб.

76.   Авторе, доста е възможно с теб да се познаваме, макар че аз съм 5-6 години по-малък от теб. Аз също се занимавах със състезателна информатика доста време (6 години). Даже си мисля, че инициалите ти са ИАК, но може и да се бъркам, разбира се. :) (надявам се това не се води лична информация и не нарушавам правилата на сайта). Та... по твоя въпрос - нямаш за какво да се ядосваш. Само човек като мен може да те разбере. Мога да предположа колко енергия и нерви си вложил в развитието си, свикнал си винаги да даваш най-доброто от себе си и да се развиваш. И е съвсем нормално, когато търсиш партньор в живота, също да искаш най-доброто. Не се колебай и не прави компромиси - ти наистина заслужаваш най-доброто! Това, че някоя не те е оценила, не трябва да те кара да се чувстваш унизен, комплексиран и т. н., няма и за какво. Тя е изгубила. Ти заслужаваш момиче, което да види всичките ти хубави страни, и да е щастлива от това, че именно ти си момчето до нея. Разбира се, че вероятността ти да си доминиращият във вашата връзка от гледна точка на интелект, пари, външен вид и т. н. е много голяма и това изобщо не означава, че превъзходството ти трябва да я отблъсква. Ти си учил, ти си се трудил, ти си влагал в себе си и е съвсем нормално ти да доминираш, ти да респектираш и дори и малко силно да прозвучи, ти да бъдеш по-обичаният и получаващият повече любов. :) Освен това съм убеден, че си момче, което не парадира и не се хвали с успехите си така, както повечето тук те изкарват. Това, че ги изтъкваш, е именно знак за адекватната ти самооценка, а не за липсата на такава, за което те упрекнаха тук. Похвали се, постиженията са си твои. Сигурен съм, че ти си способен да обичаш, да даваш любов и да бъдеш всеотдаен и далеч не си нарцистичен, самовлюбен или грандоман. Знам, че е гадно да си сам, знам, че успехите са най-сладки, когато имаш стойностна жена зад себе си, която да ти каже: "Браво, ти си най-добрият! ", но със сигурност този момент ще дойде - вярвай и се бори, не се отказвай и не се задоволявай с посредственост!

78.   Авторе, покажи ни я тази тема в чуждия форум най-после, да ни натриеш най-после носовете! Не знам защо изпускаш такъв златен шанс. Та там само те хвалят, нека прочетем и ние, може пък и да се осъзнаем колко много грешим за теб и всъщност си много готин.
Не си изпускай толкова нервите. Хем уж не ти пука за "злобните" ни коментари, хем се горещиш. На никой не му е приятно да му казват истината, когато не е хубава, но неумението ти да се прикриваш, колко те е яд, е просто потресаващо! Нападаш с остри думи хора, които не са използвали нито една такава спрямо теб!

79.   Аз би трябвало да съм от твоя випуск като съдя по годините и училището ти. Но по описанието, което си дал, нещо не се сещам кой си, което ме навежда на мисълта, че може и да послъгваш за някои неща. Двама преди мене предположиха кой може да си, но щом викаш не си се занимавал с хокей... освен ако наистина не си въпросното лице и не разкриваш тази подробност, за да не те разгадаем.

Ако наистина си този, горе главата. И мога да уверя другите, че не си нарцисист, самовлюбен или хвълипръцко. Пък ако не си него, успех в търсенето, не се отказвай.

80.   Авторе, ти с мама и тати ли си споделяш само за връзките? Маминия той. Бях останал с впечатление, че сам ни сподели за срещата си с нея, сега пък не искал да споделя. Детска работа. Поредното доказателство, че си в матрицата и нямаш досег с реалността.

81.   Авторе, а питал ли си се, дали не си типичен пример за ефекта на Дънинг-Крюгер? Това е когнитивна склонност, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, поради което погрешно оценяват способностите си много по-високо от средното.

82.   Браво за постиженията, ако са ни поднесени в истинския им размер, но като човек си направо нетърпим. Нямам какво да кажа, просто е неприятно човек да чете какво пишеш, камо ли да се навърта около теб в реалността. 100% това отблъсква всяка жена.

83.   От автора

До 73: Декември мисля да си взема по-дълга отпуска и да замина за известно време в някоя по-топла страна. Аз обичам да пътувам и го правя често, винаги има какво да се види и какво да се случи, когато човек е на път.

До 75: Аз пък изобщо не мисля, че си момичето от групата ми, най-малкото защото тя сега си има сериозен приятел. А ако имаше някаква малка вероятност тя още да ме харесва, нямаше да го напише тук.

