Когато любимият се превърне във враг
Здравейте, имам приятел от 3 години. До скоро мислеше за мен, а сега усещам как мисли само за себе си. Имаше панаир на селото му, покани ме, казах му, че ще отида, а на другия ден ми съобщи, че няма да ходя без да ме пита. Просто каза "Ти нали няма да идваш? ", не исках да се самопоканвам и си останах вкъщи. Негов приятел му звъня да го попита къде е, а той най-нагло отговори, че е по задачи, а не че е при мен, нищо че момчето ме познава, не знам какво крие. Друг пример, който ми направи впечатление е, че бях гладна, а той ми каза "Е аз не съм гладен, ще оставим храната за друг път". Никога не е бил такъв егоист. Много ме наранява държанието му. Заглежда други момичета пред мен. Когато имам нужда от нещо, примерно да ме вземе от някъде излиза с оправданието, че не може да навърти километри, заради мен, как другите хора можели да ходят с автобус, а аз не (Викнах го, когато наистина не ми беше добре), но ходи всеки божи ден до различни села, за да се види с приятелите си, които не се сещат за него... Винаги съм била до него, когато е бил сам и е имал нужда от нещо, пренебрегвала съм приятели и роднини заради него, но той никога не би го направил. Преди месеци беше толкова добър, а сега се превърна в нещо, което започва да ме озлобява. Не знам на какво се дължи, знам само, че вече не се чувствам обичана и уважавана. Моля ви, дайте ми съвет. Боли ме сърцето само като си помисля за раздяла, но ако се наложи и до това ще стигна...

Коментари

1.   Разделяй се с този ASAP!

Не трябва да допускаш никой човек да се държи така с теб!

Виж, сама се усещаш как те озлобява отношението му към теб, защото разума ти ти казва истината!

Хайде, скъсай го още днес и не поглеждай назад!

2.   Ами може биухажва друго момиче. Щом не те уважава и те пренебрегва, просто се разделете. Ще си намериш друг, който да те уважава.

3.   Какво за мисли за мен. Ти да не си дете, че да мисли за тебе. Големи хора сте вече. Нали жените иската да сте равни. Като искае това ще поемате и отговорност.

4.   Предполагам, че като ходи по селата се оглежда за други момичета. Съжалявам, сега има много неверни жени и мъже. На мен ми се струваш добро момиче и аз бих се радвал да имам такова до себе си. Жалкото е, че такива попадат на хора които не ги ценят, наистина жалко.

5.   Защо изобщо продължаваш да седиш с този? ! Колкото по-скоро си отвориш очите, толкова по-бързо ще се отървеш от наглостта на въпросния тип.

6.   Ми, иди да живееш в град. Какво се занимаваш с разни селяци?

7.   Бий му шута ей така на майтап дори и не му се обаждай... да видиш как се ще се промоени изведнъж.... ама като дойде да те моли не омеквай ввднага а си дръж на твоето... остави го малко да се притесни за теб... да почувства че те губи.... и после му кажи така: "Давам ти последен шанс да се промени"... и така ;)
Успех!

9.   Оставих го, проумя, че е сгрешил. Всичко се оправи за месец и пак се започна. Гледа клипове на голи жени, не го интересува къде съм и с кого, каза ми, че нямам мозък и най-нагло на следващия ден ми се глези и ми казва, че ме обича. Искам да го оставя, но ме е страх, защото няма да ме остави на мира и ще ми се заканва, естествено нямам предвид, че ще ме удря, а че няма да остави така нещата... Не знам какво ще правя, това са 3 години красиви и лоши спомени, каквото и да ми е направил, аз съм наивна и няма да го забравя лесно. Просто съм привързана, а не толкова влюбена. Дайте ми съвет, много съм объркана...

10.   Абе, остави го. Ако те заплашва кажи на баща си и на роднините си. в краен случай се обади в полицията. Той не те обича, не те уважава, флиртува с други... Раздели се с него и си търси мъж, който ще те уважава.

11.   Помисли си, дали ти по един или друг начин не предизвикваш или не толерираш такова поведение? Умната жена може да накара мъжа си да я уважава. Разбира се, първо трябва да имаш изисквания към самата себе си, да видиш, дали с нещо не го дразниш, или в поведението ти има неща, които той не възприема.