Харесвам го , но не знам какво той чувста към мен..
Здравейте.. аз съм на 13 и има едно момче, което отдавна го харесвам.. Той е на 14, но повтаря класа.. учим в едно училище и сме в един клас ( 7 ).. Преди да почне учебната година, веднъж бяхме се събрали у една приятелка.. аз, тя, гаджето й и това момче.. ( те са приятели ) ние седяхме и си говорихме.. по едно време на приятелката ми й се доспа, затова тя отиде в другата стая с гаджето й... Аз и това момче останахме и започнахме да си споделяме неща, след това легнахме и цяла нощ той ме гушкаше и ми повтаряше, че съм била хубава и така натаък..
От няколко седмици вече сме започнали училище и както вече казах, той е в моя клас... Аз сядам на последният чин, а той на първият.. мой съученици ми казаха, че постоямнно гледал към мен.. аз като погледна към него той ми се смее и аз на него.. През междучасията идва при мен и ме закача... аз тръгвам да говоря някакви глупости и той ми се смее... Преди няколко дена, имахме час по английски език и той се премести на чина отзад, който е близо до моя.. Започна да ми пише по фейсбук, че гаджето на приятелката ми, му е казал, че съм била казала, че е грозен, смотан и така нататък.. аз му отговорих, че не съм го казвала и няма да го кажа... И той ми каза " добре ".. Няколко минути след като приключихме разговора по фейсбук, той седна до мен да ми покаже някакви настройки на профила ми в фейсбук.. Госпожа по английски ни видя, че сме седнали двамата и каза, че сме се били обичали.. той отговори " много ясно " и се смееше.. аз също се смеех и мълчах.. Когато стана от чина и отиде на неговият, аз пуснах едно видео клипче където едно момче казва " I nied you.. I miss you.. And naw I love you " понеже интернета ми беше бавен се чуха само първите две изречения и се спря.. тогва той се обърна към мен и ми каза " And naw I love you " и с двете си ръце ми показа сърце и ми се усмихваше... ( тогава много се зарадвах, защото си помислих, че има чувата към мен, както аз към него.. ❤ )
Но днес по фейсбук ми написа, че хората са му били казвали, че ме харесва, а не е така.. нямал чувства към мен, освен приятелски...
Та въпросът ми е, как мога да разбера какво найстина испитва към мен...? Благодаря предварително...

Коментари

1.   Повтаря 6-ти клас? ! Този май няма голям умствен капацитет!!! Бягай далеч!

3.   Момчетата са така! Просто му кажи какво чувстваш толкова ли е трудно. Отваряш фейсбук и пишеш- Аз ❤ теб! Не може да няма чувства щом те е гушкал и такива