До 76: Благодаря ти, приятел. Пожелавам ти успехи занапред. Нещата ще се оправят, напук на повечето пишещи тук.

До 79: Нали не очакваш да разкрия всичко около себе си тук?

До негативно настроените жужащи индивиди: Благодаря за дозата ви завист, като ви чета жалките опити за сарказъм се пръскам от кеф :D Продължавайте, продължавайте.

84.   Имам много успехи и грамоти мега готин съм адската бадка но уви дупките за престиж ми бягат по тъч линията може ли да бягат представяте ли си тааа кажете момчета вие как го правите първо говорите с тях да ги заблудите да не бягат или направо с пикалото а на моето съм закачил и медали от 4 спортна не виждат ли та трябва да говоря с тях помогнах ли авторе така изглежда историята ти

86.   Авторче, жалко е единствено как се излагаш - много ти личи, че не можеш да си намериш място от яд. Изпусна си неведнъж нервите, при това без основание. Хванахме те и в лъжа, просто защото такава тема в американски форум не съществува. Още по-жалко е как не можеш да си го признаеш и се криеш като мишле. :)

87.   Даже мисля че твърде много си разкрил. Но като чета коментарите ти по темата се съмнявам да си лицето, за което мислех че си. Според мен половината от нещата, които си написал, не са верни изобщо. Ако така се представяш и пред жените, нищо чудно че те режат като разберат истината.

От 79

88.   Авторът ни пуска по пързалката нещо - първо пише, че е програмист, а после имал подчинени...

89.   Да не се окаже, че успехите от олимпиадите са първи места на мистър Олимпия?

92.   Разбрахме, че си на-най-НАЙ! Хайде, сега се опитай да изброиш какви са недостатъците ти, за да видим защо, според теб, не ти се получава. Знам, че ще ти е много трудно. Подсказвам с първите точки:

1. Нарцис съм
2. Не търпя критика
3. Кофти характер съм
4. Понякога изпускам гълъбите неконтролирано (примерно)
.
506.
.
2698.
.

93.   От автора

Към 86: Не съм си изпускал нервите, нито пък съм лъгал за американската тема. Не съм казвал, че там ме хвалят, просто дават съвети, без да се заяждат и да се мислят за много остроумни.

Към 87: Аз не съм предоставял грешна информация, всичко което съм казал е вярно. Ако паметта ти изневерява, не е мой проблем.

Към 88: За длъжност главен програмист не си ли чувал?

Към двете деца (84 и 89), дето търсят къде да изразят радостта си, че мама им е дала да седнат на компютъра: Благодаря, че ме забавлявате с глупостите си. Продължавайте в същия дух.

94.   Не изпитвам някакви особени симпатии към автора, просто му влизам в положение и бих искал да се ориентира в причините за своите неприятности, за да ги преодолее. Допускаму, че, (както често и аз, впрочем), повече гледа за своите нужди в едно общуване, околкото да чувства, предугажда и възбужда, да формира потребност от общуването у отсрещния човек. То ест, да има усета за това, какво отстрещният мисли, какви са нуждите му. Това е доста често срещана слабост. Но самият факт, че по една тема има вече близо 100 коментара, при което се е оформила един солиден отбор от хейтъри на автора, иде да покаже, че и тяхната работа хич не е читава. Те тук с настървение, заядливост и злоба доказват колко е несъстоятелен като човек. Ами, хора, по този начин ли ще помогнете на някого, ако наистина го искате, или също тук си избивате комплексите? Защото комплексари много - то не е срамно, всеки едва ли не си има своите комплекси, но срамното е, ако на публично място се опитва да ги избие и упорства в това. Ами, щом според вас е толкова безнадежден авторът, просто подминете тая тема, отидете там, където нещата не са толкова безнадеждни! Ама не- стоят тук и се занимават с надприказване с автора, дразнят го, обиждат го, с изрази от рода на: "Ясен си ми, всички те разбрахме колко струваш"... Еми хубаво, щом всичко ви е ясно, оставете го вече, какво само си чешете крастата тук? Направо неадекватно поведение. Все едно очаквате от него да падне на колене пред вас с покаяние, или да си напрпави публично харакири.

95.   Програмист означава редови програмист, главен програмист е друго! В тази професия би следвало да обръщаш внимание на детайлите!!!

96.   94, a ти кой си, реферът ли? Съдиш, че сме посочили с пръст и сме заявили "Ясен си ми, всички те разбрахме колко струваш", а ти правиш същото спрямо нас... интересна логика имаш. Добре си си изказал мнението, но остави и останалите да правят същото!

