Брутално отрязване
Здравейте! Аз съм на 19 години и имам сериозна приятелка от 3 години и любовница от почти 2. Проблема е че любовницата ми е от друг град, но след време ще се мести в моя. Аз я накарах тя да се привърже към мен в периода в който не се разбирах с гаджето ми, но като стана следната история и аз се привързах към нея. Преди 2 седмици любовницата ми ми каза, че се чувства зле и пренебрегната по този начин, че ми била секс играчка и че има лично достойнство и ще ме остави да бъда само с гаджето. Аз опитах да я убедя че имам чувства към нея и че като дойде при мен ще зарежа другото момиче, но тя ме блокира отвсякъде. Как да си я върна?

Коментари

1.   Ами всеки има право да решава сам. Имал си време да вземеш своето решение и да се разделиш с приятелката си ако си обичал второто момиче, но явно не е така. Остави я на мира да продължи с живота си.

3.   Е нали затова е любовницата е американец.

4.   Браво на момичето, че се е осъзнало. Такива като теб с лопата да ги ринеш.

5.   Бори се за тази към която имаш чувства, но не постъпвай кофти към другата, все пак трябва да има начини.

6.   А любовницата на колко години е? Защото най-често е много по-млада от законната... Може би е в детската градина?

7.   Поведението ти е низко, не смяташ ли?

п. п. Всъщност, ще ти отговоря - единствения начин да "си я върнеш", е като постъпиш честно с нея. Ти си и обещал да се разделиш с приятелката си и да започнеш с нея. Ами раздели се с приятелката си и я изчакай да се пренесе в твоя град. Ако изчакаш първо да се премести, а след това да приключваш, ще се озовеш в едно от двете положения:
- или няма "да си я върнеш"
- или тя ще се пренесе и ще стане дандания в отношенията ти със сегашната приятелка и в отношенията ти с любовницата.
Избирай.

8.   Не знам човек, само на 19 години си, а си се вкарал във филмите на 40 годишните хора...

9.   Много ми е интересно как си намирал време да бъдеш с двете. И то на 19. Вместо да си учиш уроците и да бъдеш пример за семейството си, лъжеш 2 момичета и им объркваш живота!!! Само искам да поздравя момичето, което както се е изразила си ползвал като "секс играчка". Поне е осъзнала каква грешка е направила. Ако наистина я обичаше, щеше да намериш начин да спреш отношенията си с гаджето! В случая горко й на момичето, което ти е гадже и си мисли, че е единствена за теб а ти най-нагло я лъжеш. Заслужава много повече, но това е друга тема. Е, сега според мен си заслужаваш едно голямо наказание, задето лъжеш и двете-ОСТАНИ СИ САМ! И двете момичета не заслужават да бъдат лъгани по какъвто и да е начин, затова им пожелавам да се махнат от теб!

От М!

10.   Е ти сериозно ли очакваш някакво съчувствие?
Каквото си надробил това ще сърбаш! Дано и "основната" ти приятелка те зареже както е направила любовницата!

11.   Нали знаеш поговорката -От два стола се пада на земята. Ще ги загубиш и двете.

13.   Със сигурност ти е била шута, защото си има вече друг!

14.   Брутално зарязан си, а? Шегуваш се!!! Нали? !
И защо ще зарежеш другото момиче еди-си-кога, а не веднага? А? !

15.   Как да си върнеш любовницата? Предполагам темата е шега, защото ако не е - доста жалко за теб... Ще бъдеш само с гаджето, горкия...
Дано се осъзнаеш един ден, че като лъжеш другите, преди всичко лъжеш себе си - ето ти и резултата. Ако обичаше истински, нямаше да си играеш с момичетата, ако обичаш - ще бъдеш честен и истински щастлив, ако ли не - цял живот мишка и ще се криеш с любовници... Ти си избери.

16.   Иване, ти ли си, бе? Казах ти да я оставиш тая курва!