Раздяла с по голяма жена
Здравейте, сега ще ви разкажа и моята драма. Аз съм на 28 години а жената която ме остави и все още обичам лудо е на 43. Тя е от София аз от Бургас. Първоначално си писахме околко 2 години като в началото тя щеше да ми идва на гости в Бургас но аз се отказах... до тази година на 14. 04, когато се видяхме за първи път, беше станало така че бях на гости на приятел и просто и се обадих.. харесахме се много.. развръзката секс след седмица и лудо превличане до момента в който не и казах, че апартамента и е пълна кочина. От там нататака една голяма борба от моя страна да се виждаме и в крайна сметка преди месец ме остави. Обичам я не мога да спра да я обичам тя ми е всичко

Коментари

1.   Научете се да пишете правилно.... тцтц.. Някаква катерица нападнала заек и после какво?

Ив

2.   Айде сега обичал си я, поиграла си е с теб и толкова, каква обич забрави я, ,

3.   Ако вместо да говориш, беше почистил кочината, може би още щяхте да сте заедно.

4.   Ти не я обичаш, ти си влюбен в нея. Има голяма разлика.
В една връзка най-голямата грешка е, да не приемаш другия такъв, какъвто е. Със споменаването на кочината може обективно да си имал право, но за нея е било ясно, че не я приемаш такава, каквато е. Иначе не би го споменал, дори да ти е направило впечатление.
И понеже е жена с житейски опит, е предпочела да си спести бъдещият театър. Една жена, дори на 43 винаги може да си намери някой да я задоволява, така, че за нея е било добро решение да скъса с теб. Ти си с един брой житейски опит по-мъдър и в бъдеще ще знаеш какво се казва на жена и какво не.

5.   до 4

Не, една жена на 43 години е изпуснала почти всички влакове и никой не може да намери. След две години писане да развали с лека ръка потенциална сериозна връзка заради една забележка която може да е инфантилна, но си остава просто забележка. Показва много незряло и горделиво отношение. Цели две години изгубени в напразна комуникация. Авторе нещата или започват да стават веднага, имам предвид в много близко бъдеще или не си губи времето в писаници с години. Безполезно, губене на време и емоции и накрая нищо.

7.   Мъжете бягат при младото, а ти си седнал да охкаш за жена в почти менопауза... я се осъзнай малко...

8.   7, всички млади ще станат в менопауза

9.   И според мен е изтарвала всички житейски влакове... Та пиша и по някой друг смс от време на време на който не получавам отговор.. и така разбрахме се да се видим януари или февруари, защото само тогава по нейните думи щяло да има за какво друго да си говорим освен за провалената ни връзка.