97.   До 94 от 96, отново: Погледни коментар 25. Защитаваш човек, който ни нарича задници, мижитурки и раздава средни пръсти... Мен ако питаш, "настърввеността" и "злобата" по негов адрес са даже малко.

98.   Какво да ти кажа бе пич отиди на пр*ститутка да освободиш напрежението.

99.   25 години? с подчинени? Авторе, явно имаш наистина голямо самочувствие, вероятно без покритие. Казва ти го "бивш" програмист. Животът е пред теб все пак - можеш да започнеш да придобиваш опит. Няма да стане с притискане на този живот до стената и хващане за гушата. Сам се издаде, че може би т. нар. ти подчинени шушукали зад гърба ти. Ами защо не вземеш да ги уволниш или 'скъсаш от бач'.? Извинявай ама ти как мислиш с подобно отношение към хората, което ти е в главата да си намериш жена изобщо? . Жените гледат как ще е най-добре за децата - гледат на интуитивно, подсъзнателно ниво. Преценяват те ще можеш и да помагаш за отглеждането на децата. И като гледам. без да съм жена, няма да можеш - то не е само пари и даже изобщо не е пари, а топлота и любов. Ти явно си зомбиран от машинката на айтито и не можеш да се откъснеш - животът е хубав, много по-хубав от гоненето на разни дедлайнове и шитни. Това е само меду другото, да си вземем заплатите. А да споделя - програмирането днес, не е като програмирането преди 20 години. Днес сте повечето просто едни кодери. Ти може и да не си от тях, но пак го караш схематично, ти затова си решил и да ставаш шеф, защото няма как да се развиваш надругаде. Така че - не мисли, че си повече от продавачката на цветя. Казвам го съвсем сериозно - това не е критерии за 'успех' - че си програмер некде си и си финансово ок.

некав чичка 40

100.   До 32:

Може би те възприемат по-скоро като приятелка, отколкото като мъжки екземпляр. Комплиментите са като отправени към близка, приятелка. "Здравей, мила, изглеждаш много добре! ". Всеки от нас е чувал жени да си говорят по този начин, нали? Това е признак на признание, на уважение, но не и на сексуален интерес. Затова се и отдръпват, когато покажеш интерес и по-сериозни намерения.

105.   Какво си бил унизен бе щом момичето е тръгнало да те отвява още първия път, когато си искал да се видите е било повече от ясно като бял ден, че тя не те харесва? Не може винаги нашето да става! Светът не се върти вечно около теб!

107.   До 96, 97. Всеки ще реагира, щом го нападат в най-уязвимото му място. Той тук е споделил своя болка, изнесъл е неща, от коите се срамува, а полиучава какво? Безцеремонно, дори грубиянско бърникане в душата му от съвсемужди хора - с мръсните обувки да си ги трият във вътрешния му мир. Всеки би пропищял от това. Естествено, въпреки успехите си в много области, има неща, които му убягват с жените, сега не му се получава, и затова тези публуични разнищвания са доста болезнени, ако не можете да му помогнете, поне не го драдзнете, имам чувството, че тук са се събрали доста незряли хора. Не съм арбитър, но разискванията отиват встрани от задачата и призванието на форума, и обръщам внимание да сме по-въздържани, да внимаваме с осъдителния тон и с отрицателните емоции.

108.   1. Смъкни си голямото его!
2. Не си мисли, че си повече от другите!
3. Не лепи етикети!
4. Не преследвай хора, защото можеш да влезеш в ареста за подобно деяние!
5. Вади пари, наслаждавай се на живота и някой ден ще те споходи това, за което копнееш. ;)

109.   107, а-ха, ти и той сте "всеки". Ами не сте, има и по-уравновесени хора. Авторът се очакваше също да е такъв, предвид първоначално поднесената информация. Именно затова е ясно, че пречупва нещата през своята призма, а какъв е в действителност дори и той явно не знае, а само заобикалящите го хора. Тук виждаме какъв ИСКА да е, а не какъв Е.

110.   №108, мен авторът защо не ме обижда? Явно защото някои от нас са се намесили по не най-подходящия начин и е последвала по-остра реакция на автора, която, пак казвам, е обяснима. Ако някой трябва да си изнесе поука от тая спирала на неразбирателството в темата, мисля, че това са и двете страни. Когато някой показва своята уязвимост, най-неподходящото е да получи безцеремонни натяквания и присъди като от някаква висша инстанция. Всички. от нас са попадали в небрано лозе понякога, мисля си.

