ДНК тест за бащинство.Объркана съм...
Не зная дри как да започна. С болката която изпитвам или с това колко съм объркана. С приятелят ми сме заедно от 3м ...зная че е малко време но го обикнах толкова силно както никога не съм обичала до сега...Всичко върви добре..Разбираме се , уважаваме се , подкрепяме се , обичаме се и така... Но дойде и денят , в който бившата му го потърси....И то не за какво да е.. Оказа се БРЕМЕННА в 5тия месец.. ТЯ не знае кой е бащата и предполага , че това е приятелят ми...Ще правят ДНК тест .. Когато са били заедно тя му е изневерявала стократно с различни. Не зная що за майка ще бъде това.. жена на 35 години с акъл на 15 годишна пикла...Приятелят ми е объркан аз още повече ... Тъкмо взех да приемам сериозно нещата чаках да си извади част от "керливите" ризи и да го видя що за човек е ..Попитах го дали желае това дете и той ми отговори цитирам:

НЕ желая дете от жена която не може да си държи краката затворени. Не желая и да съм с тази жена . Силно се надявам теста да е - , че не ми се мисли за +. Единствените деца които желая да имам са от теб независимо ,че трябва да чакам. Щастлив съм с теб и искам семейство с теб !

Каза ми и да не го мисля при което аз му казах че има два варианта :
1- теста е + казах му че ще си останем приятели освен ако не реши да поема издръжка само към това дете .. Мъжко е. Това е неговата мечта да си има мъжкар..
2- теста е - ще останем заедно .

Не зная какво да правя докато чакаме 1 месец тея резултати .. главата не ми го побира , а болката в сърцето не спира..Той е 90 процента сигурен , че не е негово ... Останалите 10..ами не я е пазил в последните дни когато тя е щяла да заминава за Гърция , за да я задържи .. Аз предчувствам че е той и знам че болката в момента е нищо сравнение с тази след месец..

Тя е на 35 той на 25..

Исках да си излея душата вие ако искате давайте съвети :)

Коментари

1.   И какво сега, да го съжаляваме ли твоя "ангел"? Горкото невинно момче, дето не иска жена като онази ама е бил с нея, пък и не се е пазил.

Иначе ти съчувствам, ти си единствената "жертва" в тази история. Ако се окаже негово, бих те посъветвал да бягаш иначе цял живот ще имате ядове. Ако разбира се си много влюбена ще ти е по-трудно да вземеш това решение. Във всеки случай, не го идеализирай, кой знае и на онази какво е говорил докато са били заедно, пък сега я одумва.

2.   Първо детето трябва да се роди за да се прави днк тест, и ако наистина детето е негово, ще плаща издръжка какво от това, това не пречи да сте заедно, ако се обичате и да имате ваши деца това е моето мнение

3.   попадала съм два пъти в такава ситуация. С бившият ми се разделихме защото неговата бивша го излъга че е в 2-3 месец, а тя му казала така само за да си го върне.
след като той ме заряза тръгнах с момче което ми сваляше звезди от 8 месеца, но аз понеже тогава бях с бившият ми и той си хванал няква. и тя забременяла и твърди че е от сегашният ми приятел, но тя водеше паралелна връзка с едно момче т. е лъжеше сегашният ми приятел. искаше да препознава детето и някви такива ама той като каза за тест за бащинство и си замълча.
можеш само да се надяваш, знам какво ти е.
успех!

4.   Какво значи " не я е пазил в последните дни когато тя е щяла да заминава за Гърция, за да я задържи". Той нали уж не искал да я задържа? Иначе и да е негово - ако човекът е свестен няма защо да го режеш. Има жени на над 30, които са силно отчаяни и се чудят от кого да забременеят и се опитват да го направят по всякакъв начин.

5.   Ако детето е негово, той трябва да поеме финансова и морална отговорност към него. Това не означава да е с майката. Толкова по-добре за него - ще види и дали думите ти за любов са истина.
Ж

6.   Той не би те приел бременнa от друг.
Не би поел грижите по детето от друг. Aко остaнеш с него ще трябвa дa делиш внимaнието му, дa плaщa издръжки, a и мaйкaтa винaги ще присъствa в животa ви по някaкъв нaчин.
Прекaлено голям товaр зa едвa зaпочвaщa връзкa.
Не си струвa! И човекът не струвa. Сегa си мaлко "омaенa" и не го виждaш, но aко все пaк решиш дa остaнеш с него дори и дa се окaже, че ще стaвa бaщa- не рaждaй и ти поне в следвaщите 3 години. Подозирaм, че и по- рaно ще ти е пaднaлa ромaнтичнaтa зaвесa и ще си си билa кaмшикa.

7.   До номер 1 ДНК теста се прави и по време на бременността. А до 5.. той не желае тази жена и аз му предложих само издръжка, но като каза на родителите си те го карат да сключи брак с тази жена. Моля се да е отрицателен нищо друго не искам :(

Авторката

8.   Този не ми се струва много сериозен човек. Не я е пазил за да я задържи? Утре и на теб ще направи бебе за да те задържи. Щом и родителите е намисил да му мътят главата, работата не отива на добре. Най-добре излез от филма и си търси ново гадже.

М26

9.   25 г мъж с 35 г. жена - не е добре работата.
Родителите му са за изтрепване.
Ти - ако тестът е положителен, късай. От написаното от теб изглежда, че тази жена му е слабост и с течение на времето е възможно отново да са заедно.

10.   Семейството му го кара да сключи брак?? Слуша мама и тате? Какво значи това? Че е лесно манипулируем! Според мен това дете не е от него, защото онази е имала още много партниори, защот така лесно ти прие че е той точно? Първоначално щях да кажа че държи на теб-думите които е казал са силни много, но това с мама и тате не ми харесва.. на колко години е той? Дори теста да е -, си помисли добре.

11.   Чакай малко! ТИ си му предложила какво да прави с НЕГОВОТО дете? ! Дано да се разделите! Ти не го обичаш!

12.   Аз мисля че ако наистина държиш на него трябва да останете заедно, въпреки това което се е случило. Какво значи това че родителите му са го били карали да се ожени за нея, той ако не иска няма да се ожени, никой не го задължава. Да не да е само той виновният че е се случило, тя също е трябвало да се пази, така че тя също си поема отговрността ако се наложи да остане самотна майка щом е решила да го задържи, родителите нямат право да се месят. Той не е длъжен да живее с нея, ако се окаже баща на детето трябва да поеме отговорност само за него щом не иска жената. Номер 6, ако той не й обръща внимание какви проблеми могат да имат свързани със нея, той човека може да реши да си има друга жена, деца след време. (ж. 27)

13.   Номер 11 такъв шамар ще дойда ти перна че не е истина.. ако не го обичах нямаше вече 5 дни да рева и болката ми да става все по-голяма
Номера 8, 10 това че родителите са му казали не означава че той ще ги послуша!
Говори с момичето тя му заяви че е 100% сигурна че е от него тъй като след него не била с никой друг (приятеля ми не вярва) ами тези 10 докато са били заедно.. също така тя знае за мен казала е ме не го задължава да го греда ще иска само пори първоначално и после можел се маха.. но той няма да направи това ако е негово ще го гледа но му е гадно защото не го иска ии може някой ден детето да се разбере че не е желано... става ми все по заплетено..
Почвам да мисля и глупости да платя за подправянето на ДНК теста... или да ида при жената да и дам пари да каже че не е от него.. трагично ми е мисленето зная..

14.   В цялата тази история не разбирам най-вече едно нещо- нали е бивша, какво е правил при нея, та чак и дете да чака от нея? Изобщо бивша ли е или така ни я представяш? Ти никъде не поставяш този въпрос-темата за изневярата на прага на връзката ви не те тормози. Повече те вълнува резултата от ДНК теста. Печално.... Съжалявам, че трябва да го кажа, но един ден ще си ближеш раните с този човек- тази няма да е първата. Осен това цялата история малко ми намирисва на връзка, в която ти си се натрапила, за да разрушиш с надеждата, чеще изместиш другата. Затова може би я наричаш ''бивша'' без да те възмущава факта, че човек, който е с теб (а дали е или така ти се иска) върти любов и с бившата. И тримата сте много-много зле! Но всеки в крайна сметка си сърба попарата, която сам си забърка.

15.   Егати пича. Опитва се тайно да забремени жена, за да остане с него. Е, сега ако е негово, може да си остане с нея. Не виждам защо изобщо се надяваш да е с теб. Ама говорел ти каквото искаш да чуеш... Ами да, щото ако пък не е негово, така ти няма да го зарежеш. И техните го карат да се жени. Ти вярваш ли си? Как точно могат да го накарат? Ако ТОЙ самият не иска. Разбери, той се надява да е негово и да се събере с жената, да я "върже". Но е такова мекотело, че не може да си го каже. Ти не си нищо повече от резерва. Сори.

16.   До авторката: Това е жена, не е момиче на 19-20. И как си представяш, че ще платиш да подправят ДНК-тест? Що за представа за правилно и неправилно имаш изобщо? Или си свикнала, че всичко може да се плати. Ами ще бъдеш изненадана. Не може. И въобще какво си се втренчила в този човек, с когото си от 3 месеца? !

17.   Имам подобен опит. При подобна ситуация, приятеля ми ясно заяви на другата жена, че не желае да има нищо общо с нея, никога и тя взе решението да направи аборт. Той отиде с нея, за да е сигурен в това. Това стана преди 3 години. Сега сме заедно, имаме дете и всичко е ок. Ако има колебания, значи и чувствата не са 100%-тови. Твоят човек трябва да си събере мислите и да действа по- отрано. Не на където го отведе вятъра, съдбата и т. н

18.   твърде отскоро сте заедно и явно още си твърде влюбена, за да разсъждаваш трезво.
и по-горе те питаха, и аз ще се присъединя, би ли разяснила следното: "Останалите 10.. ами не я е пазил в последните дни когато тя е щяла да заминава за Гърция, за да я задържи"
значи тя му е изневерявала, не можела да си държи краката затворени, била с акъл на 15 годишна... обаче той все пак искал да я задържи и затова решил да я впримчи с дете!
ако можеш за малко да свалиш розовите очила, ще видиш, че това е изключително грозно, непочтено и инфантилно поведение, което на всичко отгоре противоречи и на неговата версия. ако тя е с акъл на 15-годишна, то той няма и 10! защо се тръшка сега, че е забременяла, нали точно това е искал?
и не знам защо говориш за 1 месец - ДНК тест се прави след раждането.
ако толкова държиш да си с него, не виждам особен проблем, може да си плаща издръжка, дори да се окаже, че е бащата (което ми изглежда доста вероятно както описваш нещата).
Ж45

19.   Всичко приключи... теста е положителен... разделихме се опитваме се поне приятели да останем