111.   И аз да кажа нещо. Според мен напразно се дракате, драги читатели и съветници. Темата е написана провокативно, с цел да злепостави жените, че не знаят как да оценяват и какво искат, а не да злепостави горкият успял мъж, чудесно изглеждащ, почти ангел. Но а де! Де го чукаш, де се пука :DDD Искрено се забавлявам за сметка на този болен мозък, който е родил писанието :DDD Очаквал е хули за жените /любимото му/, а е получил нещо друго :DDD Доста хора, които четат редовно този сайт, ще разпознаят десетки подобни "изповеди", родени от един и същ човек. Все пак напоследък нещо липсва, явно най-сетне са го усетили, или просто му лисва вдъхновение, може и да са го прибрали в някое заведение човечеца.

112.   Още нещо драги, наскоро по организационно поведение с професорът говорихме, че за да може човек да направи правилна преценка за себе си той трябва да може да се погледне от страни и да се види как изглежда в очите на другите. А ти със сигурност в техните очи си интелигентен човек, който обаче непрекъснато се изтъква колко е велик и това отблъсква хората от теб. Може би това е и причината да не можеш да си намериш жена! И няма да е лошо да се научиш да търпиш критика понякога! Но сигурно този коментар пак ще го сметнеш за злоба и завист.

113.   Авторе, няколко въпроса:

1. Някога имал ли си изобщо гадже?
1. 1. Ако си имал, каква е била продължителността на връзката ви?
2. Имал ли си сексуални контакти с жени?
3. Какво значи "изрядна прическа"? Мен някои прически буквално ме отвращават. Покажи ни примерна снимка, на друг човек, който смяташ, че има подобна на твоята.

114.   Споменаваш, че имаш циганска жилка. Това видимо ли е външно?

115.   Бива ли да сте толкова крайни, при положение, че дори не го познавате?

117.   110, теб човек не може да те обиди... if you know what I mean...

118.   От автора

До 113: Вече съм отговорил на този въпрос. Ходих с актриса около 3 месеца, точно когато връзката изглеждаше сериозна, тя предпочете кариерата си. Сега тя е известна, така че за нея може би това беше правилният избор. И не, не е от "София ден и нощ".

Сексуални контакти съм имал, като ученик бях сред популярните момчета и с няколко момичета съм го правил "просто ей така". Това обаче вече изобщо не ме удовлетворява, искам любов, а не празен секс.

Прическата ми е тип Дейвид Бекъм, имам и брада като неговата (малко по-гъста).

До 114: Не, не е видимо въобще, видимо е само при една втора братовчедка, която е мургава и къдрава.

120.   Автора сам не се усеща как под път и над път гледа да се похвали. Като това, че предишната му връзка била с актриса от много известен в момента сериал. Това беше абсолютно излишно да се споменава, ама той така лекичко го вмъкна уж между другото, а си беше съвсем целенасочено. Точно с това дразни хората, със самоизтъкването си, ама не може или по-скоро не иска да го разбере. Да се хвалиш и изтъкваш сам е проява на лош вкус, и колкото и да имаш качества и успехи, малко или много другите започват да гледат на теб като самохвалко. Аз съм жена и от това което прочетох като негови мисли и разсъждения не ми допада.

122.   Авторе, виж сега, аз съм/бях като теб - блестящ математик и физик, с олимпиади, участия, награди и т. н., но пълно дърво с жените. По-точно, влюбих се в една, тя ми разказа играта по всички направления, след дълга мъка се убедих, че нищо няма да стане и прекратих с нея с цената на разрушена психика и няколко немаловажни проблема със здравето. После моят най-добър приятел - пикапер от класа просто ме хвана и с нагледни примери ми показа как се общува с другия пол. Разбрах в каква грешка съм бил с жените, опитвайки се да ги изчисля (каквато грешка според мен правиш и ти). На теб не ти върви с жените заради тотално погрешния подход, трябва да оставиш всичко, което си мислиш че знаеш и да почнеш начисто без предварителни нагласи и без предрасъдъци. Което не е рецепта, че ще свалиш точно определена жена, но ще ти създаде достатъчно голямо множество перспективи, от които да избираш. В моя случай - след като разбрах как да общувам с този "загадъчен" пол, достигнах до примерно 50% успеваемост. Което значи, че примерно половината от жените в подходяща възраст в обкръжението ясно показват, че биха разгледали откъм положителната страна едно мое конкретно предложение :) Това е нелош резултат, особено като се има предвид, че съм крайно антиспортен - пълноват и с очила. 100% не достига дори Брат Пит. Но за да стигнеш до това, трябва да зарежеш математическия подход и да усвоиш успешните модели. Пречупени разбира се през призмата на собствената ти индивидуалност.

51-100 от 120